süt sağma pompası kullananlar

merhaba bende sagıyorum göğüslerimi bebeğim emmiyor ama mahvoldu göğüslerim pompa canımı cok acıtıyor buna bir çözümün varmı?

dediğin gibi ilk başlarda çok acıyor ama zamanla alışıyorsun. biz 43 günlük olduk şimdi. alışmaya başladı göğüslerim. ama sağmaya başlamadan önce zeytinyağı sürüp yumuşatıyorum. silip sağmaya başlıyorum.deneyebilirsin sende. birsürü krem kullandım hiçbiri işe yaramadı zeytinyağı yumuşattı en azından:KK34:

dediğin gibi ilk başlarda çok acıyor ama zamanla alışıyorsun. biz 43 günlük olduk şimdi. alışmaya başladı göğüslerim. ama sağmaya başlamadan önce zeytinyağı sürüp yumuşatıyorum. silip sağmaya başlıyorum.deneyebilirsin sende. birsürü krem kullandım hiçbiri işe yaramadı zeytinyağı yumuşattı en azından:KK34:

lansonin lanonin kullanıyorum bende kısmen işe yarıyor gibi bugün en azından.

bende lansonin lanonin kullanıyorum kısmen bugün işe yaradı gibi.

X