uyurken zayıfla

öyleyse benimkini versinler önce de inanalım.adımı soyadımı verebilirim hiç sorun değil.konunun başında da söylemiş olmam lazım ilk başta gayet ilgililerdi.ne zaman arasam ulaşıyordum.ürünü aldıktan kısa bir süre sonra kulaklığı bozuldu.önemsemedim. kendi kulaklığımla dinlerim dedim.onlar hakkını yiyemem şimdi değiştirelim dediler.ben istemedim.ilk başta düzenli kullanamıştım düzenli kullanmaya başladım kısa bir süre sonrada ürün bozuldu.mp4 ün garantisi kaç yıl diye sorun.gerçekten samimi olsalar benim facedeki mesajımı silmezlerdi.benimle irtibata geçip sorunu çözmeye çalışırlardı.karar sizin.keşke işe yarasıydı bende dukan diyeti yapmak zorunda kalmasaydım.

Arkadaşlar bahsettiğiniz siteye ben de birkaç saat önce denk geldim şu an hala makaleleri okuyordum bir baktım kkda böyle konu varmış zaten:KK1:
Ben internet üzerinden parayla kilo verme vaadi verenlere pek inanmıyorum
Bu konuda Nil Gün var ki onun kitapları, aldığı eğitimler ve piyasadaki ürünleri belli...
Ha bu site sahibi de epey geliştirmiş kendini ama yazılanlara bakıyorum da, sadece insanın kendini kilo verme sürecine programlamasıyla alakalı... Yani erken yatıp kalkma, hareket etme, acıktıkça yeme vs...

Ürün elime geldi bugun bilinç kodlamanın yanında cd'de göndermişler. Danışmanlar ilgililer sağolsunlar bi problem görmedim. Arkadaş gece dinlememi istedi ama dayanamadım açtım dinliyorum. Meditasyon gibi çok değişik müzikler var içerisinde. Mayıştırdı resmen şu an 74 kgyım bakalım 21 gün dinleyeceğiz umarım başarılı olur.

fuarda gördüm aldım ama daha okumadım. daha önce mp3 lerini dinlemiştim. kilo vermiştim. bilinç kodluyorlar.

Ürün elime geldi bugun bilinç kodlamanın yanında cd'de göndermişler. Danışmanlar ilgililer sağolsunlar bi problem görmedim. Arkadaş gece dinlememi istedi ama dayanamadım açtım dinliyorum. Meditasyon gibi çok değişik müzikler var içerisinde. Mayıştırdı resmen şu an 74 kgyım bakalım 21 gün dinleyeceğiz umarım başarılı olur.

siz deniz egecenin ürününü mü kullanıorsunuz? nasıl, gerekten iyi geliyor mu? faydası var mı? bir de kitabı çıkmış Zayıflamada SON SÖZ diye. onu okudunuz mu? ben de almak istiyoruma ama güvenemiyorum.

Hanımlar azıcık psikoloji bilginiz varsa, zate kilonun kafada başlayıp kafada bittiğini bilirsiniz. Adam da zaten bunu fark ettiği için motive ederek ve size hayal kurdurarak kilo verdiriyor. 21 gün dinlenmesi gerekiyor ve her akşam yatmadan önce kesinlikle bilinç açıkken uygulanması lazım. Gıdalara bakışı değiştiriyor, spora yönlendiriyor ve baskı olmadan yapıyor. Bana sorarsanız danışmanları çok iyi, ürünü almadım ama. Ay başında düşünüyorum ama iyice araştırın derim. Kuantum fiziğinden de esinlenilmiş hanımlar. Sadece kilo vermek için değil, depresyondan çıkmak için de düşünüyorum ben. Bu arada kitabı ne ara çıkmış? Haberim yok ve nerede satılıyor?

bugün ablam benim için sipariş vermiş mp4 ve kitabından yarın elimde olacakmış. 14 kilo fazlalığım var yıllardır denemediğim diyet, hap kalmadığı için bide bunu dene bakalım dedi ablam. bugün danışmanları aradı ve hertürlü sorunumda onları arayabileceğimi söyledi şimdi ki izlenimlerim iyi gibi ama esas ürünü kullandıktan sonrası önemli olduğu için tam bişey demem doğru olmaz diye düşünüyorum. olumlu yada olumsuz bi gelişme olursa buraya yazarım.

Selam arkadaşlar deniz egece daha önceden face de ekledigim ve zaman zaman kilo konusunda danistigim biridir kitabını almayı düşünürken çözdüğü m test sonucu aradılar mp4 u aldım bi haftaya yakın oldu 1 kilo aldım ancak dünden beri yeme aliskanliklarimi kontrol edebilmeye başladım daha önce nil gün den dinlemiştim kısıtlama zihninden kurtulma sürecinde ilk başlarda kilo alabilirsiniz endişelenmeyin diyordu ben sizlere 10 gün sonra gelişmeleri aktaririm ancak herşey önce inanmakla baslar ve ben inanıyorum

Selam arkadaşlar deniz egece daha önceden face de ekledigim ve zaman zaman kilo konusunda danistigim biridir kitabını almayı düşünürken çözdüğü m test sonucu aradılar mp4 u aldım bi haftaya yakın oldu 1 kilo aldım ancak dünden beri yeme aliskanliklarimi kontrol edebilmeye başladım daha önce nil gün den dinlemiştim kısıtlama zihninden kurtulma sürecinde ilk başlarda kilo alabilirsiniz endişelenmeyin diyordu ben sizlere 10 gün sonra gelişmeleri aktaririm ancak herşey önce inanmakla baslar ve ben inanıyorum

merhaba deniz egeci ürününüzden memnun kaldınız mı :18::18::18:

nnb ideal bedeni arıyorum cevap vermiyorlar faceden yazıyorum cevap vermiyorlar.faceden yazdım para iadesi istiyorum diye. hiç ses yok.en son kendi sayfalarına yazdım ürün bozuldu ve işe yaramadı para iadesi istiyorum yazdım.silmişler olumsuz mesaj yazınca.kesinlikle almayın.

ben önce mp4'ünü aldım 1 ay kullandım 1 ay sonunda ilave 2 kilo aldım. danışmanımı aradım vücudumun alışma dönemi olduğu için bunun normal olduğunu söyledi. tekrar dinlemeye başladım 2. ay sonunda yine hiç kilo veremedim ve tekrar aradım. bana görsel kodlama cihazının kesin çözüm olduğunu söylediler ve işe yaramazsa ne zaman istersem iade edebileceğim söylendi. bende onuda deneyeyim o zaman diyerek cihazı aldım. ilk ay izlerken hala işe yaramadığını ilettim danışanıma ve iade etmek istediğimi söyledim insan beyninin değişimleri algılayabilmesi için 21 gün izlenmesi gerektiği belirtildi ben yie tamam dedim ve 21 gün sonunda değişen birşey olmadı aradım tekrar iade etmek istediğimi belirttim. Sonra beni başka bir uzmana yönlendirdiler onunda direktiflerini yerine getirdim ve yine değişen bir şey olmadı (ben yaklaşık 5,5 ay bilinç kodlamayla uğraştım)ve ürünü iade etmek için tekrar aradım. Bana verilen cevap aldığınız ürün tüketici hakları gereği 15 gün içinde iade edilmezse ia de işlemini kabul etmediklerini söylediler. Bu çok komik ilk defa bir siteye yorum yazıyorum. İnsanların kandırılmaması adına. Bu bilin kodlama cihazını alırken olurda tesadüf eseri yazımı okuyan olursa bir daha düşünsünler lütfen.

bu gün itibari ile fazla kilom kalmadı teşekkür ediyorum ve nnb ailesine çok teşekkür ediyorum. ürün hakkında kötü yorum yapanların eğitim seviyesini merak ediyorum ne bekliyorlar deniz egece gerçekleri söylüyor ve facebook üzerinden tanıştığım 3 kişi de 10 kilonun üzerinde kilo vermişler. ürünü satın alanlara tavsiyem düzenli kullansın ve sonsöz kitabını okusun..

bir süredir bu konuyu takip ediyorum.. sizde ise yaramis olmasi cok guzel.. tebrik ederim sizi.. ancak bu herkeste ise yarayacagi anlamina gelmez.. sonucta insanlar aynen sizin paylasimlariniz gibi kendi yasadiklari olaylari anlatiyorlar.. tamam bizde 'emege saygi' diyoruzda bir yandanda dogal olarak kandirilmak istemiyoruz.. hangi satici malim kötü yada ise yaramaz, yarasada herkese yaramaz derki.. kilo konusu biz bayanlarin en büyük ortak sorunu sanirim.. bu zayif noktamizi kullanmak isteyen bir cok sahte üründe mevcut piyasada malesef.. binbir cesit krem hap yada yapistirma bantlarinin tanitimlarini görüyoruz.. bir cogunda ayni seyler temel aliniyor.. istediginiz anda ürün garantisi.. bilmem ne kadar zamanda bilmem kac beden incelme.. vs vs

farkli konulardada yazmistim ayni seyleri ; bence her vucut farkli bir sistemle calisiyor ve farkli yöntemler ise yariyor.. kimisinda 9 lu cay inanilmaz kilo verdirirken bende tam tersi etki yapti mesela.. yani diyecegim sizde ise yaramis olmasi, sorun yasamamis olmaniz cok güzel.. ama bu yasadigi sorunlari paylasan arkadaslarida saygisiz yapmaz bence..

ayrica suna cok takildim ben ; 'ürün hakkında kötü yorum yapanların eğitim seviyesini merak ediyorum' böyle demissiniz.. bu üründen verim alabilmek icin uni. mezunu falanmi olmak gerekiyor.. yada ürün iadesi sadece oxfort mezunlarinami gecerli..

O olumlu yorum yazanlar ürünün pazarlamacıları muhtemelen..
İnsanları kandırmaya kimsenin hakkı yoktur asıl araştırmadan alıp kullananların ya da parayla yorum yazanların eğitim seviyelerine bakmak gerek.

Bu arada Deniz Egece dandik bir prodiksiyon şirketi olan bir adamdı ne zaman bu konunun uzmanı oldu o köhne ofisinde hayret ettim doğrusu.

kainatgüzeli nin diger yazdigi msjlarida okursaniz hep bu ürünü övmek icin olan msjlar oldugunu görebilirsiniz zaten.. begenmedigini söyleyen yada ürün iadesinde yasadigi olumsuzluklari anlatan arkadaslara yazdigi msji okuyunca üzgünüm ama ben yazmadan duramadim.. heleki egitim seviyesiyle ilgili kisim cok ilgimi cekti.. beni rahatsiz etti acikcasi.. buram buram reklam kokan 12 mesaj yazmis ama olumsuz yazanlara resmen hakaret edilmis.. bu bence yanlis bir davranistir.. burasi bir paylasim alani.. paylastigimiz her fikri herkes begenmek zorunda degil.. üstelik burda yazan insanlar bir ürün hakkinda yasadiklari tecrubeyi paylasmis, insanlarin kandirilmamasi yada ayni seyleri yasamamasi adina tabii ki olumsuzluklarida paylasicaz.. bu bizlerin kör cahil insanlar oldugu anlamina gelmez..

ben bu ürünü kullandım ve hiç etki görmedim diyemiyeceğim..ancak kainatgüzelinin dediği kadar da ahım şahım bir ürün değil..sonuçta kullanan herkeste farklı düzeyde etki ediyor..kiminde hiç işe yaramıyor,kiminde etkili gibi duruyor..ben de az etkili oldu diyebilirim.:KK50:

bu gün itibari ile fazla kilom kalmadı teşekkür ediyorum ve nnb ailesine çok teşekkür ediyorum. ürün hakkında kötü yorum yapanların eğitim seviyesini merak ediyorum ne bekliyorlar deniz egece gerçekleri söylüyor ve facebook üzerinden tanıştığım 3 kişi de 10 kilonun üzerinde kilo vermişler. ürünü satın alanlara tavsiyem düzenli kullansın ve sonsöz kitabını okusun..

kainatguzeli ürünü sen mi pazarlıyorsun?isteyen alır, isteyen almaz bu kadar ateşli savunmanın nedenini öğrene bilirmiyiz???:KK50:

arkadaslar ben aldım deniz egecenin cd ve kitabını birlikte aldımm.şuanda kullanıyorum 10 gün oldu ben inanıyorum işe yarayacagına evet telkinle zayıflatıyo cdyi gece uyumadan yarım saat önce dinliyorsunuz gerçekten çok dogtu ve güzel şeyler söylüyo sonuç aldıgımda sizlerede bilgi weririm cdnin içinde sadece beynimizin algıladıgı sinyaller varmış ve hem deniz egece konuşup hemde o ses sinyalleri kulagımızın duyamadıgı bunlar bilincimizi kodluyorlarr dedigim gibi bi sonuca ulaştıgımda bilgi werecegimmm

Ben bilinc kodlama cihazi kullaniyorum var mi bana eslik edicek
Kullananlar yorum bekliyorum ne zaman kilo vermeye basladiniz yada kilo verebildiniz mi

X