uyurken zayıfla

Sibel80

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2007
1.266
216
ben bir eczanenin önünden geerken tesadüfen gördüm.eczacıya sorduğumda uurken zayıfla adlı bir cd gösterdi.2 cd varmış içinde.eczanede cd garip geldi.evde int.araştırdım.azarı deniz egece.nlp uzmanıymış.gece dinleniyormuş.daha önce nil gün apmıştı onun gibi bir şey herhalde.alnız farkı tibbi cihaz olarak onay almış.eczanelerde ve int. sitesinde satılıyor.okan karacan 26 kilo vermiş bu cd ile.bilen gören deneen var mı?

ben bir eczanenin önünden geerken tesadüfen gördüm.eczacıya sorduğumda uurken zayıfla adlı bir cd gösterdi.2 cd varmış içinde.eczanede cd garip geldi.evde int.araştırdım.azarı deniz egece.nlp uzmanıymış.gece dinleniyormuş.daha önce nil gün apmıştı onun gibi bir şey herhalde.alnız farkı tibbi cihaz olarak onay almış.eczanelerde ve int. sitesinde satılıyor.okan karacan 26 kilo vermiş bu cd ile.bilen gören deneen var mı?

anlamadım ben telkin gibi bir şey mi??

cd ise kesinlikle telkindir ama telkinin işe yaraması icin 20 gün 8 saat boyunca dinlenmesi gerek diye biliyorum :KK14:

bu telkin yontemi arkadaslar ve cidden ise yariyor, 21 gun boyunca her gece dinledim. etksini gordum. ama ben internetten indirmistim satin almadim. sonra bi noral terapist ve akupunkturcu bi arkadasimla gorustum nettekilerin cok guvenilir olmayacagini soleyince baska seyler asilamasinlar diye biraktim. bence guvenilir olmasi ve emege saygi acisindan orjinalini almak en mantiklisi. ayrica akupunkturla zayiflanirmi diyordum inanmiyordum, ama cok ciddi ve etkili bi yontemmis meger, bi aile geldi ben muaynanedeyken 4 kisi hepsi de tombulmus gordugum manzara karsisinda hadii cnmmm dedim. cok kilom olsa ilk once akupuntur denerdim kesinlikle,bnm derdim bi iki kilo :)

evet akupunkturla kesinlikle zayıflanıyor.ama malesef benim bulunduğum şehirde akupunktur doktoru yok.

bunun aslı astarı varmıdır yahu güzel bişeye benziyo. gerçi daha ne olduğunu algılamış ta değilim ama

cd yi hala dinliyorum ve cd deki söylenen uygulamaları yapıyorum,bilinç altına yatıyor zaten bilinç altı yaptırıyor uygulamaları,10 gün oldu,şişlikler indi vücudumda,1 kg verdim 10 günde,kilo almam durdu ayda 3 kilo verdiğimi düşündüğümde 5 ayda ideal kiloma geleceğim,ilgi ve alaka içinde oluyorsunuz ne zaman isterseniz arayabiliyorsunuz ne yapacağınız yönlendiriliyor...NNB ailesine şükran ve sevgilerimi sunuyorum..Yalnız tek şikayetim gönderimleri yavaş 5 günde elime ulaştı..

....................................................... sesli yorumları dinlemekte fayda var...

Son düzenleyen: Moderatör:
bende aldım bugün ilk defa tamamını dinledim.biraz uzun sürüyor arada uyukluyorum.inş işe yarar.çok ilgililer.her konuda arayabiliyorsunuz.hemen cevap veriyorlar hakkını yiyemem bu konuda.

sibel80 nasıl gidiyor bilgi verirmisin bende seni takip ediyorum ona göre alıcam da??

X