Gelinlik Modelleri eskişehir hülyaca gelinlik

bende merak içindeyim şuan oraya diktiriyorum ilk provama geçen hafta gittim astar üzerinden ölçü aldılar henüz ortada bişey yok düğünüm mayıs 18 de...nisanın sonuna kadar bitecekmiş...sizde mi oraya diktiriyorsunuz yoksa karar aşamasında mısınız?

bu haftasonu gelinlikçileri gezerken oraya da uğradım, diğerlerinden daha sıcak geldiler, bir bey vardı ilgilenen işi biliyor gibi görünüyordu özellikle dantel konusunda aydınlattı epey. 2 model denedim fiyatlar da uygun geldi bilmiyorum ne yapsam:KK43: bir diğer seçenek antalyada gülay kiraz a diktirmek...

bu haftasonu gelinlikçileri gezerken oraya da uğradım, diğerlerinden daha sıcak geldiler, bir bey vardı ilgilenen işi biliyor gibi görünüyordu özellikle dantel konusunda aydınlattı epey. 2 model denedim fiyatlar da uygun geldi bilmiyorum ne yapsam:KK43: bir diğer seçenek antalyada gülay kiraz a diktirmek...

benim elimde bir model wardı internetten beğenmiştim onu gösterdim ve o bey bana biz dikmiştik aynısının kremini dedi gösterdi, elimdeki modelin dikilmişini karşımda görünce çok şaşırmıştım ve mutlu olmuştum denedim üzerimde de beğendim fiyat olarak da dışarıya göre en uygun fiyatı onlar werdiler,üstelik benim olucak... şu an herşey iyi gidiyor ben memnunum...sizin model belli mi acaba ben onu merak ettim?ve eskişehirli misiniz?

ben de elimde bir modelle gittim ancak etek biraz aşağıdan başladığı için boyumu kısa göstereceğini söyledi. o tarz gelinliklerin olmayacağını öğrenince kafam karıştı yani model bile net değil kafamda şu an:KK43: vitrinde bir model vardı tül etekli, onu denedim ama kararsızım. bu arada bursada yaşıyorum eskişehre nişanlımın yanına gidiyorum haftasonları... sizin modeli merak ettim ben de.

ben de elimde bir modelle gittim ancak etek biraz aşağıdan başladığı için boyumu kısa göstereceğini söyledi. o tarz gelinliklerin olmayacağını öğrenince kafam karıştı yani model bile net değil kafamda şu an:KK43: vitrinde bir model vardı tül etekli, onu denedim ama kararsızım. bu arada bursada yaşıyorum eskişehre nişanlımın yanına gidiyorum haftasonları... sizin modeli merak ettim ben de.

Anladım model belli olmadığı için sizin kafanız karışık.Antalya da diktirebilirim demişsiniz o yüzden sordum Eskişehirli misiniz diye...model belli değilse gezebildiğiniz kadar gezmenizi tavsiye ederim, görüp beğendiğiniz tüm modelleri üzerinizde de görün.tabi bu biliyorsunuz ki boy ve kilo ile de çok alakalı bir durum olduğu için bu şeklide ancak bir model mutlaka aklınızda daha çok kalır, daha çok hoşunuza gider ve daha sağlıklı beğenip karar verebilirsiniz...
Diyene de bakın:)) ben sadece kendi beğendiğim gelinliği görünce denemek istedim, üzerimde de beğendim tamam budur dedim ilk ve son oldu galiba...Ama model belliydi bulmuşken daha da ne diye başka bakiyim??
eklediğim resimdeki modelde ki gibi alt etek kısmı bu şekilde olacak üstü biraz daha farklı onun resmi yok o yüzden ekleyemiyorum. bu arada bana ya bu gelinlik sana olmaz şöyle olur böyle olur gibilerinden kimse bana bir itiraz veya uyarıda bulunmadı...galyana gelmedim inşallah:KK43:(

Son düzenleme:
model güzelmiş eminim size de yakışacaktır:) en iyisi ben gelinlikçi gelinlikçi gezip deneyebildiğim kadar gelinlik deneyeyim...

bence gülay kiraza asla diktirme.Yarı yolda kalırsın benim gibi :KK43: 2: bosa zaman kaybı.Bak 14unde kınam var kına kıyafetimi ona diktiriyordum bişeye benzemedi.Ne yapıcam bilemiyorum :KK43:

gülAY hanıma diktiriyorum, senin adına üzüldüm, kına kıyafetinin hazır halini önce denemişmiydin? tarife göre diktirmek biraz riskli, ben daha önce diktiği bir gelinliği beğendim ve onun aynısını dikecek...

X