hamile kalamayanlar ve tedavi ile hamile kalanlar lütfen buraya konuşalım

herkese merabalar insallah hepimizin hayırlı haberlerini alırız incir kürü uyguladım diyosun ya bu nasıl bişey baskalarından da duydum da sen nasıl uyguladın bide bişey sormak istiyorum ben polip ameliyatı oldum ve doktorum 2 ay doğum kontrol hapı kullanmamı söyledi ben 1 ay kullandım 2. ayı da kullanmam gerekir mi sizlere böyle bişey denildi mi Allah hepimize hayırlı evlatlar versin

ben incir kürünü şöyle yaptım;8 inciri 2,5bardak kaynamış suda 15 dk kaynattım,2büyük havucu 6-7 parçaya bölüp 2,5bardak kaynamış suda 20dk kaynattım,ılınınca ikisinide süzüp karıştırdım,4bardak çıkıyor,sabah akşam 1 bardak içeceksin,yani hazırladığın karışım 2 günlük,kalan kısmını mutlaka dolapta sakla,ama eğer prolaktinin yüksekse kullanma,ben faydasını gördüm,şöyleki,ilk defa servikal akıntıyı hissettim,o nedenlede şimdi ovulasyon testi deneyeceğim,en azından yumurtlama günümü bilirim diye düşündüm,aslında birazda kendini tanıman gerekiyor,ben ilaçsız adet göremezken bu kürler 50.günde kendiliğinden adet gördüm,diğer sorunla ilgili bir bilgim yok,internetten araştırma yapman en doğrusu bence

kızlar birşey soracam aşılamanin ücreti ne bilen var mi

canım benim gittiğim hastanede aşılama ücreti 600 lira ilaçların kutusu 130 lira ama pazarlık oatı varmış.Bir yerde 110a buldum 3-4 kutu alınacak.Toplamda 1000 lira civarı tutacak benim.Ama aşılama için daha uygun fiyatlı bir yer bulabilirsin sanırım.

aşk olsun kızlar ne zamandır yokum hiç fark edilmemişim,bütün sayfaları inceledim,

Ay tatlım ya ne desen haklısın.Hepimiz öyle kendi derdimize düşmüşüz ki.Moraller bozuk, hayat yoğıun buraya bile çok girmiyoruz.Zaten hepimiz ihmal etmeye başladık burayı.Geliyoruz 1-2 msj yazıp çıkıyoruz.Affet tatlım:KK19:
NAsılsın sen çalışmalar nasıl gidiyor?

Kızlarrr bana bir şey söyleyin ya benim 2 gündür ağrım var.Adet olacakmışım gibi.Bİ de kasıklarımda belli yerlerde batmalar oluyor, sızım sızım sızlıyor.En son doktorda 11mmdi acaba canı istedi de kendiliğinden büyüyor olabilir mi? Yumurtalar büyümese de adet olabilir miyiz ki?

şimdi bende soracam doktora benimki de cevap vermeyecek tam öküz bu sefer de gidecem olmazsa bir doktor buldum ona gidecem artık

Canım benim,
Dün gittim doktora, bir sürü soru sordu neyseki adet dönemimde gitmişim. Hemen hormonlar için kan tahlili yapalım dediler. Sabah kan verdim. Sırada ultrason, ilaçlı film falan var.
Bu arada lekelenmeyi sordum, yumurtlama döneminde normalmiş. Eğer birliktelik sırasında kanama oluyorsa o zaman endişeleniriz. Bu tür lekelenme problem yaratmaz endişelenmeyin dedi.
Bismillah başladım kızlar, ne olur benim için dua edin, ben hepimiz için dua ediyorum.

Canım benim,
Dün gittim doktora, bir sürü soru sordu neyseki adet dönemimde gitmişim. Hemen hormonlar için kan tahlili yapalım dediler. Sabah kan verdim. Sırada ultrason, ilaçlı film falan var.
Bu arada lekelenmeyi sordum, yumurtlama döneminde normalmiş. Eğer birliktelik sırasında kanama oluyorsa o zaman endişeleniriz. Bu tür lekelenme problem yaratmaz endişelenmeyin dedi.
Bismillah başladım kızlar, ne olur benim için dua edin, ben hepimiz için dua ediyorum.

Adet dönemine denk gelmesi çok iyi olmuş ilk mesajımda da söylemiştim canım.Hormonlar nasıl çıktı peki, bir anormallik var mı?
Şimdi adetin bitince hemen rahim filmi çektir, işlerini hızlandır.Allahım çok uğraştırmadan hayırlısıyla bebeğini kucağına versin inşallah

ben incir kürünü şöyle yaptım;8 inciri 2,5bardak kaynamış suda 15 dk kaynattım,2büyük havucu 6-7 parçaya bölüp 2,5bardak kaynamış suda 20dk kaynattım,ılınınca ikisinide süzüp karıştırdım,4bardak çıkıyor,sabah akşam 1 bardak içeceksin,yani hazırladığın karışım 2 günlük,kalan kısmını mutlaka dolapta sakla,ama eğer prolaktinin yüksekse kullanma,ben faydasını gördüm,şöyleki,ilk defa servikal akıntıyı hissettim,o nedenlede şimdi ovulasyon testi deneyeceğim,en azından yumurtlama günümü bilirim diye düşündüm,aslında birazda kendini tanıman gerekiyor,ben ilaçsız adet göremezken bu kürler 50.günde kendiliğinden adet gördüm,diğer sorunla ilgili bir bilgim yok,internetten araştırma yapman en doğrusu bence

çok teşekkür ederim canım benim prolaktin hormonum biraz yüksek 40-47 arası çıkıyor sizce bu kürü yapmalımıyım

Adet dönemine denk gelmesi çok iyi olmuş ilk mesajımda da söylemiştim canım.Hormonlar nasıl çıktı peki, bir anormallik var mı?
Şimdi adetin bitince hemen rahim filmi çektir, işlerini hızlandır.Allahım çok uğraştırmadan hayırlısıyla bebeğini kucağına versin inşallah

Hormonlar ptesi belli olacak. Rahim filmini de yaklaşık 5 yıl önceden çektirdiğim film vardı,o yeterli olur raporunu getir bakalım dedi. Filmden de yırttık galiba :)))
Evet işleri iyi hızlandırmam lazım eşimden de tahlil istedi, onu yaptıracağız bakalım bu ay sonuna kadar yol haritamızı çizebiliriz belki

aşk olsun kızlar ne zamandır yokum hiç fark edilmemişim,bütün sayfaları inceledim,

ay bitanem ınan bizde pek girmiyoruz moreller alt üst hiç bi gelişme yok kötü gelişmeler var yoksa unutur muyuz seni evrem i kelebeği merak ediyorum hepinizi daha sık girsek daha iii olur ufaklık nasıl

Kızlarrr bana bir şey söyleyin ya benim 2 gündür ağrım var.Adet olacakmışım gibi.Bİ de kasıklarımda belli yerlerde batmalar oluyor, sızım sızım sızlıyor.En son doktorda 11mmdi acaba canı istedi de kendiliğinden büyüyor olabilir mi? Yumurtalar büyümese de adet olabilir miyiz ki?

hayatım bende de bu ay oldu tam çatlama döneminde düzenli adet oldugümdan çatlama zamanını az da olsa tahmin edebiliyorum hafif lekelenme geldi ve batmayla birlikte sizladi hafif tabiki büyüyebilir belki çatlama veya yumurta büyüm sancısidir adet belirtisinde sadece sancı oluyo batma olmuyo bende öyle inşallah guzel gelişmeler olur sende ya

İstanbul'da gülüm. Bana da çok uygun geldi fiyatı ama tüp bebek ünitesi henüz açılmamış. Sigortalı olanlara eğer devletin şartlarına uyuyorsa ücretsiz. Ama ben yaştan kaybediyorum, bana da ücretli.
aşılama için bile bana daha erken ya sadece üç ay klomen kullandım eşim test yaptırmadı bende rahim filmi çektirmedim düzenli adet de oluyorum bi sorunumun ne olduğumu öğrenim de sen bence vakit geçirme canım ya hemen aşılama veya tüp bebek yaptır

aşılama için bile bana daha erken ya sadece üç ay klomen kullandım eşim test yaptırmadı bende rahim filmi çektirmedim düzenli adet de oluyorum bi sorunumun ne olduğumu öğrenim de sen bence vakit geçirme canım ya hemen aşılama veya tüp bebek yaptır

arkadaşlar tam aöıklamalı yazarmısınız

X