Sayfa: 49/110 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon
Toplam 1097 adet sonuctan sayfa basi 481 ile 490 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hamile kalamayanlar ve tedavi ile hamile kalanlar lütfen buraya konuşalım

1. Konu Sahibi : Sibeldogan #481
    Alıntı kedicik46 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    yapıldı 2.5 çıkmıştı hapla yumurtluyorum :) yumurtadan tiksindim yahuuu:)) inşallah canım hayırlısıyla olur rabbim bizle beraber olmayan herkese versin
    senınkı gıne 2,5 cıkmıs benımkı 0,526 yanı kocaman bı 0 :))ılaclarla yanı adetın 5.gunu baslayıp 5 gun 1 tane klomen ıcıyorum zaten 10 tane ya kutuda dıger 5 taneyıde gelecek ay ıcıyorum yanı bı kutu klomen 2 ay gıdıyor..ve her defada sadece 1 tane yumoş oluyor senın nasıl oluyor cnm??amınnnnnnnnnnnnnnnn

2. Konu Sahibi : Sibeldogan #482
    Giriş tarihi
    Mar 2012
    Alıntı tatlmmm kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ooo çok kötüymüş canım moralini bozmym ama evet ben şükredym ve senin yerinede bol bol gezym:)
    tabi canım şükür et tatilinden de geçtim devamlı mesai ye kaliyo bi de şanssızlık bu ya doktor un verdiği ilişki zamanlarında mesai ye gidio zavallı min hali olmuyo ki:)

3. Konu Sahibi : Sibeldogan #483
    Giriş tarihi
    Apr 2012
    Alıntı besteyap kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    aaa canım bak hemserı cıktık:)bende aslen sıvalıyım ama 10 yıl once antalyaya gelmısız antalyada evlendım ıstanbula geldık ıs ıcın..evet bende 2 yıl once kurbanda gıttım sivasa nasıl ozlemıs yıllar sonra etli ekmek madımak kete yedım yedım yedım herseyıı sivas yemeklerıne bayılıryorum:)) varya sırf yemeklerı ıcın gıdıyorum desem yalan olmaz:))) sıcak cermıge gıtmıstık orda buyuk havuzlu banyolar var 2 saatlık tutmustuk Allahım ne eglendık varya ben havuza takla atıp atlıcam dıye kolumu o duvarlara çızdırdım kac gun sargılı gecdı kolum:))hergun ananemler etlı ekmek dokturdu sıvas çöreği katmeri kahvaltıdamissss missss:)) canım taşıncak gibiyiz oyuden kendımı yormadan ortalıgı toparlamaya calısıyorum ama temızlık hıc yapmmıyorum nolur nolmaz dıye evın hali harap:)))napım zaten tasınıcam amannn yormucam kendımı:))yemek yapıyorum tabıı benım gıbı aç ınsan yemek yapmazmı:))))
    gerçekten sivasın yemekleri mükemmel ya ben yaparım burdaki komşularım çok beğenirler bide mercimek batını biliyormusun onuda çok severiz ve yaparız canım memleketim yaa biz her sene gideriz sıcak çermğe çok özledi yaaa:)canım belli olana kadar bence yorma kendini tutarsadamı taşınacaksınız?

4. Konu Sahibi : Sibeldogan #484
    Giriş tarihi
    Mar 2012
    valla bende yapıym ne işe yarıyomuş ki acabaaa?
    canım yumurta oluşumunu kolaylaştırıp çatlatıyomuş da tarifini ve ne zaman yapılacağını bilmiyorum öğrenmek istiyorum

5. Konu Sahibi : Sibeldogan #485
    Alıntı besteyap kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    senınkı gıne 2,5 cıkmıs benımkı 0,526 yanı kocaman bı 0 :))ılaclarla yanı adetın 5.gunu baslayıp 5 gun 1 tane klomen ıcıyorum zaten 10 tane ya kutuda dıger 5 taneyıde gelecek ay ıcıyorum yanı bı kutu klomen 2 ay gıdıyor..ve her defada sadece 1 tane yumoş oluyor senın nasıl oluyor cnm??amınnnnnnnnnnnnnnnn
    bende de bitane oldu bu ay hapla 13mm sonra 16.5mm oldu iğne yapıldı ama tutmadı:)

6. Konu Sahibi : Sibeldogan #486
    Giriş tarihi
    Apr 2012
    Alıntı Sibeldogan kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    tabi canım şükür et tatilinden de geçtim devamlı mesai ye kaliyo bi de şanssızlık bu ya doktor un verdiği ilişki zamanlarında mesai ye gidio zavallı min hali olmuyo ki:)
    ayy aynen beni eşimde geçen ay doktorun verdği tarihte gece çalışıyordu sinir olmuştum adam yoruluyo geliyo uykusuz ayakta uyuyor neredeyse :)

7. Konu Sahibi : Sibeldogan #487
    ayy aynen beni eşimde geçen ay doktorun verdği tarihte gece çalışıyordu sinir olmuştum adam yoruluyo geliyo uykusuz ayakta uyuyor neredeyse :)
    yaa kızlar ben bu ay bu çizelgede cok rezil oldum kaynanam geldi görseydiniz içler acısıydı:)))

8. Konu Sahibi : Sibeldogan #488
    Giriş tarihi
    Mar 2012
    :) çok kötü oluyo ya o günleri de kaçırmamamız gerekiyo çok açıyorum ya :) bak bu ay da biz de bi aksilik olacak :)

9. Konu Sahibi : Sibeldogan #489
    Giriş tarihi
    Apr 2012
    Alıntı kedicik46 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    yaa kızlar ben bu ay bu çizelgede cok rezil oldum kaynanam geldi görseydiniz içler acısıydı:)))
    ahh yazık sende kaynana mağdurusun :)canım kaynanadan bişy olmaz anlar yani durumu keşke uysaydınız çizelgeye kızz:)

10. Konu Sahibi : Sibeldogan #490
    Giriş tarihi
    Apr 2012
    Alıntı Sibeldogan kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    :) çok kötü oluyo ya o günleri de kaçırmamamız gerekiyo çok açıyorum ya :) bak bu ay da biz de bi aksilik olacak :)
    yok öyle düşünme kız bi şekilde halledin geçirmeyin günler çok önemli bu işlker haa bebişler için:)

Sayfa: 49/110 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon