23+5 hafta gebelik ve bebek hareketleri ?

tullymakker

rüzgarınannesi
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2009
157
8
Kızlar merhaba 23+5 haftalık hamileyim.Bebeğimin hareketlerini hissediyorum bazen dışarıdan elimle de hissedebiliyorum ve hatta gözle de takip edecek kadar büyük tekmeler atabiliyor bazen.Günde 1 kez filan.Ancak tüm bu hareketler göbek deliğinin etrafında hayali bir çizgi lduğunu düşünürseniz bu çizginin altında oluyor.Sizce bu normal mi?Benimle aynı haflarda gebe olan var mı?Göbek deliğinin üst kısmında hareket hisseden var mı?Belki de sorun yok gereksiz evham yapıyorum ama işte insan yavrusu sağlıklı olsun istiyor,endişeleniyor.Rabbim hepimizin yavrularını korusun,kucaklarımızı doldursun inşallah.:emir_bebek:

şu an yeri geniş olduğu için balık gibi yer değiştirir o merak etme sen. önemli olan senin hareketleri hissetmen :)

benim 22 haftalık bebeğimin hareket yerleri değişik oluyor bazen göbek deliğimin üzerinde hareketlerini gözlemliyorum bazen en diplerde kasığıma yakın yerlerde oynuyor. bu aylarda bebekler çok hareket ettikleri için gün içinde yerleri çok değişiyor...eğer doktorun normal dediyse endişe etme...

normal her şey arkadaşım az kaldı sabret o minik balığının hareketleri kuvvetlenecek annesi:))) Allah sağlıklı doğum:KK49:lar versin hepimize

bende hep kasıklarıma yakın yerlerde hissediyorum doktor kontrolümüzede 1 hafta var bakalım olumsuz bişey demz inş :KK5:

X