Saç Rengi ve Saç Boyama Palette 9.5 altın parıltılı bal ve 10.5 dore sarı ile sonuç???

aslında çok doru diosun canım benimde bi röfle geçmişim var ve şu gür dediğin saçlarım aslında 2 katıydı röfleden önce bu hale zor getirdimmm:2: ama bu sarı ışıltı tutkusu yokmu birde eşimin sarışın ol deyişi örneğin tvde diyelim hadise çıktı aa bu sarıyamı dönüo bak ne güsel olmuşş dedimii bana gelenler gelioo:) en iisi kendi rengine bırakmak ama yine dayanamadım
işte

bu arada gür demişsin saçlarıma çok mutlu ettin beniii teşekkür ederimmm:2: o kadar dökülünce topladıımda elime bir avuç gelince bunalıma girmiştim:18::KK16:
Haklısın tabi bende sarı oldugumda benimki hiç beğenmedi ya koyu renk seviyodu bende koyuya döndüm tekrar her erkek farklı işte birbirinden:KK1:

sarı saç evde zor tutturulur ark.lar boşa uğraşmayın hele gür ve kalın telli,diplerde koyu renkse imkansız gbı birşey..bir arkım var dip rengi bebek kumralı ve öyle parlak öyle ince telliki saçı ayrıca kağıt gibi dümdüz...geçen voila nın platin sarısını evde boyadı sadece onda tuttuğunu gördüm.mükemmel oldu yıpranma sıfırdı.ilk defa kutuyla birebir tutan saç rengi gördüm...yani dedğim gibi evde sarı tutturmanın 3 şartı var.bunlara sahip değilseniz boşa evde denemeyin kuaföre gidin açıcılarla açıp tutturursunuz ancak

1-ana renginiz bebek kumralı olacak
2-saçlarınız düz ve ince telli olacak
3-saçınız boyasız olacak

evet canım kesinlikle doru ben hep ara renklere aldanıp başarısız oldum . ama artık ne kuaför ne ara renkler dayancam bakalım zamanla yavaş yavaş saçıma bakım yaparak aynı zamanda fazla yıpratmadan hep ana renklere boyucam . teşekkürler desteğin için:KK16:

rica ettim :) ben de geçen hafta 9-5le boyadım saçlarımı şuan sarı yansımalı açık karamel gibi zaten zemin koyu değildi o yüzden kutudakinin aynısı olmasa da azcık koyusu gibi oldu paletteyi seviyorum:KK66: inşallah istediğin renge kavuşursun zamanla :KK66: :KK66: :KK66:

icine biraz kullu sari boya katrsan turunculugu azaltabilirsn bu renkleri dgrudan boyadiginda sac turuncu oluyo

ne birazı süperrrrrr duruyor yani ben dore bakır renkleri çok seviyorum tam benim sevdiğim gibi bakın yıkadıkça o daha güzelleşecek doreler öyle oluyor çünkü ve ışığa göre baya renk değişiyor sizinde beyenmeye başlamanızada çok sevindim güle güle kullanın sonra isterseniz zaten deyişirsiniz o yıkadıkça daha tatlı sarıya yakın karemel olacak kesin süperrrrrrrr sarılar gibi fazla makyajda istemiyor insanın yüzüne renk geliyor böyle renklerle :KK16:eşinizde gene sarı isterse şöyle aralara uçlara sarı tonlarla ışıltılar yapabilirsiniz kendinizde yapabilirsiniz ama denemeden yapmayın bir tutamında deneyin önce hoşunuza giderse yaparsınız oksidanı %9 tutup çok açık sarılar var rengi bir iki ton açan hem sizde nasıl olacak denemiş olursunuz hemde onun gönlü olur aman hadise demeyin resmen yeşil sarı bir saç aslında eski saçı ne güzeldi şu anda çok kötü duruyor okadar ışık altında fotoşopla tabi güzel durur aman sakın

canımsınn bende senin dediğin gibi düşünmeye başladım.birde beyaz sabun saç rengini açıomuş onu denicem ama acaba son boyayımı akıtıo yoksa saç tonunumu açıo bilen varmıı..bi arkadaş röfleli saçıma denedim resmen beyaz gibi oldu platin istesem anca bu kadar tutardı çok açtı rengini demişşş:KK52: eğer ton açıosaaa benim saçlardada ii olur denemem pazar günü düğünümüz var yeni gelin olarak ilk gideceğim düğündü sarışın gitmek istiodum yafff:KK50:

canımsınn bende senin dediğin gibi düşünmeye başladım.birde beyaz sabun saç rengini açıomuş onu denicem ama acaba son boyayımı akıtıo yoksa saç tonunumu açıo bilen varmıı..bi arkadaş röfleli saçıma denedim resmen beyaz gibi oldu platin istesem anca bu kadar tutardı çok açtı rengini demişşş:KK52: eğer ton açıosaaa benim saçlardada ii olur denemem pazar günü düğünümüz var yeni gelin olarak ilk gideceğim düğündü sarışın gitmek istiodum yafff:KK50:
ben onuda denedim en iyisi kepekli saçlar için herhangi bir şampuanla yıka suyuda sıcak kullanmaya çalış tabi çok değil bol bol akar saçı biraz şampuanlı tut 5 10 dakka gibi sonra durula saç kremini sür 30 dakika öyle beklet oda boyayı çok akıtıyor sabundan çok daha iyi ve saçıda sabun gibi kurutmuyo denenmiştir tarafımdan boyaları akıtıyo o doreliğin fazlası gider daha sarımsı olur bence ayrıca valla çok güzel oldu saçların kesin çok beyeneceker bak gör milletin arayıpta bulamadığı saç ayrıca şu adresede bak bayan tarçın bakır saçlarını sapsarı yapmış hemde resimli hem boya adlarıda var :KK16:
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...kir-turuncu-saci-sari-tonlarina-cevirmek.html

ben onuda denedim en iyisi kepekli saçlar için herhangi bir şampuanla yıka suyuda sıcak kullanmaya çalış tabi çok değil bol bol akar saçı biraz şampuanlı tut 5 10 dakka gibi sonra durula saç kremini sür 30 dakika öyle beklet oda boyayı çok akıtıyor sabundan çok daha iyi ve saçıda sabun gibi kurutmuyo denenmiştir tarafımdan boyaları akıtıyo o doreliğin fazlası gider daha sarımsı olur bence ayrıca valla çok güzel oldu saçların kesin çok beyeneceker bak gör milletin arayıpta bulamadığı saç ayrıca şu adresede bak bayan tarçın bakır saçlarını sapsarı yapmış hemde resimli hem boya adlarıda var :KK16:
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...kir-turuncu-saci-sari-tonlarina-cevirmek.html

canımmmsınnnnnnnnnnnnn:KK16::KK54: hemen bakıorummm...ya ben saçları yıkıyorum dediğin gibide şampuanlı tutuorum zaten aksın die ama dipler bi aktıki çok tuhaf bi sarı oldu bi 4 parmak aşağısı koyuuu bari renk biraz otursun parazara kadar sabun daha bonyada akıotumuş diolar sonra kremlicem zaten kuru olmaz o kadar .. ama önemli olan var olan boyayı atıp alttaki kumralı çıkarmasında :KK1: yani biraz sarısı açılsın derdim bak diplerimin resmini koyucam şimdi çırpınışımı anlıcaksın :2:

$Resim 024.jpg $Resim 025.jpg $Resim 022.jpg $Resim 023.jpg

ayyyy bu alet nasıl çekiosa beni yalancı çıkarcak valla resimlerde daha ii görünüo ama flaştan heralde flaşı kapayamadım. normalde aynaya bakıorum yani gün ışığında annemde aynı şeyi söyledi bi 4 parmak kadar dipler daha açık ve böyle nasıl bi sarı desem koyu hoş olmayan şimdi burda yazamıorum öle bi sarı iştee aslında:KK1:

diplerle uçlarıda yan yana koydum anlaşılsın die flaştan resmen aynı gibi çıkmışlar şaşırdımm

yani renk farkı resimde belli değil ama tahmin edebiliyorum aynada insan hep tepesine bakıyor taktımı takıyoz işte ya olmazsa bak millet boyamış şu palette 10.0 papatya sarımı ne ben denemedim ama onun küllüsünede boyayn memnun normal sarısınada resimlerdede gördün forumlarda sen ondan al cumaya kadarda boyayı akıt bol bol bakım yap cuma günü boya gitsin bence iyi olur hem biraz daha açılır hemde renk farkı fazla olmaz diplere en son sür ama oralar çabuk açılıyor saçının koyu yerlerinden başla sürmeye en son diplere sür bence daha istediğine yakın olur belki hemen çok açmaz ama yavaş yavaş olacaktır düğünede daha iyi olur yani ben olsam öyle yaparım valla saçımı bu hale getirene kadar günde 2 kere boyadığımı bilirim sonrada bol bakım yapıyom bişey olmaz oryal değilya sonuçta hem içinde rahat eder şimdi böyle kafana taktıkça huzursuz olacağına daha fazla boya gitsin koyu renk değilya kesin birazdaha açılacaktır :KK16:

haklısın canım diplerden başlamamalıyım boyamaya dipler çok çabuk açılıo birazdan şu sabun olayını denicem baktım açtı cumaya kadar hergün uygulucam ve sonra bi boya daha...ee daha ne yapabilirimki biz bayanların şu güzellik uğruna yaptıkları taktıkları ahh ahh:44:

haklısın canım diplerden başlamamalıyım boyamaya dipler çok çabuk açılıo birazdan şu sabun olayını denicem baktım açtı cumaya kadar hergün uygulucam ve sonra bi boya daha...ee daha ne yapabilirimki biz bayanların şu güzellik uğruna yaptıkları taktıkları ahh ahh:44:
iyi olur akıt bol bol sonrada boya bence güzel olacak istersende palette hem küllü al hem normal olan saçın ucunda ikisindende azar azar dene bak hangisi daha güzelse onla hepsini boyarsın bu sefer riske atma istersen deneyerek yap bence kolay gelsin:KK16:

kızlar merhaba
bende saçımı 5 aydır palette altın karamel ile boyuyorum 7-554.ama ben çok sıkıldım bu renkten ve aşağıdaki gibi rengi istiyorum.nasıl bir yol izlemeliyim?açıcı kullanamam cunku saclarım yeterınce yıpranmıs durumda çünkü platınden sonra altın karamele boyadım bayagı bı yanıktı daha yenı duzelıyor.bakır karamel sacım ılk resımde gordugunuz gıbı.alttakıde ıstedgım renk.yardımcı olan var mı kızlar?

http://c1203.hizliresim.com/v/w/3wsk7.jpg

http://c1203.hizliresim.com/v/w/3wsrn.jpg

http://f1203.hizliresim.com/v/w/3wssk.jpg

ama ıstedıgım renk sarı dıılkı bal rengı.hatta acık karamel bıle olur sarıya donuk bı karamel

suan ki sacin istediginden koyu bir renk..bunun icin acici gerekir..boya boyayi acmaz biliyorsun..

X