Saç Rengi ve Saç Boyama Palette 9.5 altın parıltılı bal ve 10.5 dore sarı ile sonuç???

ama ıstedıgım renk sarı dıılkı bal rengı.hatta acık karamel bıle olur sarıya donuk bı karamel

bencede açıcı işine girme saçın zaten yıpranmış madem..boya boyayı açmıyor tamam ama zamanla kırabiliyorsun o rengi ..mesela ben boyayarak kahve bakırdan kumrala kadar getirdim doğru boyaları kullanırsan olabiliyo biraz sık boya gerektirio. birde rengi biraz açmak istiosan önce bikaç gün saçını beyaz sabunla yıkayıp rengi akıttıktan sonra açık bir renge boyamayı deneyebilirsin . bal rengi istiyorsan tam bal rengi alma 1 2 ton daha açığını al anca tutar bence

ama ıstedıgım renk sarı dıılkı bal rengı.hatta acık karamel bıle olur sarıya donuk bı karamel

bencede açıcı işine girme saçın zaten yıpranmış madem..boya boyayı açmıyor tamam ama zamanla kırabiliyorsun o rengi ..mesela ben boyayarak kahve bakırdan kumrala kadar getirdim doğru boyaları kullanırsan olabiliyo biraz sık boya gerektirio. birde rengi biraz açmak istiosan önce bikaç gün saçını beyaz sabunla yıkayıp rengi akıttıktan sonra açık bir renge boyamayı deneyebilirsin . bal rengi istiyorsan tam bal rengi alma 1 2 ton daha açığını al anca tutar bence

kızlar merhaba
bende saçımı 5 aydır palette altın karamel ile boyuyorum 7-554.ama ben çok sıkıldım bu renkten ve aşağıdaki gibi rengi istiyorum.nasıl bir yol izlemeliyim?açıcı kullanamam cunku saclarım yeterınce yıpranmıs durumda çünkü platınden sonra altın karamele boyadım bayagı bı yanıktı daha yenı duzelıyor.bakır karamel sacım ılk resımde gordugunuz gıbı.alttakıde ıstedgım renk.yardımcı olan var mı kızlar?

http://c1203.hizliresim.com/v/w/3wsk7.jpg

http://c1203.hizliresim.com/v/w/3wsrn.jpg

http://f1203.hizliresim.com/v/w/3wssk.jpg

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-re...-cevirmek.html (bakır turuncu saçı sarı tonlarına çevirmek..)
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-re...e-resimli.html (Saç rengim nasıl sizce ? (resimli))
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-re...dan-sonra.html (tekrar bi palette açıcıdan sonra..)

Evet acici kullanamam suan zaten sacim yipranmis durumda.sen hangi boyalari kullandin peki?dogru boyalari kullanarak zamanla yapmak istiyorum ama nasil bir yol izlemeliyim. Kuafor bir arkim 8.0 ve 8.3 boya dedi ama? Sik boya derken ne kadarda bir boyamaliyim sence? Ben ayda bir boyuyorum.

konuyu ben açtım canım 10.5 ve 9.5 le boyamıştım ilk sayfalarda ortaya çıkan rengin fotoları var. ama bakırlık gitmedi o yüzden ara tonlar yerine ana tonda ve küllü ile karıştırmak gerekiyor. kuaför arkadaşın söylediyse dikkate alabilirsin ama bal sarısı diosun bal sarısı 8 le tutmaz gibi geldi bana. ben bu hafta 2 defa boyadım mesela saçımı bi yıpranma olmadı paletteyle boyuyorum. rengin oturması için bazen ayda 4 defa boyadığım oluyor. normalde istediğim renkse saçım zaten ayda 1 boyuyorum.

Bu bakirlik ne lanet biseymis yaa gitmedi. Normalde benim bu boyadigim boyanin adi karamel altin karamel olmasi gerekken bakir oluo ya sinir oluyorum.kuafor arkm dediki direkt kumral boyarsan yesillenir sacin o yuzden 8.0 ve 8.3 boyaman gerek dedi

çok doğru demiş ben kumral boyadım olmadı ama karamellerdede genelde bakırlık dorelik oluyor zaten onuda ancak küllü bir renkle kırabiliyorsun ama direk küllü boyarsan oda yeşertebilio zor yani

Sen cuma ne renk yapicaksin peki? Bidaha boyicam demissin ya ondan sordum.her resimde farkli gorunuo sacin ben anlayamadim pek rengini acikcasi

Sen cuma ne renk yapicaksin peki? Bidaha boyicam demissin ya ondan sordum.her resimde farkli gorunuo sacin ben anlayamadim pek rengini acikcasi

vala bende pek anlayamadım saçımın rengini:) yarın bi kuaföre gidip sorucam önce sonra eğer açcas falan derlerse evde kendim açık bir sarı ve küllü sarı karıştırcam çok az die düşünüorum .. henüz tam karar vermedim yarın vercem inşallah:)

Ben de 9.5 ve 10.5'i denedim saçlarımda
İlk etapta kızıl ışıltılar olan saçlarımı 10.5 ile boyadım kızıllık/turunculuk olmadan açıldı rengi direkt sarıya gayet hoş oldu.
Ki 10.5'in ismi yurtdışında "218 silver blond" yani dore veya kızıl ton olmaksızın açıyor saçları.
Ardından da 9.5 kullandım benzer bi sonuç alırım düşüncesiyle ama 9.5 ile saçlarım TURUNCU ! oldu =/ :KK70::KK70:

Yani boyayla sarı saça dönmek için 10.5 oldukça güzel bi tercih tabii yine de tek boyamayla elde edilemez ,ama bence güzel bi sarı için 9.5
ASLLAA
! =)

canım benimmm hiçç üzülme, sarıda oluyor. bende senin gibi çok üzülüyordum sararmıyor saçlarım diye, kuaförlerede güvenemediğimden daha hiç kuaför boyamadı saçımı :) sen şimdi önce bi dinlendir saçlarını, sonra palattenin yoğun açıcısını kullan. kötü bir sarı olabilir, korkma zaten o şekilde kullanmicaksın. yoğun açıcıyı uyguladıktan bir kaç gün sonra neva color 11.10 ile boya bütün saçını. bence tamm senin istediğin renk olacak. ben bu şekilde yapıyorum. diplerin çıktıkçada 11.10 ile boyamaya devam edebilirsin.

$Adsız.png bak şuan benim saç rengim bu. benimde ilk zamanlar aynı senin gibiydi :) ama şimdi oldu. umarım sende istediğin rengine kavuşursun kısa zamanda.. En Buyuk Kadinlar Kulubu

canım benimmm hiçç üzülme, sarıda oluyor. bende senin gibi çok üzülüyordum sararmıyor saçlarım diye, kuaförlerede güvenemediğimden daha hiç kuaför boyamadı saçımı :) sen şimdi önce bi dinlendir saçlarını, sonra palattenin yoğun açıcısını kullan. kötü bir sarı olabilir, korkma zaten o şekilde kullanmicaksın. yoğun açıcıyı uyguladıktan bir kaç gün sonra neva color 11.10 ile boya bütün saçını. bence tamm senin istediğin renk olacak. ben bu şekilde yapıyorum. diplerin çıktıkçada 11.10 ile boyamaya devam edebilirsin.

Eki Görüntüle 397266 bak şuan benim saç rengim bu. benimde ilk zamanlar aynı senin gibiydi :) ama şimdi oldu. umarım sende istediğin rengine kavuşursun kısa zamanda.. En Buyuk Kadinlar Kulubu

bayıldımm sacının rengine..küllü acık sarılara bayılıyorum.ana rengin ne renkti?

kızlar şu ara yaza yaklaşırken saçlarını sarı tonlara çevirmek isteyen varsa belki yardımcı olurum dedim :) tenim sarı beyaz olduğu için malesef her sarıyı taşıyamıyorum. bende bu sefer canlı bir sarı saçım olsun istedim ve palette altın parıltılı bal ve dore sarıyı karıştırdım 1 tanede fazladan oksidan ekledim. ve şuan saçlarım boyalı sonucu bekliorum ama şimdiden önlerde farkedilir bi açılma oldu :KK76:
saçlarım kumral boyalıydı biraz bakırlıkta vardı bakalım sonuçta güsel bi renk çıkarsa resimleride paylaşırım canlarrrrrEki Görüntüle 375970 Eki Görüntüle 375971

buraya sırf size cevap yazabılmek ıcın üye oldum :) çünkü aynı dertten muzdariptim bende. saçlarımız ölmesin :) ben de bi çok sarı tonunda boya alıp boyadım kac kere ama onların açma derecesi kesinlikle yeterli olmuyor. "Voıla" nın röfle setini aldım en son,arkadsımında tavsıyesıyle. en son koydugunuz resımde gordugum kadarıyla bu rengın üzerine röfle atılabılır. uyum saglar bence. boyanın ıcınde bonesi var burdan sacları, boyanın fırcasıyla cekerek cıkartıyosunuz be boyuyosunuz. istedıgınız sarı tonu oldugunda yıkayabılırsınız.

buda sabah gün ışıgında çekilenler sanki biraz daha ii durdu:) ya kendimi kandırıorum galiba karamelmi oldum ne oldum bende anlamadım ne renk oldummmm

Eki Görüntüle 376386 Eki Görüntüle 376385

ah canım bende sarı takıntısı vardııı kızıldan aca aca aca girmediğim renk kalmadı tabiii belimdeki saclar yana yana enseme cıktı sarı da olamadım ama turuncu yeşil şeftali suyu rengi karemel kumral aklına ne gelirse sarı altın sarı küllü sarı her şeyi denedim olmadı ama görümcemin sacları bakırdı en son syoss kumrala boyadık aaa bir ay sonra bi gördüm resmen sarı olmuş naptın dedim en son sen boyadaın o dedi sinir krizi gecirdimm bence elleme yazık güzelim saclarına yanar bakkk yıka zaman ver acılır ooo yıkana yıkana kuaförüde boşver kısacık sacla kalınca rengi önemli degil uzasın yeter diorum şimdiii :KK43:

X