Saç Rengi ve Saç Boyama Palette 9.5 altın parıltılı bal ve 10.5 dore sarı ile sonuç???

ydbuge

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2012
1.031
5
kızlar şu ara yaza yaklaşırken saçlarını sarı tonlara çevirmek isteyen varsa belki yardımcı olurum dedim :) tenim sarı beyaz olduğu için malesef her sarıyı taşıyamıyorum. bende bu sefer canlı bir sarı saçım olsun istedim ve palette altın parıltılı bal ve dore sarıyı karıştırdım 1 tanede fazladan oksidan ekledim. ve şuan saçlarım boyalı sonucu bekliorum ama şimdiden önlerde farkedilir bi açılma oldu :KK76:
saçlarım kumral boyalıydı biraz bakırlıkta vardı bakalım sonuçta güsel bi renk çıkarsa resimleride paylaşırım canlarrrrr $421_kucuk.jpg $1937_kucuk.jpg

Eki Görüntüle 375972

saçlarım resimdeki bayanın saçları gibiydi bu arada yaza ulaşmak istediğim saç rengideeee

$sari-sac-rengi-6.jpg

işte bu bakalım yola çıktık yarım saat sonra ilk aşamanın sonucu belli olcak:KK9:

kızlar şu ara yaza yaklaşırken saçlarını sarı tonlara çevirmek isteyen varsa belki yardımcı olurum dedim :) tenim sarı beyaz olduğu için malesef her sarıyı taşıyamıyorum. bende bu sefer canlı bir sarı saçım olsun istedim ve palette altın parıltılı bal ve dore sarıyı karıştırdım 1 tanede fazladan oksidan ekledim. ve şuan saçlarım boyalı sonucu bekliorum ama şimdiden önlerde farkedilir bi açılma oldu :KK76:
saçlarım kumral boyalıydı biraz bakırlıkta vardı bakalım sonuçta güsel bi renk çıkarsa resimleride paylaşırım canlarrrrrEki Görüntüle 375970 Eki Görüntüle 375971

Sonunda foto koyarsan sevinirim.Benimde yarısı koyu kumral , uçlar röfleli...Saçlarım çok yıpranmış olduğu için röfle yaptırmaya korkuyorum.

canım inşallah güzel olmuştur fotonu koy oldu mu merak ettim şimdi:KK52:benim tenim beyaz saç rengim koyu kumral acaba bana nasıl olur şuan saçımda boya var ama kendi saç rengime döndüm bende güzel bir sarı istiyorum yada karamel:KK34:

renkler çok güzel doreli bakırlı bende çok seviyorum inşallah çokkkk güzel olur:KK16:

saçlarım kumral boyalıydı biraz bakırlıkta vardı bakalım sonuçta güsel bi renk çıkarsa resimleride paylaşırım canlarrrrrEki Görüntüle 375970 Eki Görüntüle 375971

Sonunda foto koyarsan sevinirim.Benimde yarısı koyu kumral , uçlar röfleli...Saçlarım çok yıpranmış olduğu için röfle yaptırmaya korkuyorum.

şimdi yıkamaya gidiyorum kızlar allahımmmm lütfen sararsın artık şu saçlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK52:

resim eklerim dua edin sarı olsun artık kociş benden daha sabırsız beklio başımda :KK1:

malesef kutudaki sarılarla alakası yok çıkan sonucun:KK43:
o kadarınıda beklemiodum ama bari biraz sarı olsaydı nasıl evde boyayıp sarı saça sahip oluosunuz yardım kafamda saç kalmıcak valla :KK43: az biraz açıldı saçlarım işte sonuç fotolar $Resim 006.jpg $Resim 001.jpg

boya boyayi acmaz canim once acici kullanman gerekirdi bulabirsen loreal efassor dene

boya boyayi acmaz canim once acici kullanman gerekirdi bulabirsen loreal efassor dene

açıcı saçı yıpratır diye korkuyorum canım yaa aslında bu kadar boyamaya yine yıpratıyorum saçımı ama bi umuttu işte olmadı :KK47:

açıcı saçı yıpratır diye korkuyorum canım yaa aslında bu kadar boyamaya yine yıpratıyorum saçımı ama bi umuttu işte olmadı :KK47:

dedigim acici saci yipratmiyor ve 1 kerede aciyorsun atabi bunun icin birinin yardimi gerekli tek basina yapamazsin cok hizli aciliyor sac

dedigim acici saci yipratmiyor ve 1 kerede aciyorsun atabi bunun icin birinin yardimi gerekli tek basina yapamazsin cok hizli aciliyor sac

ben açılırken turuncu falan garip renkler çıkar saçta yıpranır die korkuodumama önerini dikkate alcam canım çok saol yoksa boya boya nereye kadar boyayla sarı saç elde edemicemi anladım artıkk:KK50:

ben açılırken turuncu falan garip renkler çıkar saçta yıpranır die korkuodumama önerini dikkate alcam canım çok saol yoksa boya boya nereye kadar boyayla sarı saç elde edemicemi anladım artıkk:KK50:

sari yapmak zor is canim tek boyayla imkansiz,evde yaptiginda renk ayriligi ve turuculuk olur,once sacini acman gerek sonra cok acik sari boya icine nohut kadar dogal kahve rengi ve bir okadarda turuncu azaltici ve sac kremi koyman gerek tabi bunlari yine tek basina yapman zor cunku saclarin cok uzun..ve boyali sacini yikarken soguksu kullanmalisin :KK34:

sari yapmak zor is canim tek boyayla imkansiz,evde yaptiginda renk ayriligi ve turuculuk olur,once sacini acman gerek sonra cok acik sari boya icine nohut kadar dogal kahve rengi ve bir okadarda turuncu azaltici ve sac kremi koyman gerek tabi bunlari yine tek basina yapman zor cunku saclarin cok uzun..ve boyali sacini yikarken soguksu kullanmalisin :KK34:[/

hımm ben bu anlattıklarını başarabilceğimi hiç sanmıyorum yaa:) en iyisiiii ben bi kuaföre gideyim ve bu saçı boya diyeyim bi kere boyansın sonra dip yaparım artık napalım çok teşekkür ettim yardımların için:KK16:

sari yapmak zor is canim tek boyayla imkansiz,evde yaptiginda renk ayriligi ve turuculuk olur,once sacini acman gerek sonra cok acik sari boya icine nohut kadar dogal kahve rengi ve bir okadarda turuncu azaltici ve sac kremi koyman gerek tabi bunlari yine tek basina yapman zor cunku saclarin cok uzun..ve boyali sacini yikarken soguksu kullanmalisin :KK34:[/

hımm ben bu anlattıklarını başarabilceğimi hiç sanmıyorum yaa:) en iyisiiii ben bi kuaföre gideyim ve bu saçı boya diyeyim bi kere boyansın sonra dip yaparım artık napalım çok teşekkür ettim yardımların için:KK16:

rica ederim canim saclarin cok guzel upuzun yazik etme bencede kuafore git..zaten sacina kac tup boya alacaksin neredeyse ayni paraya gelecek:KK1:

X