Kalyon Tırnak Besleyici - Güçlendirici Oje

Aslında var akrilik, jel, diping gibi tırnak çeşitleri ama oldukça maliyetli :26:

tırnak çeşidi derken canım? protez gibi mi?
bana bi satıcı oje gibi sürülen kuruyuncada tabaka oluşturan bant yapıştırmışsın gibi olan bi ürün vardı ama bizde yok adını da hatırlamıyorum dedi, bir sürü yere sordum bilmiyoruz dediler:KK43:((

tırnak çeşidi derken canım? protez gibi mi?
bana bi satıcı oje gibi sürülen kuruyuncada tabaka oluşturan bant yapıştırmışsın gibi olan bi ürün vardı ama bizde yok adını da hatırlamıyorum dedi, bir sürü yere sordum bilmiyoruz dediler:KK43:((

Protez tırnak değil bahsettiklerim.. Toz ya da krem gibi çeşitleri oluyor.. Tırnağın alt kısmına bant gibi bir şey yerleştiriyorlar üstüne o maddeyi sürüp kurutuyorlar sonrasında törpüleyerek şekil veriyorlar.. Youtube'da oldukça fazla videosu var, istersen inceleyerek fikir edinebilirsin..

bahsettiginiz olay protez tirnak cesitlerinden biridir. Kalici oje olarak piyasaya giren shel lack isinize yarar kesinlikle. Oje gibi sürülüp özel isik altinda ayni protez tirnak gibi kurutuluyor ve ince bi protez tirnak olusuyor aslinda tirnaginizda yaklasik 2-3 hafta sorunsuz kullanabilirsiniz piril pirilda parlar :)

Eki Görüntüle 377811

Herkes tırnakların güçsüzlüğünden dert yanıyor sanırım. :26::26:
Daha önce böyle bir konu açıldı mı bilmem ama gözüme çarpmadı ben de paylaşmak istedim.

Blog sitelerinde sık sık gezenler bilirler; herkesin büyük övgüyle bahsettiği bir ürün bu.

Tırnak uzatmayı, oje kullanmayı seven biriyim. Maalesef ki tırnaklarımla başım büyük dertteydi bu şahane şeyle tanışmadan önce. Çok güçsüz, sürekli kırılan, kat kat soyulan tırnaklara sahip bir insandım. Bu nedenle belirli aralıklarla tırnaklarımı kısaltmam kendine gelene kadar kesinlikle oje kullanmamam gerekiyordu :KK43: Bu durum çok sıkıcı gelmeye başladı ve birçok yol denememe rağmen hiçbiri çözüm olmadı; taaki bu şekercikle tanıştığım güne kadar :KK34:

Ürünün kullanım bilgileri zaten fotoğrafta yer alıyor. Ben ilk 3 gün boyunca her akşam yeniledim (akşamları asetonla silip yenisini sürdüm) daha 2. gün etkisini hissetmeye başladım. Daha sonra 1 gün arayla yenilemeye devam ettim ve şimdi sağlıklı uzun tırnaklarımla mutluyum:nazar: :KK16::KK16::KK16:

Her yolu denedim ama tırnaklarım hala çok güçsüz diyen biriyle karşılaşırsanız kesinlikle Kalyon Tırnak Besleyici ile tanışmamıştır; tavsiye edin :KK34:

Sadece 3.5 TLcik :KK1::KK1:

bunu duymustum fakat heryerde satılmıyormus nerde bulabilirim?

tırnaklarım aşırı inceydi biraz uzasın hemen kat kat ayrılır yan tarafından kırılırdı , 1 haftadır kalyon kullanıyorum ama benimki şeffaf renkte. tırnaklarım sertleşti uzamasıda arttı :21:

2-3 aydır kullanıyorum, süper bir ürün. Vazgeçilmezim oldu artık. Mutlaka 2-3 kere sürüyorum haftada.
Niye daha önce keşfetmemişim.:26:

kullanmaya yeni başladım 2 günde 1 sürdüm, her sürüşte tırnağı asetonla temizleyip mi uygulamak gerek? birde tırnaklarım havasız kalmıs gibi hissediyorum mor oldular çünkü

kullanmaya yeni başladım 2 günde 1 sürdüm, her sürüşte tırnağı asetonla temizleyip mi uygulamak gerek? birde tırnaklarım havasız kalmıs gibi hissediyorum mor oldular çünkü

evet temizlemek gerekiyor.. üst üste sürmüş oluyorsun öyle.. çok fazla havasız kalmış olabilir tırnakların.. bir süre dinlendir sürme hiç oje falan kullanma hava alsın.. daha sonra tekrar kullanmaya başlarsın..

asetonda tırnağı yıpratıyor ama..aslında bir süredir oje sürmüyorum kalyondan oldu sanki bu hafif morluk

$fr_277_size880.jpg

asetonda tırnağı yıpratıyor ama..aslında bir süredir oje sürmüyorum kalyondan oldu sanki bu hafif morluk

Eki Görüntüle 600593

asetonsuz oja çıkarıcıları deneyeblrisin sonuçta çok yoğun bir oje olmadığı için kolayca çıkacaktır. en azından bir süre kullanmazsan kalyondan olup olmadığını anlarsın, belki başka bir sebebi de olabilir

Canım asetonsuz oje temizleyicisi olmaz ojeyi asetondan baska cözen madde yok ki :) dediğin gibi biraz cilasız kalsın bakalım tesekkr ederm

Canım asetonsuz oje temizleyicisi olmaz ojeyi asetondan baska cözen madde yok ki :) dediğin gibi biraz cilasız kalsın bakalım tesekkr ederm

bir çok marka artık asetonsuz oje çıkarıcı üretiyor :) watsons ve gratis gibi yerlerde çok kolay bulabilirsin :) asetonun yasaklanacağı söylentileri var zaten şu sıralar :) yani ojeyi çıkarmak için aseton şart değil

O hikaye,, cogu ojenin icinde zararli birsuru kimyasal varken bunu cozen maddenin tamamen zararsiz olmasi mumkun olabilir mi? Bahsettigin urunlerde etil asetat, asetonitril gibi kimyasallar kullaniliyor ki bunlar 10yil once kullanimi yasaklanan maddelerdi, bir kimyager olarak ben asetonu tercih ederim.

X