Kalyon Tırnak Besleyici - Güçlendirici Oje

merve1993

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2011
123
0
$besleyici.jpg

Herkes tırnakların güçsüzlüğünden dert yanıyor sanırım. :26::26:
Daha önce böyle bir konu açıldı mı bilmem ama gözüme çarpmadı ben de paylaşmak istedim.

Blog sitelerinde sık sık gezenler bilirler; herkesin büyük övgüyle bahsettiği bir ürün bu.

Tırnak uzatmayı, oje kullanmayı seven biriyim. Maalesef ki tırnaklarımla başım büyük dertteydi bu şahane şeyle tanışmadan önce. Çok güçsüz, sürekli kırılan, kat kat soyulan tırnaklara sahip bir insandım. Bu nedenle belirli aralıklarla tırnaklarımı kısaltmam kendine gelene kadar kesinlikle oje kullanmamam gerekiyordu :KK43: Bu durum çok sıkıcı gelmeye başladı ve birçok yol denememe rağmen hiçbiri çözüm olmadı; taaki bu şekercikle tanıştığım güne kadar :KK34:

Ürünün kullanım bilgileri zaten fotoğrafta yer alıyor. Ben ilk 3 gün boyunca her akşam yeniledim (akşamları asetonla silip yenisini sürdüm) daha 2. gün etkisini hissetmeye başladım. Daha sonra 1 gün arayla yenilemeye devam ettim ve şimdi sağlıklı uzun tırnaklarımla mutluyum:nazar: :KK16::KK16::KK16:

Her yolu denedim ama tırnaklarım hala çok güçsüz diyen biriyle karşılaşırsanız kesinlikle Kalyon Tırnak Besleyici ile tanışmamıştır; tavsiye edin :KK34:

Sadece 3.5 TLcik :KK1::KK1:

Son düzenleme:
Ben de kalyonla yeni tanışanlardanım ve 2 gündür sürüyorum, bugün astar gibi ojenin altına sürdüm, hem sade sürdüğümde de çok hoş duruyor, diğer parlatıcılar gibi değil beyaz ve sağlıklı görünüyor tırnaklarım.. :KK16: Hadi bakalım uzasın sağlıklı tırnaklar :KK16:

Ben de kalyonla yeni tanışanlardanım ve 2 gündür sürüyorum, bugün astar gibi ojenin altına sürdüm, hem sade sürdüğümde de çok hoş duruyor, diğer parlatıcılar gibi değil beyaz ve sağlıklı görünüyor tırnaklarım.. :KK16: Hadi bakalım uzasın sağlıklı tırnaklar :KK16:

keşfettiğine sevindim canım:KK9::KK9: memnun kalacağından şüphem yok
sağlıklı, güzel tırnaklara..... :KK16::KK16::KK16:

keşfettiğine sevindim canım:KK9::KK9: memnun kalacağından şüphem yok
sağlıklı, güzel tırnaklara..... :KK16::KK16::KK16:

Sen kullanalı ne kadar oluyor canım? Şuanda bayağı farketmiştir umarım eskisine nazaran :KK16: Benim tırnaklar kırılıyor sürekli, oraya buraya batıyor, yumuşak yapıda bir de iki bulaşık yıkamaya gelmiyor bir bakıyorum kat kat gidiveriyor, hevesim de kursağımda kalıyor :KK20: İnşallah ben de faydasını görürüm hadi bakalım :)

Sen kullanalı ne kadar oluyor canım? Şuanda bayağı farketmiştir umarım eskisine nazaran :KK16: Benim tırnaklar kırılıyor sürekli, oraya buraya batıyor, yumuşak yapıda bir de iki bulaşık yıkamaya gelmiyor bir bakıyorum kat kat gidiveriyor, hevesim de kursağımda kalıyor :KK20: İnşallah ben de faydasını görürüm hadi bakalım :)

1.5 hafta falan oluyor sanırım ama inan daha 2. gün öyle büyük bir fark oluştu ki tırnaklarımda ben bile inanamadım :nazar:
ve kesinlikle çabuk uzamasını sağlıyor, ben ilk gün tırnaklarımı kısacık kesmiştim zaten soyuluyordu çok berbat bir durumdaydı. bir süre kısa kullanmayı düşünüyordum ama hiç gerek kalmadı :KK1::KK1:
şimdi gayet sağlıklı ve uzunlar :KK16:
kesinlikle denemelisin

ayy hemen almalıyım, benim de tırnaklarım kat kat soyuluyor maalesef :/ teşekkürler önerin için :)

her kozmetikte olurmuu ayy bende bu konuda çoz muzdariptim şimdi sevindim konu açılımı için teşekkürlerrr.

ojenin altına sürebilirz demi canım

kesinlikle :) zaten şeffaf oje gibi duruyor sürülünce. ilk an french beyazı gibi ama kuruyunca parlaklık veriyor ve şeffaflaşıyor. ben şuan oje altında kullanıyorm bi kaç gün arayla hem ojemi hemde bu güçlendiriciyi değiştiriyorm, böylece yenilenmiş oluyor

kızlar bende kalyon kullanıorum nerdeyse yarısına geldim ama çok fark göremedim yanlış mı uyguluorum die düşünmeye başladım 3-4 günde bir yeniliorum bazen tıranak hava alsın die bi gece sürmeden yatıorum ama yinede çok sert değiller ben tırnak yeme alışkanlığımı 2-3 aydır bıraktım bundan kaynaklı olablr mi:S

kızlar bende kalyon kullanıorum nerdeyse yarısına geldim ama çok fark göremedim yanlış mı uyguluorum die düşünmeye başladım 3-4 günde bir yeniliorum bazen tıranak hava alsın die bi gece sürmeden yatıorum ama yinede çok sert değiller ben tırnak yeme alışkanlığımı 2-3 aydır bıraktım bundan kaynaklı olablr mi:S

canım öncelikle kendi kullanım şeklimi anlatmak istiyorum. benim tırnaklarım kendimi bildim bileli çok ince ve çok sık oje kullanıyorum neredeyse hiç çıkarmıyorum diyebilirim; bu nedenle tırnaklarım havasız kalıyor ve kat kat soyulmaya başlıyor. ben ilk gün tırnaklarımı kısacık kestim asetonla iyice sildim oje kalıntıları hiçbir şekilde kalmasın diye tırnaklarım tamamen kuruduğunda sürdüm saat 19:00 falandı. ertesi gün yine aynı saatte aseton ile çıkardım ve tekrar sürdüm. 3 gün üst üste tekrarladım aynı işlemi. 3. gün sürdükten sonra ertesin değilde sonraki gün yani 1 gün ara ile tekrarladım. 1 haftayı tamamladıktan sonra 2 gün ara ile tekrarlamaya devam ettim. şimdi tırnaklarım ilk günkünden çoooook farklı ve güçlü. normalde elimi bir yere çarptığım an bile hemencik kırılıyordu tırnaklarım şimdi hiçbir sorunum yok hatta bastırıyorum uç kısımlarına bükülme vs hiçbir şey olmuyor.
benim dediğim şekilde kullanmaya devam et istersen. bir de tırnak yiyen insanlarda tırnaklar uzamadığı için güçsüzleşiyor ve toparlamak çok zor; kardeşimden biliyorum. bence pes etmeden devam et etkisini mutlaka göreceksin. ama tırnaklarını çok fazla uzatma bu sırada, ne çok kısa ne çok uzun olsun.

canım öncelikle kendi kullanım şeklimi anlatmak istiyorum. benim tırnaklarım kendimi bildim bileli çok ince ve çok sık oje kullanıyorum neredeyse hiç çıkarmıyorum diyebilirim; bu nedenle tırnaklarım havasız kalıyor ve kat kat soyulmaya başlıyor. ben ilk gün tırnaklarımı kısacık kestim asetonla iyice sildim oje kalıntıları hiçbir şekilde kalmasın diye tırnaklarım tamamen kuruduğunda sürdüm saat 19:00 falandı. ertesi gün yine aynı saatte aseton ile çıkardım ve tekrar sürdüm. 3 gün üst üste tekrarladım aynı işlemi. 3. gün sürdükten sonra ertesin değilde sonraki gün yani 1 gün ara ile tekrarladım. 1 haftayı tamamladıktan sonra 2 gün ara ile tekrarlamaya devam ettim. şimdi tırnaklarım ilk günkünden çoooook farklı ve güçlü. normalde elimi bir yere çarptığım an bile hemencik kırılıyordu tırnaklarım şimdi hiçbir sorunum yok hatta bastırıyorum uç kısımlarına bükülme vs hiçbir şey olmuyor.
benim dediğim şekilde kullanmaya devam et istersen. bir de tırnak yiyen insanlarda tırnaklar uzamadığı için güçsüzleşiyor ve toparlamak çok zor; kardeşimden biliyorum. bence pes etmeden devam et etkisini mutlaka göreceksin. ama tırnaklarını çok fazla uzatma bu sırada, ne çok kısa ne çok uzun olsun.

tırnaklarım uzatmak istiyorum ama zaten zor zor uzuyo vitamin kullanıorum tırnaklarım için biraz daha uzadığında gidip kuaförde hepsini eşit törpületcem o kadar iğrenç görünüolar ki anlatamam 4 yaşında başladım o pis alışkanlığa 18imde bırakıorum utanç verici işte :KK43: yöntem için çok teşekkürler bu şekilde denicem:)

X