Garnier b.b. krem kullanan var mı?

$garnier_bb4.jpg
soldan sağa: (1) Hada Labo BB Moist Cream Natural Beige (2) Garnier Light BB Cream (3) Maybelline BB Cream Fresh (4) Sunplay Skin Aqua Silky BB Cream Light
$garnier_bb5.jpg
bakın ne buldum :KK1:

Son düzenleme:
Arkadaşlar kullananların yüzlerindeki değişimi gördüm tam benlik bi krem.
ama bu Krem mi ?
fondoten gibi duruyor aynı ?
Kremse hemen edinmek isterim :)

maiwesiyah bende o fotoyu görmüştüm bakarken
bu krem mi ya yani fondoten gibi sivilce sorunu yapar mı ?

ama bu Krem mi ?

canım bu renkli nemlendirici gb birşey anladığım kadarıyla, fondoten efekti veriyor, yani kullananlar daha iyi bilir tabiki :KK34:

canım bu renkli nemlendirici gb birşey anladığım kadarıyla, fondoten efekti veriyor, yani kullananlar daha iyi bilir tabiki :KK34:

yeni sezon hafif fondoten gibi ozaman yakında her marka çıkarır bunu baksana orda maybelline in bile bb kremi var
bekleyelim bakalımmm :KK55:

yeni sezon hafif fondoten gibi ozaman yakında her marka çıkarır bunu baksana orda maybelline in bile bb kremi var
bekleyelim bakalımmm :KK55:

evet canım, benim o sitelerden anladığım kadarıyla bu bb kremlerin falan baya bi geçmişi var hem de her markada
biz dünyadan bihaberiz sadece :KK14:
böyle şeyler en son bizim memlekete geliyor :KK19:

evet canım, benim o sitelerden anladığım kadarıyla bu bb kremlerin falan baya bi geçmişi var hem de her markada
biz dünyadan bihaberiz sadece :KK14:
böyle şeyler en son bizim memlekete geliyor :KK19:

ay hiç sormaa aynen öyle millet kullanıp bitiriyor biz yeni öğreniyoruz çok uyuz bi durum :KK19:

ama bu Krem mi ?

nemlendirici gibi olmuyor. temizlemek gerekiyor fondöten gibi mesela:80::80:

Kızlar bu ürünü değil ama nemlendiricisini kullanmıştım..harikaydı yalnız haberiniz olsun ...içeriğinde düzenli kullanımda göğüs kanserine sebep olan paraben var..raf ömrünü uzatmak için kimyasal ...almadan önce arkasına bakın isterseniz

Yağlı bir cildiniz yoksa gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz, tavsiye ediyorum..

Ya benim cildim yağlı sivilce siyah nokta var. Sivilce tedavisi uyguluyorum bu e haliyle tedavi sürecinde içten dışa atıyor büyük sivilceler çıkıyor kullansam sorun olur mu o sivilcelerin görünümünü hafifletmek istiyorum:S

Yağlı bir cildiniz yoksa gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz, tavsiye ediyorum..

Ya benim cildim yağlı sivilce siyah nokta var. Sivilce tedavisi uyguluyorum bu e haliyle tedavi sürecinde içten dışa atıyor büyük sivilceler çıkıyor kullansam sorun olur mu o sivilcelerin görünümünü hafifletmek istiyorum:S

sanırım sivilce üstüne sürünce fondoten gibi etki yapabilir beyaz beyaz leke gibi durabilir sivilceye hiç bir şey sürmemek daha mantıklı

öyle fondöten kadar kapatmasa da hafif kapatıcılığı var renk tonunu eşitliyo bakımlı bi görüntü oluyo bence hoş bi krem :)

öyle fondöten kadar kapatmasa da hafif kapatıcılığı var renk tonunu eşitliyo bakımlı bi görüntü oluyo bence hoş bi krem :)

daha once mısha bb cream kullanmıstım gayet memnun kalmıstım ama bunu da cok merak edıyordum .

fakat garnıerın renklerının esmerlere uygun oldugunu duymustum .tonları cok koyumus .:KK5:

X