Garnier b.b. krem kullanan var mı?

glsns

Guru
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2011
1.805
49
garnier b.b. kremi dün gördüm almayı düşünüyorum ama emin değilim. cilt rengini eşitleyip kızarıklıkları gideriyormuş:KK23:

bugün 4-5 migrosu gezdim sonunda buldum. kız bugün üç tane satıldı bundan dedi birinde. birazdan denicem. sonuçları yazarım
İnşallah.

evet denedim. fondoten gibi ama nemlendirici olduğu için pek kalıntı yapmıyor. kızarıklıkları kapattı ama yüzde yüz değil. göz altı çevresini kapattı. güzel kokuyor renk farklılıklarını düzenledi sanırım gündüz gözüyle de görmek lazım

bende garnier aldım bi defa kullandm ..ama maskesini şu içinde çinko falan olan emin olamıyorum yasım 16 ve yuzumu mahfetmek istemiyorum .. bilgin var mi maskesi hakkında?

yok canım hiç bilmiyorum ama 16 yaşındaysan hiç de kullanma. doğal haline bırak cildini. ben baya uğraştım cildimle o yaşlarda ama şimdiki aklım olsa doğal bırakırdım herhalde

Bende kullaniyorum.siyah noktalarim ve gozeneklermden rahatszm gayet iyi kapatiyor ve cildi isil isil yapiyor yalniz biraz yagli gibi ben kullanicagm zamam nemlendrici surmeden suruyorum cok guzl oluyor.surdukten sonra t bolgesine hafif pudra geciyorum rahat rahat kulaniyorum.

Bende kullaniyorum.siyah noktalarim ve gozeneklermden rahatszm gayet iyi kapatiyor ve cildi isil isil yapiyor yalniz biraz yagli gibi ben kullanicagm zamam nemlendrici surmeden suruyorum cok guzl oluyor.surdukten sonra t bolgesine hafif pudra geciyorum rahat rahat kulaniyorum.

evet ya çok yağlı ben de nemlendirici sürmeden sürdüm üstelik yüzümü yeni yıkamıştım cildim kuruyor yeni yıkayınca ona rağmen yağlıydı. pudra olayından pek anlamıyorum fondoten kullanırım sadece genelde. bir de pudra ile deneyim bari

Canim ben pastelin pudrasini kullaniyorum ustunden geciyorum t bolgesinin sadece idare ediyor beni ama daha iyi pudralarda var tabi biraz forumu karistir istersen:KK9:

kullananlarda sivilce fln yaptı mı ablamda polikistik over var bu yüzden yüzü aşırı sivilceli fondöten kullansın istemiyorum sizce bu krem yüzüne zarar verir mi ?

Ben bugün aldım dayanamadım
öncelikle yüz ürünlerinde parfüm sevmeyenler bu kremden almasın
yağlı ciltler zaten kaçsın
Benim yüzüm çok kurudur kremi sürdüm çok parladıı üstünden pudra geçmek zorunda kaldım

Kapatılıcığı orta seviyede eğer affinitone kullandıysanız nerdeyse aynı diyebilirim
lekeleri kapatıyor ama sivilceler için aynı şeyi söyleyemem
ben beğendim hafif bi yapısı var

kuru ciltli ve sivilcesiz bi yüze sahipseniz ben tavsiye ediyorum.Zaten benim kullanmamda ki tek amaç yüzümdeki kızarıklıklardı onlarıda kapattı

X