2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Ceylis maasallah erkenci senin ki :)) benim ki epeydir jet hiziyla emekliyor cok zor yaa pesinden kosturuyorum. Ayaga kalkiyor dusuyor. Yuruyunce daha zor allah kolaylik wersin sana. Benim ki ayaklari oyle dik yapiyor ki surekli acelesi war afamin yemek yiyor ardindan firliyor. Almamasi gereken seye cisss deyince sinirleniyor :)) surekli ablasinin pesinde oyuncak icin agliyor cocuuma boya yaptirmiyor cekiyor yada masaya uzanip cekiyor. Yurunce yandim ki ne yandim :)

aynen ya napcam bende bilmiyorum:KK52::KK52::KK52::KK53:
zaten doğduğundan beri çok hareketli bi bebekti yandım şimdi:KK53::KK53:
2aydır felan koltuğa duvara tutunarak kalkıyor destekli yürüyordu şimdi çok fazla değil ama 2-3 adım atıyor bakalım napcak :KK9::KK6::emir_bebek:

Ceylis maasallah erkenci senin ki :)) benim ki epeydir jet hiziyla emekliyor cok zor yaa pesinden kosturuyorum. Ayaga kalkiyor dusuyor. Yuruyunce daha zor allah kolaylik wersin sana. Benim ki ayaklari oyle dik yapiyor ki surekli acelesi war afamin yemek yiyor ardindan firliyor. Almamasi gereken seye cisss deyince sinirleniyor :)) surekli ablasinin pesinde oyuncak icin agliyor cocuuma boya yaptirmiyor cekiyor yada masaya uzanip cekiyor. Yurunce yandim ki ne yandim :)

seninkine de maşaallah canım :KK16: benimki nasıl tembel nasıl anlatamam...canı istemeyince kucakta basmıyor bile...ayaklarını havaya kaldırıyor...bu arada özledim sizi :KK52::KK52: bir geldim pir geldim :KK3:

seninkine de maşaallah canım :KK16: benimki nasıl tembel nasıl anlatamam...canı istemeyince kucakta basmıyor bile...ayaklarını havaya kaldırıyor...bu arada özledim sizi :KK52::KK52: bir geldim pir geldim :KK3:

Heyyyy :KK52: :KK52: :KK52: hosgeldin canisi :KK52: biz de seni ozledik, artik dahil ol sohbetlere lutfen :))

Son düzenleme:

hoş geldin bende aylardır gelemiyordum bu aralar gelmeye başladım :KK24:

ne yapanız kele hatunlar ;

ben çoookkk yoruldum çarşıya gittiydim de işler hiç bitmiyooo yavvv :KK19:

ceylis :nazar::nazar::nazar::nazar:degmesin boncuga maşallah :nazar::emir_bebek:

delikız geçmiş olsun hamsilere ve dogumgünün kutlu olsun yeni yaşın hayırlı olsun :KK76::KK76::KK76::KK76::KK55::KK55:

elaaaa güzel hatunsun maşallah keleeeeeeee:nazar::nazar::nazar:

ferdaaaaaaaaaaa ekle beni arkadaşın olayım ne olur :KK51::KK51::KK51:

repuuu buluşak bacım ben ist.maltepedeyim :KK55::KK55:

ne yapanız yavvv ben yemegimi fırına verdim buaraya be bakem dedim :KK52::KK34:

ne yapanız kele hatunlar ;

ben çoookkk yoruldum çarşıya gittiydim de işler hiç bitmiyooo yavvv :KK19:

ceylis :nazar::nazar::nazar::nazar:degmesin boncuga maşallah :nazar::emir_bebek:

delikız geçmiş olsun hamsilere ve dogumgünün kutlu olsun yeni yaşın hayırlı olsun :KK76::KK76::KK76::KK76::KK55::KK55:

elaaaa güzel hatunsun maşallah keleeeeeeee:nazar::nazar::nazar:

ferdaaaaaaaaaaa ekle beni arkadaşın olayım ne olur :KK51::KK51::KK51:

repuuu buluşak bacım ben ist.maltepedeyim :KK55::KK55:

ne yapanız yavvv ben yemegimi fırına verdim buaraya be bakem dedim :KK52::KK34:

HOŞ GELDİN ŞEKERİM NE VAR NE YOK TEŞEKKÜR EDERİZ :KK39:
neresindesin maltepenin? ve hangi maltepe :KK70:

canım ist.anadolu yakası maltepedeyim daha dogrusu altıntepede oturuyorum altıntepe kızılay'ın sokagında :KK16:

yok kele bilemedim kızzzzz yanında yönünde ne var apt.nın öyle bilirim ancak :26:

valla gel bana kız sohbet muahhabet geyik dibine vuralım ohhhhhhhhh:KK54::KK16:

anam bende şincik ben gelecektim hasta oldum :26:
iyi olayım gelicem bakalım anneme kısmetse görüşek bizde beklerik şekerim :13:
börekçi açıldı yeni ona yakın dönemece

Ceylis masallah emekliyo dedin, yüruyo dedin, gunu konusarak bitirirse sasirma:KK1:

:KK70: emeklemesi yeni değil ki onu başka arkadaş yazdı şekerim benim yavri emeklemeyi baya oldu yapalı :KK30::KK53:
olan bana oluyo hal bırakmıyo :KK53::KK52:
he o da yok değil bi kaç kelimemiz var :KK1:

Son düzenleme:
anam bende şincik ben gelecektim hasta oldum :26:
iyi olayım gelicem bakalım anneme kısmetse görüşek bizde beklerik şekerim :13:
börekçi açıldı yeni ona yakın dönemece

ok canım bildim börekçiyi kızzz ben ordan börek alıyomm yaaaaaaaaaaa:KK52::KK52:

gelirim canım zaten aramız 3 apt.filan mesafa çok azz:KK52::KK52::KK52:

X