2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
İki saatte beş kere uyandı çocuk. Ben yanına gidip sarılınca susuyor. Nasıl ayırıcam ben yatağını bilmiyorum. :KK50:

İki saatte beş kere uyandı çocuk. Ben yanına gidip sarılınca susuyor. Nasıl ayırıcam ben yatağını bilmiyorum. :KK50:

canım aynı yatakta olmak çok zor. insan diken üstünde gibi yatıyor. beşiğine koy yatağına birleştir beşiğini.yanına da atletini koy.ama kokun olsun üzerinde atletin.yani yıkanmamış

canım aynı yatakta olmak çok zor. insan diken üstünde gibi yatıyor. beşiğine koy yatağına birleştir beşiğini.yanına da atletini koy.ama kokun olsun üzerinde atletin.yani yıkanmamış

Park yatağı var, ona koysam daha çok uyanır herhalde. Karyolası büyük, daha bir kez yatmadı içinde, o başka odada olduğundan müzelik duruyor kenarda :KK37: Ama şu atlet olayını bir deneyeyim belki işe yarar. Aslında ikimiz yatınca çok güzel de adamı atıyoruz dışarı o olmuyor :KK52: Eskiden ne güzel, bir uyudu mu sabaha kadar uyanmazdı, şimdi bıraksam yirmi kere uyanır, niye böyle oldu bilmiyorum. Valla şimdiki aklım olsa bir tarafı açılıp yatağa yanaştırılan beşiklerden alırdım. 2014 Ocak annelerine söyleyem bari :KK9:

Park yatağı var, ona koysam daha çok uyanır herhalde. Karyolası büyük, daha bir kez yatmadı içinde, o başka odada olduğundan müzelik duruyor kenarda :KK37: Ama şu atlet olayını bir deneyeyim belki işe yarar. Aslında ikimiz yatınca çok güzel de adamı atıyoruz dışarı o olmuyor :KK52: Eskiden ne güzel, bir uyudu mu sabaha kadar uyanmazdı, şimdi bıraksam yirmi kere uyanır, niye böyle oldu bilmiyorum. Valla şimdiki aklım olsa bir tarafı açılıp yatağa yanaştırılan beşiklerden alırdım. 2014 Ocak annelerine söyleyem bari :KK9:

benim ki de sabaha kadar uyurdu şimdilerde çok uyanıyor. ama ben yanıma almıyorum beşikte yatıyor yada ayağımda uyuyor :KK37:

Aaaa ferda yanindami yatiyo:KK53: alistir onu ya valla ilerde daha zor olur yatar yaninda askere gidene kadar:KK53:

bende çok düşündüm onu. o tarz beşik alsaymışım.herkes park yatak demiş kafam karıştı.park yatağı indir en alta. emdikten sonra yatır. atletini koy.uyanınca al yine emzir tekrar park yatağa.dene bakalım inş. işe yarar

ben de sabah 5e kdr yatagında hatta odasında yatırıorum,sabah 5ten sonra 7 ye kdr yanımıza alıyorum,hem emıyor hem mızıldanıyor ama uyandıgında ılk bizi görüyor.. onu kendı yatagında bırakıp işe gıttıgımde çok özlüyorum,onun da bizi özleyecegını düşündüğümden böyle bir yol buldum.. sabah 5 gb yanımıza almama çok alıştı,o saatten sonra yatagında uyutmamıza ımkan yok:KK53::KK37:

benim ki de sabaha kadar uyurdu şimdilerde çok uyanıyor. ama ben yanıma almıyorum beşikte yatıyor yada ayağımda uyuyor :KK37:

Sürekli mi ayağında duruyor?:KK53:

Aaaa ferda yanindami yatiyo:KK53: alistir onu ya valla ilerde daha zor olur yatar yaninda askere gidene kadar:KK53:

Valla sorma, normalde sepeti vardı, onda yatırıyordum. Yazın uzun bir süre evde değildim, hep yanımda yattı. Dönüşte zaten sepete sığmamaya başladı :) Park yatağı da babamız çocuk herhalde okula başlarken filan kuracak.:KK47:

bende çok düşündüm onu. o tarz beşik alsaymışım.herkes park yatak demiş kafam karıştı.park yatağı indir en alta. emdikten sonra yatır. atletini koy.uyanınca al yine emzir tekrar park yatağa.dene bakalım inş. işe yarar
İnşaallah canım yatak kurulsun yapıcam. Aslında kademeli bir geçiş yapayım diyorum, önce bizim yatağın baş tarafına enlemesine bizimkini yatırayım, bizim ayak ucumuza da bir şeyler koyup yatağı uzatayım diyorum :KK9:

onu diyecektim ben de görümcemin oğlu hala yanında yatıyor 4 yaşında

ferda korktu benden galiba dostum ben dost

Yok şekerim niye korkayım çok şükür korkulacak bir vaziyetim yok :KK23:

ben de sabah 5e kdr yatagında hatta odasında yatırıorum,sabah 5ten sonra 7 ye kdr yanımıza alıyorum,hem emıyor hem mızıldanıyor ama uyandıgında ılk bizi görüyor.. onu kendı yatagında bırakıp işe gıttıgımde çok özlüyorum,onun da bizi özleyecegını düşündüğümden böyle bir yol buldum.. sabah 5 gb yanımıza almama çok alıştı,o saatten sonra yatagında uyutmamıza ımkan yok:KK53::KK37:

Aslında çok iyi yapmışsın bence. Benim yanımda uyanması benim de çok hoşuma gidiyor. Yani aslında ben de çok kafama koymadım galiba sevdim bu durumu itiraf etmek gerekirse :KK9: Çalışınca hele bütün gün zaten ayrı, gece yan yana güzel oluyor.

Bebekken kiyamiyoruzda ilerde sorun oluyor..bizimki cok cool hic duskun degil kimseye kendi halinde takiliyo isten gelince bi seviniyo 5 dk o kadar..ilk aylarda kucaga alissin diye ugrastim manyak gibi ama Allahtan alismadi sevmiyo kucagi, :KK1:agirlasti cok zor olcakti benim icin..

Son düzenleme:
Demem o ki ferda sepeti kurdur bu h.sonu babaya alistirin yatagina:emir_bebek:

Gitti herkeş galdim bi başima bende gidem bari:KK58:p

benim besik o sekilde ucumuz yatiyoruz, ama ben hala pismanim . ayni durumda sayiliriz. kocayi gondermek haric. simdi trde tek kisilik yatakta yaticam ogluma park yatak aldim bi sekilde alistiracagim turkiyede kaldigim surede :26:

sizin kocalar iş yapıyor mu bu arada? ben mi çok şey bekliyorum yoksa... :26:

benimki yapar .genellikle ben istemem yapmasini cunku is yaparken bana hissettiklerini sevmiyorum. suclu hissettiriyor. cat cut sapir supur sanki sinirli bi hali oluyor. cunku genelde sadece ev cok daginik oldugunda, bulasik biriktiginde daginiklik sevmedigi icin yapar. bana iyilik olsun diye degil yani.

gecimsiz aman dikkat et 2. uyelikten gitme bu sefer :KK14:

kızlar günaydın,
beni hatırlarmısınız bilmem uzuuuuun zamandır yazmıyorum
yazıştığım dönemde ayshe kırmızıpatik arkadaşlar felan vardı
benim de dünyalar tatlısı bi kızım var 9 aylık oldu dün
sohbetinizi okuyorum da pek kaynaşmış ve kaynatmışsınız
bari dedim ben de katılayım
:KK3:

Sürekli mi ayağında duruyor?:KK53:

Valla sorma, normalde sepeti vardı, onda yatırıyordum. Yazın uzun bir süre evde değildim, hep yanımda yattı. Dönüşte zaten sepete sığmamaya başladı :) Park yatağı da babamız çocuk herhalde okula başlarken filan kuracak.:KK47:

İnşaallah canım yatak kurulsun yapıcam. Aslında kademeli bir geçiş yapayım diyorum, önce bizim yatağın baş tarafına enlemesine bizimkini yatırayım, bizim ayak ucumuza da bir şeyler koyup yatağı uzatayım diyorum :KK9:

Yok şekerim niye korkayım çok şükür korkulacak bir vaziyetim yok :KK23:

Aslında çok iyi yapmışsın bence. Benim yanımda uyanması benim de çok hoşuma gidiyor. Yani aslında ben de çok kafama koymadım galiba sevdim bu durumu itiraf etmek gerekirse :KK9: Çalışınca hele bütün gün zaten ayrı, gece yan yana güzel oluyor.

evdeyken bütün gece kendı yatagında uyuyordu,işe başlayınca ben de böle bişe yaptım,hem odasını yatagını bilsin hem de bızden uzak kalmasın ıstıorum.. zaten anne çalışmaya başlayınca gün içinde özledıgınden böyle bi çözüm hep bulurmuş.. amaan içgüdüsel takılıorum valla,bu sabah yıne tekmelerıyle uyandık :KK70:

gunaydin kimse yok benimle gecinmek isteyen galiba :KK53:

saclarima sinir oldum sabah sabah . Cok gur yaa..dokulunce iyi olur azcik kabarmaz diyordum, merinos koyunu gibi kabariyorum hala war mi resi acep :44:

Oglum herbyeri karistiriyor tirmaniyor, tezgahin altindaki dolabi acti bugun sivi yag sisesini kapti hemn yetistim. Dolap kilidi mi kullansam acaba. Kaldircak yerde yok bu tur seyleri.

anam benimde saçlarım dökülür diye bekliyordum gürleşti bende hemen kuaföre gidip ara makas attırdım çöp kadar kaldı mis mis şimdi :)

X