2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ruza,
geçmiş olsun canım benim oğlanda hasta dün gece 2.30 kadar hastanedeydik ateşimiz 40 oldu şükür bugün daha bebekler hastalanınca insanın içinden can gidiyor sanki birde dün kan tahlili yaptılar damarı bulamadılar kuzum çok hırpalandı rabbim tüm bebelere dermansız dert vermesin hastalık vermesin kanatsız melek onlar,
kağan,
canım ben kızamık aşısı yaptırmıcam benm doktor araya konan bir aşı şuan kızamık gibi bir salgın yok tercih seenin tabi zaten 1 yaşında olacak
kızlar analamadım vave nereye kayboldu yada ne cezası aldı
repu,
oğlun çok tatlı maşallah canım şimdiden sana iyi yolculuklar
tutuku öyle böyle haftayı bitirdin sayılır az kaldı kuzuna kavuşmaya

Sabah bir ton yazdım ama hepsi silindi :KK43:
Ruzam paşaya çok geçmiş olsun. Of bu hastalıklar hele gece çok zor ya, yavrucaklar nefes alamıyorlar, sürekli ağlıyorlar. İnşaallah bir şeyciği kalmaz oğluşun.

Canım sen beğendiysen koy, sorma hiç çevrendekilere nasıl diye, ondan sonra benim söylediğimi koymadı diyorlar. İkinizden başka kimseye de laf düşmez. Ben bizimkinin ilk adını eşim boşver demesine rağmen kayınpederimin adını koymuştum; sonra niye ikinci ismini Fatih koydunuz dediklerinde bizim dediğimizi koymadılar ki dedi kayınvalidem. Ohaaaa di mi bence de ohaaa :KK52:

Bitufulcum benim eve gelişim 18.30-19.00'u buluyor ama bir şey olmazsa erken çıkabilirim; siz günü saati belirleyin ben uydurmaya çalışırım.

ilk ismi ne?kayınpederin rahmetli olduysa belki de yaşayan adamın
adınıda koyma,
paris sen beğen yeter canım herkese isim beğendirmekle ne uğraşıyon,
ikra oku demek bildiğim,peygamberimize inen ilk vahiy,
ben de severim ikrayı,

ruza,
geçmiş olsun canım benim oğlanda hasta dün gece 2.30 kadar hastanedeydik ateşimiz 40 oldu şükür bugün daha bebekler hastalanınca insanın içinden can gidiyor sanki birde dün kan tahlili yaptılar damarı bulamadılar kuzum çok hırpalandı rabbim tüm bebelere dermansız dert vermesin hastalık vermesin kanatsız melek onlar,
kağan,
canım ben kızamık aşısı yaptırmıcam benm doktor araya konan bir aşı şuan kızamık gibi bir salgın yok tercih seenin tabi zaten 1 yaşında olacak
repu,

eşime söyleyim de doktoru arasın bir sorsun,1 yaşında olan aşıyı neden şimdiye alırlar
offf
kız vave ceza almış o bizi görüyor cennette cennette sen yaz vaveye yazacaklarını
:KK9:

eşime söyleyim de doktoru arasın bir sorsun,1 yaşında olan aşıyı neden şimdiye alırlar
offf
kız vave ceza almış o bizi görüyor cennette cennette sen yaz vaveye yazacaklarını
:KK9:
suriyeden gelen mülteciler yüzünden dedi bizim doktor eğer salgın olursa ben haber veririm dedi sizde sorun bakalım o ne diyecek paylaşırsın canım
vave ama son zamanda kötü bişey yazmadı ki ben mi kaçırdım yavvv üzüldüm vave çabuk dön aramıza tatlım
bişey sorcam ama bu geçimsiz arkadaş diğer geçimsiz arkadaş mı

ilk ismi ne?kayınpederin rahmetli olduysa belki de yaşayan adamın
adınıda koyma,
paris sen beğen yeter canım herkese isim beğendirmekle ne uğraşıyon,
ikra oku demek bildiğim,peygamberimize inen ilk vahiy,
ben de severim ikrayı,

Hayatta canım, İbrahim ilk adı.

suriyeden gelen mülteciler yüzünden dedi bizim doktor eğer salgın olursa ben haber veririm dedi sizde sorun bakalım o ne diyecek paylaşırsın canım
vave ama son zamanda kötü bişey yazmadı ki ben mi kaçırdım yavvv üzüldüm vave çabuk dön aramıza tatlım

Yok canım, ben de başta öyle sandım ama değilmiş :KK9::KK9::KK9:

Esrabeyaz niye oyle yapiyosunuz size yazik alistirmayin..

bence de.. eşimin iş arkadaşı da kız uyumuyor diye arabayla gezerek uyuttular çocuk alıştı her gün gecelere akıyorlar ailecek :KK53:

arkadaşlar doğru söylüyosunuz da uyanmama 5 saat kala kız hala uyumayınca son çare olarak denedik
başarısız olduk bi daha yapmam zaten
canı isteyince tek başına da uyuyabiliyormuş demekki hem de oyun oynarken
bebeği hasta olan arkadaşım şehirdaşım geçmiş olsun
bizim kız da oldu bi kez hiç istemesem de antibiyotik verdi dr aman bidaha hiçbiri hasta olmasın miniklerimizin yaa
babaları olsun :)

ne albümünden bahsediyosunuz
anlamadım ben
nasıl nereye albüm bende isterim

amannn allah korusun kızz gelmiyo o daha,
bu başka başka
:KK52:

ruza gecmis olsun insanin yavrusu hasta olunca morali falan cok bozuk oluyor keske o olmasada ben olsam diye dusunuyorsun hep rabbim hepimizin yavrularini korusun:nazar::nazar:
ben bi isim buldum bide size sorayim dedim IKRA nasil sizce ben cok begebniyorum kesin karar vermistim esimin abisi begenmemis:KK31::KK31:
Canım sen ne istiyorsan onu koy bence sizin beğenmeniz önemli diğer herkesi boşver

ruza,
kağan,
repu,
Çok geçmiş olsun canım
kızamık aşısı konusunda ben de çok kararsız kaldım

Canım sen ne istiyorsan onu koy bence sizin beğenmeniz önemli diğer herkesi boşver

Çok geçmiş olsun canım
kızamık aşısı konusunda ben de çok kararsız kaldım

saol canım ben şuan yaptırmama taraftarıyım zaten daha sağlık ocağından arayan soranda yok

saol canım ben şuan yaptırmama taraftarıyım zaten daha sağlık ocağından arayan soranda yok
Bugün arandım yaptırmayı düşünmediğimi söyleyince zorunlu olduğunu istemiyorsam imza atmam gerektiğini söylediler
sen hangi ildesin bazı illerde kızamık vakalarında artış varmış

canım hoş geldin senin olduğun dönemde ben okuyucuydum ama o zamandan sanki kimse kalmadı tontirik, ayşe, zeynepfaz, essira aklımdakiler bunlar bir anda yok oldular nere dittiler :KK15:

bilmiyorumki bebekleriyle ilgileniyorlardır heralde
umarım başka kötü bi durum yoktur
zeynepfaz çok aktifti aslında nerlerde acaba kırmızı patik bursaya taşınıcaktı
hepsi yoklar
eee burdakilerle devam bursada olanlar ne yapıyorlar çalışıyomusunz
nerelerde oturuyosunuz
hep istanbuldakiler mi anlatsın cnm :KK16:bisde varız

X