2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
iki kişi kaldı ismi olmayan :)))))))))))
gören sölesin arkadaşlar kacırabiliyorum bazen..
amme hizmeti hadi göreyim sizi :KK1:
bi el atıverin şu işe.. :KK34:

SİNOPLU57
Superisi87

Hediyeleşme konusunda yazdım bugün ama görmediysen diye bir daha yazayım..

ad soyad yazmamışsın adresini yazdığın mesajda..

özelden bi gönderir misin canım.. kargo icin gerekli..:KK54:

kübracım teşekkür ederim canım mesajını aldım :)))

ehheee kendimi topiğin şerifi gibi hissettim ha.. aşağıya bakıyorum isimlere..

yakaladıklarıma yazıyorum :KK1::KK53::KK45::KK48::82:

Ricaederim canım benim :) eh bi nevi ölesin canım valla zor oluyodur tabi Allah yardımcın olsun yakala kaçakları:KK1:

merhaba ;2-3 gündür yoktum offf ne ilerlemiş sayafalar ..bizde bu hafta sonunda dolabını ve beşiğini aldık ,ikeadadn düüşünüyordum ama bana beşiği küçük geldi bende asansörlü denilen beyaz beşiklerden ve 3 kapılı gardolabnı aldım..ya fotosunu çekicem ama makina yok :KK43:kuzenden alırım ..çekerim.

.bu hafta sonu düğün var,olmasaydı tiny love 3 ü bir aradan alıcaktık,belki fırsat bulursam onu alıcam hafta sonu..etrafında kulanan varmı =?
neyse ,bebek odasındaki gardolabımı yatak odama çektik,bebeğin gardolabını yaptılar ,akşam tam 10 da işleri bitti ,bende bittim 2 gündür temizlik yapmaktan erken doğum yapıcam galiba :KK43:

slm annişler ve kuzumun arkadaşları :KK16:

ay biz haftasonu hastalık ve şu aşı nedeniyle yayıldık bugün de 100 lük şekerimiz vardı güya yarına bıraktık perşembede fetal ekomuz var pzt tahlil sonuç eh 1gün hastane 1gün ev bayram gelmiş olacak sonrası nasıl geçer bilmiyorum :KK31: buarada ev yola çıkmış azcık temizleyeyim dedim sizi de okuyorum :)

önce çekirdek ve arzu olmak üzere tüm odasını yapanlara güle güle eskitin inşallah minişler içinde uyurkende fotolarını paylaşırsınız ve tüm bebişlerine cici alanlar sizlerde fesleğencim seninde emzikin ne tatlı bende oğluşuma alayım faydası olmasada ben bebekte emziği çok seviyorum bıraktırıken zorlanılsada belki oğluş sevmez istemez ama olsun ben zevkimi alayımda senin kide tam kız emziki nukta eniyi diye biliyorum

bizde buhaftasonu evde olunca bişey bakamadık ama burda alınan lara bakmak bile şahane ki bide kendine bakmak ay rabbim kullanmalarını da nasip etsin

brnyns canım rabbim çok bekletmemiş seni inşallah bunu hayırlısıyla kucağına alırsın bizlede paylaşırsın minişin resimlerini

bide cinsiyetten bahsetmişsiniz ya bende burda ilk günler bi komşumdan neler çektim oğlan dedik hala bunun kızı olur onun iki kızı var rabbim bağışlasın kocasıda kızlarına düşkün ama kaynanadan çekmiş sanırım da benden ne istiyosun ki bizimde babamız baştan beri kız istemişti hele oğlum olcak diye gerinenler ay peygamberimiz bile kız istenmeyen zaman da kızını omuzlarında taşımış oğlan sevgisini de rabbim ondan göstermiş tek sağlıklı sıhhatli olsun he 2 3 oğlan yada kız olur ozaman tabiki içinden geçsin ama böyle durup dururken istiyenler ki bende oğlan derken çekiniyorum ama gerçekten insanların davranışları farklı ki bağımız mı var gelin getircek çalıştırcaz diyorum eski adet bunlar rabbim hayırlı sağlıklı sıhhatli ve yüzümüzü utandırtmıyacak evlatlar etsin hepsini :KK16:

ne güzel yazmışsın ya düşüncene ağzına ellerine sağlık emii...özellikle belirtmek istedim :)):KK34:
ben 2 yıl önce yüzüm için sebamed nemlendirici aldım.alırkende adama dedimki bakın cildim cok hassas alerji yapıyor bana kremler buda yapmasın dedim
adam yok kesinlikle yapmaz bilmem bu anti alerjik falan filan bisürü şey söledi.
bak alerji yaaparsa getiririm dedim tamam dedi
akşam yatmadan cildime sürdüm sabah bi kalktım cildim harita gibi olmuş.kabarmış cildim bide kaşıntı vardı
kremi aldım gittim adamın yanına.bakın sizin övdügünüz krem beni ne hale getirdi dedim.
adamda tamam başka bişiyle degiştirelim dedi yani bu kadar kolay.
degişim istemiyorum para iademi istiyorum dedim.para iadesi yapamıyoruz dedi.sebep dedim oranın kuralı buymuş
benim başka bişiye ihtiyacım yok para iadesi yapın yüzüme iyi gelecek başka krem alacam dedim.adam inatla iade yapmıyor
bende kartını istedim ne yapacaksınız dedi.hemen kaymakamlıga gidip tüketici haklarına şikayet dilekcesi yazacam sizin hakkınızda dedim
adam tutuştuu tamam gelin iadenizi yapcam dedi kuzu kuzu.bende aldım paramı gerilee gerile cıktım magazadan:KK1:
bu satıcılarda cok üçkagıtcı.malı satalım yeterki memnun kalmazlarsa degişim yaparız para kasada kalır diye düşünüyorlar ama avuclarına tuz döküp yalasınlar ,enayi degilim ben.

helal osssun :)))
bu arada aldıkların da güzel şeyler bbebeğin de sende güle güle kullanın canım

ben bu geceliklerden aldım kızlar,başka bir yerde bu marka yine bu fiyatlara indirimdeydi,çok kaliteli geldi ürünler,yumuşacık ve kışa uygun..
tavsiye ederim..çarşıda bu kalite olanlar gerçekten çok yüksek fiyata satılıyor..

hangisini aldın canım ya gecelişk almak şartmıki ben pijama takımı aldım 2 tane bide sabahlığı var birinin ama gecelik almayı düşünmedim

oy kızlar şunlara bakınn :)

bebekler-icin-orgu-hirka-ve-tulumu-takimi1.jpg

021qb1.jpg

orgu-bebek-uyku-tulumlar%C4%B1.jpg

bebek-tulumlari1.jpg

merhaba ;2-3 gündür yoktum offf ne ilerlemiş sayafalar ..bizde bu hafta sonunda dolabını ve beşiğini aldık ,ikeadadn düüşünüyordum ama bana beşiği küçük geldi bende asansörlü denilen beyaz beşiklerden ve 3 kapılı gardolabnı aldım..ya fotosunu çekicem ama makina yok :KK43:kuzenden alırım ..çekerim.

.bu hafta sonu düğün var,olmasaydı tiny love 3 ü bir aradan alıcaktık,belki fırsat bulursam onu alıcam hafta sonu..etrafında kulanan varmı =?
neyse ,bebek odasındaki gardolabımı yatak odama çektik,bebeğin gardolabını yaptılar ,akşam tam 10 da işleri bitti ,bende bittim 2 gündür temizlik yapmaktan erken doğum yapıcam galiba :KK43:
güle güle kullanın canım,yorma kendini,allah korusun deme öyle..
ne güzel yazmışsın ya düşüncene ağzına ellerine sağlık emii...özellikle belirtmek istedim :)):KK34:

helal osssun :)))
bu arada aldıkların da güzel şeyler bbebeğin de sende güle güle kullanın canım

hangisini aldın canım ya gecelişk almak şartmıki ben pijama takımı aldım 2 tane bide sabahlığı var birinin ama gecelik almayı düşünmedim
http://unnado.com/urun_detay.php?kampanya_id=3430&urun_id=154019 bunun ekru rengini,burada bulamadım..

http://unnado.com/urun_detay.php?kampanya_id=3430&urun_id=154031 ve bu sabahlığı aldım yine ekru renk..bu sitede kemik rengi diye belirtmişler sanırım..

ayy biz senle benziyormuyuz ne:KK1:
senin gözlerde mavişmiş cok tatlısın cnm memnun oldum seni gördügümee:KK16:

:) ben de tlfdan bakınca kısıtlı bakabildim canım. benziyomuymusuz demek, çok tşk ederim cnm bnm o senin güzel görmen :KK70: ben de memnun oldum :KK66: eve gidince bakarım senin foto var mı? işyerinde giremiyorum da :KK70:

slm sevgili anneler ve bebekleri..bugün nasılsınız bakalım? uzun uzun geçmişi okuduktan sonra anca sizlere yazma fırsatı buldum..herkese güzel bir hafta diliyorum..
çok yoğun bir haftasonu geçirdim..cumartesi günü bazanın altını temizledim..kışlıkları çıkardım yazlıkları koydum..camlarımı sildim..evimi toparladım ve çamaşır yıkadım ama öldüm öldüm dirildim..dün gebzeye kardeşime gittik eşimle..dönüşte tam yarım saat ayakta geldim..anam ondan sonra ayaklarım bir şişti ki anlatamam..eve zor attım kendimi..kimse bana yer vermedi biliyormusunuz..

feslegenim emziğin çok güzel canım..benimkilere benziyor..bende emzik ve biberonların hepsini nuk marka aldım canım..en iyisi o..aldıklarını güle güle iyi günlerde kullan canım..

chekirdekk
bebeğin odası çok güzel çok beğendim..eğer içine sindiyse bence hiç değiştirmeye falan kalkma..önemli olan senin beğenmen..bazı şeyler bir kere oluyor canım..halıyıda beğendim canım..

ayşecim maşallah sanada baya bir gezmişsin haftasonu..ben dün anladım ki..artık bize uzun süre ayakta durmalar, saatlerce gezmeler yaramıyor..cicilerini güle güle giydir canım kızına..

yarenahsen hadi gözün aydın canım kocişine kavuşmussun..

esrabeyazcanım perdelerin çok şeker..iyi günlerde kullan..

brnyns gözün aydın..Allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin..

arzu93 oda çok güzel canım..çok beğendim..ALlah iyi günlerde kullanmak nasip etsin..

Tontirik hepsini güle güle kullan canım..

lilahavva aramıza hoşgeldin canım..

şuanda tam 1 sayfa kayınvalidein bana verdiği kız isimleri listesine bakıyorum :)ağolsun liste yapmış ,burdan bakarsınız dedi...evet evet derin nefes alıyorum veriyorum ,sonra yine nefes alıyorum düşünüyorum ,ne güzel ne iyi niyetli bi şey diyorum tekrar derin nefes alırken böööle daral falan geliyorrrr:)
bebek odasını aldık ,aa biz alıcaktık diyor madem öyle parasını ver :)sonra dediki bizde şu sallanan şeyden alırız (tiny lovedan bahsediyor)bu hafta sonu gidip alıcaz ,sonra derki aa ben geçen hafta dedim ya ,biz alıcaktık der (madem öyle alıcan ver parasını alıım yada al getir)nedense alındıktan sonra aaaa biz yapcaktık biz edicektik,neyse nefes alıyorum veriyorum ve sakinleşiyorum :))) yaalannnnnnnnnnn:p

Ayy yoruldum geçmişi okurken :)

Ben geldim
oğlumun odasını almaya gitmiştik aldık geldik uyku seti, halısı, büyüyen beşik içinin yatağı şifonyer 3kapaklı dolabı
halıya karar veremedim 2sinide getirin eve seriyim hangısı guzel olursa o kasın dedik 15gune kadar gelcek:)
Eki Görüntüle 532923 Eki Görüntüle 532924 Eki Görüntüle 532925 Eki Görüntüle 532926
bı perdemiz kaldı ona da karar veremedim stor mu , desenli tül mü

Ohh maşAllah odası tamam olmuş oğluşunun.. Rabbim cc güle güle kullanmayı nasip etsin canım..

aminnnnnnn inşallah beni benim gibilerle karşılaştırsın rabbim ,seni ve senin gibileride benim kaynana gibilerle karşılaştırsın,hayatını zindana ceviren ,en güzel günlerini zehir eden insanla ugraşmak nasıl oluyormuş sende tad inşallahhh

sen benim neler cekltigimi biliyonmu da lagaluga yapıyon oturdugun yerden.
Allah sana bin beterini versin sende dut yemiş bülbül gibi bön bön bakın etrafına emi.

Tontirik cim boşver gitsin.. Kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez. Uzaktan ahkam kesmek çok kolay.. Senin yazdıklarını beğenenlerden biride benim.. Ve arkadaş sizede sizin gibi gelinler versin Allah cc demiş.. Ben can-ı gönülden aminn diyorum.. Benim gibi gelinim olsa daha ne isterim diyorum o arkadaşa..

biz de bugün kociş,kaynanatör,kayınpederim,dedem ve canım anacımla kayınpederimin bahçesine gittik.organik organik meyveler topladık mis gibi doğa kokusu aldık geldik.kaynanatörüm de iyiyddi hoştu bugün..sorunsuz bir gün geçirdim mutlu oldum geldim evcağzıma :KK53:

Kalbine, midene, gönlüne iyi gelecek birgün geçirmişsin desene canım.. Rabbim cc içine sindirsin..

ya şu cinsiyet konusu arkidişler ya deli oluyrum he kim sorsa cinsiyeti kız diyorum herkestten gelen ilk cevap OLSUN te allahım ya hayr mutsuz bi şekilde kız da demiyrum özellikle yeni soran bi insana güler yüzle kızım olcak diyrum olsun diyolar ya ....biri diyo olsun nasılsa kızında yok diyo biride olsun kızlar daha hayrlı oluyo diyo ,biride olsun ikinciisde erkek olur gibi cümlelere gerçekten uyuz olUYORUM hayr belli değil cinsiyet:KK47::KK47: dicem de kimse yemez

Bu konuya uyuz olanlardan biri de benim.. Cinsiyetini soranlara kız dediğim anda hemen hemen bütün cümleler OLSUN la başlıyor.. Kız erkek bizim için hiç ama hiç farketmez bunu basmıyor kafaları.. Rabbim cc herşeyden önce sağlıklı ve hayırlı evlat versin.. Ben ilk hamile olduğumu öğrendiğim andan itibaren kız hissediyordum ve doğru da çıktı.. Ve kızımız olacağını öğrendiğimizde bende babamızda havalara uçtuk..

selam herkese
Dün ve bugün çarşı gezdik aşkımla bebeğimizin bütün kılık kıyafet olayını hallettik yani öyle umuyorum bitti sanırım:)
yoruldum ama yinede çok güzeldi acaip zevkli bebeğime alışveriş yapmak .
Yeşim bu arada o göğüs altında batma olayı bende de var bittim 2 gündür bitek yatınca geçio dediğin gibi sebebi ne bunun bilmiyorum doktora sorucam bidahaki gidişime sen biliomusun?

Cicilerimizin bazılarınıda paylaşalım teyzişlerle

Eki Görüntüle 533301 Eki Görüntüle 533300 Eki Görüntüle 533302

Çok güzeller canım.. Rabbim cc sağlıkla kullanabilmeği nasip etsin inşAllah..

Kızlar günaydınn

bebişin odasını aldık ama sonradan düşününce çok pahalı geldi bana ya.
Suntalem olan takımlar 1900-2000 civarıydı , komple kalın MDF olanlar 2500 dü.
Biz de 2500 olanı aldık ama battık tabi .

Sallanan ve büyüyen çekmeceli karyola
Kapaklı çekmeceli şifonyer
2 kapılı dolap

3 kapılısını alınca 2900'e geliyodu. 2 kapılı aldık.

Çok mu pahalı oldu sizce ? Ayşen bebe'nin ürünü.
:26:

İşte odamız bu, ama böyle lacivert kırmızı değil, bunun komple beyazı. Sadece kulplar ve süsler renkli. ( gemi, dümen,yelken..vs)

2500 TL , uyku seti + karyolanın yatağı + cibinlik de fiyata dahil. 10 Taksit :)

Eki Görüntüle 533472

Karttan çekildi ama, yapılır mı iade acaba bilmiyorum. sipariş verildiyse fabrikaya biraz zor olur.
Akşam Çilek'e uğrayacağım mutlaka. bakalım ne fiyat verecekler. ama bu fiyata ineceklerini hiç sanmam ya İstanbul'da.
Sağol tatlım.

Canım bence aklını gönlünü bulandırma.. Oda takımınız çok ama çok güzel.. Hem her şehirde farklı fiyatlar verebiliyorlar mobilyalara her ne kadar markası aynı olsa da..
Sunta veya mdf olmasına göre de fiyat değişiyor bence fiyatın farklı olmasında onunda etkisi vardır.. Birşey aldıktan sonra pişman olmak benimde vazgeçilmez huylarımdandı. Eşim sayesinde kurtuldum bu huyumdan. :) Bence aldıklarının tadını çıkar canım..
Rabbim cc sağlıkla, güzel günlerde kullanmayı nasip etsin..

Herkese günaydınlar.
Nasılsınız kızlar?
İnşallah günümüz hayırlı, bereketli, huzurlu, sağlıklı, sakin olur...
Dün sabah kalktım ütülerimi bitirdim :KK76:
Temizliğimi yaptım :KK51:
Yemeğimi hallettim:KK56:
Sonra çarşıya çıktık...
Beşiğimizi aldık :KK52: çarşamba günü kurulacakmış.
Yatak...
Cibinlik aldım :KK16:
Ben böyle süslü güzel olsun istedim ama adam tek tip olur bunlar dedi. Kandırdı mı beni acaba :KK19:
Olmazsa ben süsleyeceğim artık ne yapıyım.
Ağız kısmını ince beyaz güpür dikmek istiyorum. Birde birkaç yerine pembe kurdelalar :KK16:
Alez aldım.
Nuk emzik ( İyi midir bu marka? )
Nuk tırnak makası.
Nuk burun aspiratörü.
Birde suluk :KK24:

Hepsine 370 ödedik.
Uyku seti de alacaktım beğenmedim. Hiç duymadığım marka 120 dediler :KK53:
Hemde beğenmedim :/
Başka bir yerden bakacağım onuda...

Aldıklarınızı güle güle sağlıkla kullanın canım.

Günaydın kızlar ya ben alışveriş için kocamı ikna edemiyorum hele bi doğsun sonra alırım diyor bende çaktırmadan çaktırmadan aldırıyorum ama yani ne gerek var şöyle efendi efendi gitsek toptan yapıp bitirsek alışverişi ne iyi ölü ya

En azından ilk başlarda kullancaklarınızı alsanız daha iyi olur canım. İlk üç ay kullanacaklarını tamamlasan gerisini yavaş yavaş halledersin.. Eşine de bunu anlatmaya çalış bakalım belki ikna olur.. İlk zamanlar sen çıkamayacaksın dışarıya eşinde ne kadarını halledebilecek ki?

herkese kocaman slm kızlar beni hatırladınızmı bilmiyorum malesef gebeliğim boş gebelik olmuştu buraya yazamadım ocak annesi olucaktım fakat yeniden hamile kaldım şu anda 9+5 hamileyim çok şükür herşey yolunda kan pıhtılaşma sorunum vardı iğnelerle durumu kurtardık kısmetse mayıs annesi olucam herkesi öpüyorum

Hamileliğin hayırlı olsun canım. Rabbim cc sonuna kadar sağlıkla götürsün ve bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşAllah..

Eki Görüntüle 533513 Eki Görüntüle 533514 Eki Görüntüle 533515 Eki Görüntüle 533516 büyüyen yatak 3 kapılı dolap,uyku seti ve zorla hediye aldıgım kapı süsü:)uyku seti dantelli incili takıma cok güzel uymuştu ama sonradan kız için uygun geldi değiştiricem oğluma uygun bişey secerim.

Hepsi birbirinden güzel canım.. Güle güle kullanın inşAllah..

kızlar 2 gün önce aldıklarımm. tarihi yine ayarlamadan cekmişim :)
beyaz tulum efe için aldıgım sonra kıskanıp oglum içinde aldıgım tulumm:KK1:
benettondan aldıgım laci tshirt 10 lira.25 den inmiş
mavi takımı baharda evde giysin diye aldım.10 liracık
ayakkabıları cok uyguna aldım.ortapedik ayakkabılar.
satıcı demirtaş yazana 50 lira dedi ve ben iki ayakkabıyı 50 liraya aldım:81:inanılmaz rahat ikiside.altlarıda kaymıyor bu cok önemliydi benim için zaten.

MaşAllah canım yine çok uygun fiyata almışsın güle güle kullan hepsini..

Slmlar benımde kızım olacak rabbım nasıp ederse ocak 19 dedıler londrada yasıyorum ben yenı katıldım

Hoşgeldin aramıza canım.. Hayırlı olsun bebişin..

Kızlar birkaç sorum olacak :)

1- karnımın altı, sol tarafım kaskatı kesiliyor ve sancı giriyor dünden beri. Normal mi , yaşayan var mı ? sertleşiyor ve sancı giriyor bir anda kalıyorum öyle.

2- Nefes problemim var, aldığım nefes sanki bana yetmiyor gibi, soluk soluğayım devamlı. normal mi ?

3- Bebek odası halısı ve avizesi için, online bir site bilen var mı güvenilir ?

Bir halı gördüm ama satışı yok, biri paylaşmış bir sitede. Bunu bulmam lazım yaaaa
:KK76:

Eki Görüntüle 533579 Eki Görüntüle 533580

Canım bu karında sertleşme ve sancı bende de oluyor ara ara..
Hele nefes problemi bu aralar iyice arttı.. Nefesimi tam olarak içime çekemiyorum sanki.. Ama bu normalmiş.. Bebek büyüdükçe baskı yapıyormuş..

Kızlar birkaç sorum olacak :)

1- karnımın altı, sol tarafım kaskatı kesiliyor ve sancı giriyor dünden beri. Normal mi , yaşayan var mı ? sertleşiyor ve sancı giriyor bir anda kalıyorum öyle.

2- Nefes problemim var, aldığım nefes sanki bana yetmiyor gibi, soluk soluğayım devamlı. normal mi ?

3- Bebek odası halısı ve avizesi için, online bir site bilen var mı güvenilir ?

Bir halı gördüm ama satışı yok, biri paylaşmış bir sitede. Bunu bulmam lazım yaaaa
:KK76:

Eki Görüntüle 533579 Eki Görüntüle 533580

chekirdekkcim bebekom.com bebek odası halısı kategorisinde benzer bi halı gördüm. link atayım bi bakın Uyuyan ayck hal - Bebekom Bebek odas ve Bebek odalar Concept mobilya maazas

ya sorma canım benim ya eşimde yanımda oluyo bazen ne diceni şaşrıyo adam da :KK43:
hayır erkek doğurmammı gerekiyo anlamadımki ne demek isityolar yani ....ewed ya var harbiden oğlum olcak die kasınan şaka bi yana valla var :)
allahım hayrlısını versin hep bunu dedim valla yeterki sağlıklı olsun çünkü aksini düşünemyrum en çok korktuğum şey de sağlıksız bi çocuğumun olması allahım kimseyi evladıyla sınamasın ya çok kötü bişey

Gamzecim sana öyle diyolar,oğlu olcaklara da başka şeyler diyolar.
Bana işte bi tip, "senden olsa olsa oğlan olur zaten. kız anası olamazsın sen" demişti.
Kaldım öyle. Niye ki dedim, kız tipimi oluyomuş nedir yani.
Böyle rahat biriymişim ben o yüzden kız nazıyla uğraşamazmışım.
10 çocuk da yapsam erkek olurmuş hepsi. Allam ya!
Ki ben kızım olmasını çok istiyorum! Söylencek laf mı bu yani?!

Kızlar günaydınn

bebişin odasını aldık ama sonradan düşününce çok pahalı geldi bana ya.
Suntalem olan takımlar 1900-2000 civarıydı , komple kalın MDF olanlar 2500 dü.
Biz de 2500 olanı aldık ama battık tabi .

Sallanan ve büyüyen çekmeceli karyola
Kapaklı çekmeceli şifonyer
2 kapılı dolap

3 kapılısını alınca 2900'e geliyodu. 2 kapılı aldık.

Çok mu pahalı oldu sizce ? Ayşen bebe'nin ürünü.
:26:
Canım güle güle kullanın. Paran varsa, sağlam güzel bişey de alıyosan sorun yok, ne olcak.
Bak ben park yatak bile alırken düşünüyorum şu an. Baya bi borç var. Önce doğum parasını çıkaralım da diyoruz, düşün!
O yüzden, paranız da varken ne güzel işte, güzel güzel yatsın çocuğun!

ucretli izinden once derken? yani 32. haftada alınan aktarma raporundan sonra mı kullanacaksın iznini? ben oyle yapacaktım yanacak 10 gun iznim var. ama aralık annelerinden biri paylasmıs ( ben de burada yazmıstım) 32.hafta aktarma raporundan sonra alınan yıllık izin ve raporlar dogum sonrası iznine aktarılmıyo diye. yani diyelim 1 hafta rapor aldın dogum sonrasına 5 hafta degil 4 hafta aktarılıyomus :KK50:
15 gün senelik iznim var canım. 32. haftada ücretli izin almadan önce -30. hafta civarı- senelik iznimi kullansam 2 hafta.. 32. hafta geldiğinde de ücretli izne ayrılsam diye düşünüyodum. öyle olmaz mı acaba ?
Kızlar! Personel müdürüne sordum ben. 32. haftadan önce iznini, raporunu hallet. Sonra naparsan sonraki izninden düşer dedi kısacası. Haberiniz ola!

kızlar bişey sorucam şeker yüklemesine açmı gidiliyor tokmu?
perşembe günü gidicem de...
Aç gidiliyor ve gece 12 den sonra su içilmiyor, bişey yenmiyor canım.

Merhabalar anneler ve kuzucukları..
Sayfalar bayaaa bi ilerlemiş anca bitirebildim. :)

Biz dün alışveriş yaptık eşimle.. Kızıma yatak, cibinlik, nevresim takımı, kapı süsü aldık.. Birde çantamızı aldık.. Daha önce 70 tl olan bebek bakım çantası indirime girmiş 40 tl ye aldık.. :)

Ama ben şu cibinlik işini beceremedim birtürlü.. Cibinliği cibinlik demirinin halkasına takıyorum ama hani cibinliğin açık kalacak kısmı cibinlik demirine denk geliyor.. Bu konuda bilgisi olan var mı?

yeşim korediki insanların bebegin erkek olacagını duyduklarında tebrik etmeleri cok şaşırttı beni
bende sadece bizim ülkemizde bu pipi düşkünlügü var sanıyordum.
megerr teeee korede bile kız erkek ayırımı yapılıyor vayy bee ,cok görmemek lazım ozaman bizim burdaki cahil insanları
burda kiza miras yokmus bende duyunca sasirmistim. birde kizdan sonra erkek olmasindan dolayi tebrik ediyorlar
o bunlara gore ozel bir durummus blmiyorum esime oyle demisler.
sende o batmalardan şikayetçisin benim 2 aydır böyle bu batmalarım nedenini bilmiyrum 3 farklı dokotra da sordum fakat aydınlatıcı bişe demediler sürekli göğüs tarafımı gerdirilmiş bi şekilde otryorum toplum arasında da çok zorlanıyrum zaten evdeyken otrmak değilde arkada yastık uzanarak hhep öle yani:KK50: bazen oyuluyo sanki ya
bana tek iyi gelen yatmak suandada yarim yatis pozisyonundayim cok iyi geliyor ama sureklide yatamam ki.
is guc beni bekler

kizlar kundagimiz geldi resmini cekersem yuklicem :)

32.haftadaki doğum iznimiz ile ilgili nasıl bir prosedür izlememiz gerekiyor arkadaşlar bilen varsa aydınlatabilir mi ???

november82 aldığın ciciler çok güzel ve kullanışlı..Allah bebeğine giydirdiğin günleride göstersin inş..

güle güle kullan canım iyi günlerde..biz zannedersem hazırlıkları yavaş yavaş halletmemiz lazım..bende hemen yoruluyorum ilerki zamanda nasıl olacak bilmem..en iyisi yapıp bitirmek..

oy kızlar şunlara bakınn :)

çok güzeller canım ya....

şuanda tam 1 sayfa kayınvalidein bana verdiği kız isimleri listesine bakıyorum :)ağolsun liste yapmış ,burdan bakarsınız dedi...evet evet derin nefes alıyorum veriyorum ,sonra yine nefes alıyorum düşünüyorum ,ne güzel ne iyi niyetli bi şey diyorum tekrar derin nefes alırken böööle daral falan geliyorrrr:)
bebek odasını aldık ,aa biz alıcaktık diyor madem öyle parasını ver :)sonra dediki bizde şu sallanan şeyden alırız (tiny lovedan bahsediyor)bu hafta sonu gidip alıcaz ,sonra derki aa ben geçen hafta dedim ya ,biz alıcaktık der (madem öyle alıcan ver parasını alıım yada al getir)nedense alındıktan sonra aaaa biz yapcaktık biz edicektik,neyse nefes alıyorum veriyorum ve sakinleşiyorum :))) yaalannnnnnnnnnn:p

madem öyle haftasonu alışverişe giderken sende kayınvalideni al yanına..anne anakucağına alacam demiştim hadi onu almaya gidiyoruz de olsun bitsin..madem alacak:)))))))

X