Pamukkale'de okuyanlar bu üniversiteyi tavsiye eder misiniz?

a20

65 olmasak mı ya?
Kayıtlı Üye
17 Mart 2012
2.701
1
29
lise son sınıfım sınavlara hazırlanıyorum ve mimarlık istiyorum:82: arkadaşımla karar verdik pamukkalede okumak istiyoruz:81: hem bu sene mimarlık yeni açılıyormuş ilk öğrencileri de biz oluruz :KK53: Pamukkale'de okuyanlar tavsiye eder misiniz? :KK16:

canım bende bu yıl hazırlanıyorum sınava dershaneye gitmiyorum bu yıl ama geçen yıl gitmiştim ve dershanedi rehber hocam çok iyi bir üni demişti söylemek istedim

biz de sorduk rehberlik hocasına o da iyi demişti inşallah olur
:KK16: teşekkür ederim cevapladığın için :KK3:

biz de sorduk rehberlik hocasına o da iyi demişti inşallah olur
:KK16: teşekkür ederim cevapladığın için :KK3:

önemli deil canım :) denizliye hiç gittin mi bilmiyorum canım ama ben baba tarafından denizliliyim ve bi kaç yaz önce gitmiştik denizliye :) çok çok güzel bir şehir gerçekten.. çok düzenli gerçekten güzel bir yer yani...inşallah olur canım :)
:KK16::KK16:

önemli deil canım :) denizliye hiç gittin mi bilmiyorum canım ama ben baba tarafından denizliliyim ve bi kaç yaz önce gitmiştik denizliye :) çok çok güzel bir şehir gerçekten.. çok düzenli gerçekten güzel bir yer yani...inşallah olur canım :)
:KK16::KK16:

gitmedim ama çok güzel bi yer olduğunu duymuştum :KK1: ayy şimdi daha bi heveslendim :KK52::KK76:

ben pamukkalede t.dılı ve edebıyatı okuyorum nerden gıttıgın cok önemlı buyuk sehırden gıdıyorsan hayal kırıklılıgına ugrarsın canım.üniv fena degıl.emınım bızden sonrakı donemlere daha guzel olacaktır.genel olarak hocaları zordur.ama hep derlerkı bıze pamukkale üniv.den mezun olmak sizin için ayrıcalıklı bir referanstır:KK70::KK70: imkanın varsa önceden gıdıp gormenı tavsıye ederım

ben pamukkalede t.dılı ve edebıyatı okuyorum nerden gıttıgın cok önemlı buyuk sehırden gıdıyorsan hayal kırıklılıgına ugrarsın canım.üniv fena degıl.emınım bızden sonrakı donemlere daha guzel olacaktır.genel olarak hocaları zordur.ama hep derlerkı bıze pamukkale üniv.den mezun olmak sizin için ayrıcalıklı bir referanstır:KK70::KK70: imkanın varsa önceden gıdıp gormenı tavsıye ederım

aydındayım canım burası daha küçük :KK53: gitmeyi düşünüyorum ama malum dersler sınavlar derken zamanım olmuyo :KK50: ama inşallah gidicem bi gün :KK16:

bende pamukkale üniv fransız dil ed. istiyorum acaba bu bölümde okuyanlar memnun mu bir bilgin var mı?

kızlar benim pamukkale endüstri tutcak gibi ama kafama takıldı tercih kılavuzunda mimarlık görünmüyo açılmadı mı ki :26: internetten baktım açıldı diyolar ama kılavuzda niye yok :44:

X