Ender Saracin 10 gunde 2 beden zayiflatan egzersizi

Turkan88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2011
2.523
3
[video=youtube_share;NaMbRVrocqU]http://youtu.be/NaMbRVrocqU[/video]merhabalar.ben 3 haftadir yapiyorum,karnim,bacaklarim bayagi sikilasti,deneyeniniz varmi?

Son düzenleme:
kizlar ben bu hareketleri hayatimin bir parcasi haline getirdim.sabah aksam degil de ogle yemeginden 2 saat sonra yapiyorum,bacaklarim,gogusum muthis toparlandi.2 beden incelmedim daha cunki duzenli sabah aksam yapamiyorum,ama esim de fark etti sikilastigimi.HA BIDE BI BILGI EDINDIM,PAYLASAYIM,YEMEKTEN EN AZ BIR SAAT SONRA SPOR YAPILMALI.CUNKI SUMO GURECILERI YEMEKTEN HEMEN SONRA SPOR YAPARAK O KILOLARA SAHIP OLUYORMUSLAR,BAK BUNU BUGUN OGRENDIM.HA BIDE 2 GUNDUR YESIL CAY ICIYORUM,ISTAHIMI COK AZALTDI.

ben ebru şallının videolarıyla pilates yapıyorum canım.
sandalye ile yaptığı hareket dışında(onuda başka bir şekilde yapıyorum) hepsini aynen yapıyorum.
sıkılaştırıyor gerçekten.

Hakıkaten bacaklarım o kadar sıkılastı kı daha 1 ay bıle dolmadı.masaallah.bacaklarımın ıc kısmı koyunun kuyrugu hareket ederken nasıl tıtrıyor ya,o sekıldeydı,hareket ederken tıtrıyordu resmen,sımdı bayagı toparladı.her kese tavsıye ederım,tabı bunun yanında yemegıme de dıkkkat edıyorum,ama asla dıyet falan yapmam,cunkı dıyetle verılen kılolar kalıcı degıldır her zaman,en suurlusu su:sporu ve dengelı beslenmeyı hayatının 1 parcası yapıcaksın,bır de bakmıssın tam ıstedıgın formdasın.

işe yarayacağına inanıyorum bende başlıcam da tembellik ediyorum 59 kiloyum göriyim sonra başlıcam bu hareketlere

Ben de arada yapıyorum ama düzenli yapıldığında nasıl bir etkisi olur bilemiyorum. Çok da yorucu hareketler değil aslında. Sopa hareketini mümkün olduğunca yapmaya çalışıyorum.
Başka şeyler de yaptığım için sadece bunu yaparak nasıl bir etki olur bilemiycem. Ama bu hareketler çok terletmez gibime geliyor sanki. Öncesinde biraz ısındıktan sonra yapılsa daha iyi gibi. Yani 5 dakika oldğun yerde yürümek yerine biraz daha fazla 10 dk gibi başka hareketler de yapılarak ısınılabilir.

ben yaptım canım 2ay önceki halime nazaran resimlerim çok kusursuz çıkıyo artık,bende fazlalık yok diyolardı ozaman,ama ben simit bölgemde azcık var diyodum onuda aritmişim dün farkettim resim çekerken,2ay önceki aynı elbisemle foto çekildim o yandaki fazlalıklarda gitmiş,,kendimi aynada çıplak olarak hiç böyle güzel görmemiştim:KK12:
ama sadece egzersizle bitmiyo yediklerinize dikkat etmek ve yağlı yememek şart,,ben pek yağlı yememe olayına uyamasamda,çünkü eşim yemek zorunda e bende kendime özel bişey hazırlayamıyorum yiyorum mecbur,ama yinede şanslıyım:KK16::KK16:

kizlar ben bu hareketleri hayatimin bir parcasi haline getirdim.sabah aksam degil de ogle yemeginden 2 saat sonra yapiyorum,bacaklarim,gogusum muthis toparlandi.2 beden incelmedim daha cunki duzenli sabah aksam yapamiyorum,ama esim de fark etti sikilastigimi.HA BIDE BI BILGI EDINDIM,PAYLASAYIM,YEMEKTEN EN AZ BIR SAAT SONRA SPOR YAPILMALI.CUNKI SUMO GURECILERI YEMEKTEN HEMEN SONRA SPOR YAPARAK O KILOLARA SAHIP OLUYORMUSLAR,BAK BUNU BUGUN OGRENDIM.HA BIDE 2 GUNDUR YESIL CAY ICIYORUM,ISTAHIMI COK AZALTDI.

canım bende bu hareketleri aklıma geldikçe yaoıyordum..ama hiç düzenli yapmadım..şimdi msjını okuyunca tecrübe edilmiş olduğu için deneme isteğim arttı..sağol paylaşım için..

canım bende bu hareketleri aklıma geldikçe yaoıyordum..ama hiç düzenli yapmadım..şimdi msjını okuyunca tecrübe edilmiş olduğu için deneme isteğim arttı..sağol paylaşım için..

valla süpersin sen bu işi iyice kafana koymuşsun anlaşılan. 15 dakika fazla değil bende yapabilirim diye tahmin ediyorum. hatta hemen bugün başlarım. yeni yemek yedim biraz zaman geçsin bi deneyim bakalım. teşekkürler.

valla süpersin sen bu işi iyice kafana koymuşsun anlaşılan. 15 dakika fazla değil bende yapabilirim diye tahmin ediyorum. hatta hemen bugün başlarım. yeni yemek yedim biraz zaman geçsin bi deneyim bakalım. teşekkürler.

harika hareketler.o kdar da terletiyor ki

Konuyu acan arkadasa katılıyorum etkısını 2 gunde bıle fark edebılıyorsunuz kızlar ben ve yakınlarım da aynı sekılde denedık ve gercekten etkılı oldugunu soyleyebılırım :KK34:

bu hareketler sadece sıkılaşmak içinmi yoksa 10-15 kilo fazlası olanlar da zayıflamak için yapabilirmi?bana 5 kilosu fazla olanların sıkılaşmak için yapacağı hareketler gibi geldi ama hiç denemediğim için bilemiyorum

bu hareketler sadece sıkılaşmak içinmi yoksa 10-15 kilo fazlası olanlar da zayıflamak için yapabilirmi?bana 5 kilosu fazla olanların sıkılaşmak için yapacağı hareketler gibi geldi ama hiç denemediğim için bilemiyorum

tabıkı yapa bılırsın,ama baska hareketlele bırlıkte,:KK51:

arkadaşlar aynen ender saraçın yaptığı gibi yapıyorum ama sanki hafif gibi geliyor.sizce yeterli mi ?

arkadaslar bu hareketler eliptık bısıkletle saglıyabılırsınız ve ayda 10 kılo verömenız mumkun :) bende öle oldu

X