Saç Rengi ve Saç Boyama Tarçın,yoğun yada kızıl bakır kullanan tecrübeli arkadaşlar bu renk nasıl elde edilir

pepito

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2012
73
4
uzun zamandır siteyi takip ediyor olmama rağmen bu sabah daha verimli kullanabilmek adına sonunda üye oldum:)) bakır kullanan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum..eklediğim saç rengini daha önce elde edebilen yada en azından yaklaşan var mı??

şuan ki saç rengim koyu sarı sanırım:)) daha önce sarı ile loreal koyu sarı bakır irizeyi karıştırarak bakır tonlarını kullandım ama artık sarı turuncu bir bakır değil..içinde hem tarçın rengi hemde kızılımsı gibi görünen açık bir bakır rengi elde etmek istiyorum

Eklentiler

• $lightCopper.jpg
    $lightCopper.jpg
    14,3 KB · Görüntüleme: 1.462
  • $bakır.jpg
    $bakır.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 3.783
Ben Palette yoğun bakır kullanıyorum.İkinci yıkamada eklediğin ikinci resimdeki gibi oluyor.

colormax 8.44 koyu sarı yoğun bakır bebeğim.

ama oksidanını %12lik yani 40lık alıcaksın 6 ya da 9la boyarsan koyu düşer.

bide birazcık daha bakır olsun istiyorsan yine colormax 044 bakır mix ekliyceksin boyanın içine ama çok dikkat öyle yarım tüp falan değil haa bi sigara izmaritinden az fazla. o kadarcık yani. bu çok önemli

Son düzenleme:
colormax 8.44 koyu sarı yoğun bakır bebeğim.

ama oksidanını %12lik yani 40lık alıcaksın 6 ya da 9la boyarsan koyu düşer.

bide birazcık daha bakır olsun istiyorsan yine colormax 044 bakır mix ekliyceksin boyanın içine ama çok dikkat öyle yarım tüp falan değil haa bi sigara izmaritinden az fazla. o kadarcık yani. bu çok önemli

Ben de normal koyu sari yogun bakir kullansam cok mu parlar.. cok mu göz alici bir renk? ayrica saclarim Günesli kahverengi loreal. o renk olurmu bende.? o 2.resim sanirim ebru salliin.cok güzelmis sac rengi.
bu arada koyu sari yogun bakir, lorealdeki karsiligi nedir?

Kizlarr banada yardimm bende sacimi actim koleston renk aciciyla pesine tarcin bakir kullandim isikta acik renk oluyor ama evde turunculu bi renk oluyor napim ben simdi acilcak diye bekliyprum ama aynaya baktikca gulesim geliyor arkalari uclari superde onleri dipleri kotu duruyor

Eklentiler

• $1396980150237.jpg
    $1396980150237.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 668
  • $1396980267361.jpg
    $1396980267361.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 659
X