Bebek İkinci El ıkıncı el satılık otomatuık besık ılk arabam ılk adım arabası satılıktır

url=http://bit.ly/c25MCx]
418b9.jpg
[/url]

yurumeye alıstırma arabasıda satılık arkadaslar ve bı tanede otomatık besık var elımde.....

otomatık besık .......ılk adım arabası ve ıkılı egzersız arkadasım ...........hala guncel kızlar

ılk adım arabası satıldı arkadasalar 50 ye gıttı..........elımde otomatık besık kaldı ..bıde ıkılı egzersız oyuncak.........ılgılenenlere tekrar duyurulur ....

guncel.............herseyıyle teretmız saglam besıgım satılıktır tek kaldı zaten ....normal fıyatın bıle altında neredeyse.. bırını alan arkadasım gule gule kullansın bebegıne

canım otomatik beşik dondy modeli mi ? mama sandalyesi olarakta kullanılıyormu özellikleri nedir yatış poziyonları varmı ?? titreşimmi nedir bunun özelliği ? ya da dondy ise sen yaz ben okuyum özelliklerini mama sandalyesi de olabiliyosa çok cazip geldi :)

canım evet bebekken besık yatar pozısyın sallanıyo muzukluı az buyunce mama masalaı ooluyo oturuyor ıs yaparken cok rahat bende uçuz bebek var buyuduker sayılır uç tane besık vardı tabı sua na fıyatı 490 cuıvarı yarının bıle altında verıyorum erzuruma bırı gıttı bıle her seyı saglam zaten cok ıyı bı marka sadece oprusu cok ykandıgı ıcın soluk o kadar

peki bir sorum daha var sen kaç yıl kullandın bu beşikleri ?? ürünlerin garantileri varmı bir sorun olduğunda ben kraft a başvurabiliyormuyum ??

sabah ezanında yattım ! :KK43: gece 00,30 dan sabaha dek 1 gram uyumadım ne yapcam bu kızla.. eşime sorucam al derse çok istiyorum beşiğii

selam ....ben ıkı yıl oldu alalı bı bucuk yıl kullandım kıstan berı kullanmıyorum yataklarına alıstılar..ama ılk aylar ve yıl ıcın cok faydasını gordum ben ..garantısı bıtmıstır bozuk deguıl zaten cok kalıtelı sıkıntı oluncada servısı vardır sanırım..ama daha ıkı cocku buyutur bu araclar..sen bılırsın canım dusun ıns ısıne yarar

X