Adet biter bitmez ilişkiye giripte hamile kalan var mı?

Merhaba hayirli akşamlar benim bir kaç sorum olcakti benim en son adetin 14 kasimda basladi 19 unda bitti ve ben esimle 22 kasimda ilişkiye girdim yumurtalama gününde yalniz icime bosalmadi geri çekti o an sizce gebe olma ihtimali var mi inşallah vardır birde en erken olup olmadigini ne zaman ogrebebilirim ? şimdiden teşekkürler
Henuz hamile degilim bilemyrm ama bence ihtimal cok azidr bosalma olmadysa

Arkadaşlar benim bugün adetimin tam 7. Günü ve doktordan geliyorum yumurtamin 19.5mm olduğunu söyledi çatlamak üzere dedi bende 2. Bebeğimi istiyorum bu kadar erken büyüme olabiliyor haberiniz olsun
Konunun ustunden gecmis ama bisey sorabilirmiyim yumurtlama belirtisi oldumu peki hani hemn adet sonrasi buyumys ya yumurtlma blrtisi yasadinuzmi

Konunun ustunden gecmis ama bisey sorabilirmiyim yumurtlama belirtisi oldumu peki hani hemn adet sonrasi buyumys ya yumurtlma blrtisi yasadinuzmi
Canım hala lekelenmem geliyordu ben adetliyim sanıyordum benim adetin 4. Ve 5. Günü gün içinde bir kez ağır bir agrı girer meğer o yumurta agrısıymış bu arada ben tam o ay eşimle yalnız iki kez beraber olup hamile kalmıştım ama malesef düşürdüm şuan tekrar düşünüyoruz yine yumurtalarıma baktırıcam ne zaman olgunlaşıyor diye

Hijyenik değil ama çok düsük bir ihtimal.ama adet sırasında bile oluşma ihtimali var. Gec yumurtlayan var erken yumurtlayan var, 2 defa yumurtlayan var, herkesin adeti kitap gibi 29 gün değil ki yumurtlama da sabit olsun. Spiralle hapla hatta prezarvetife ragmen( delikse) hamile kalan var.

bende adetten hemen sonra hamiş kalanlardanım :KK34: üstelik korunmasız ilk ve tek ilişkimdi net olarak biliyorum yaniiii:KK17:

adetiniz kaç gün sürüyordu , adet düzeniniz?...
düzensiz adet görenlerde olabiliyor ama düzenli olanlarda 9, güne kadar risk olmaz diye düşünüyorum

adetiniz kaç gün sürüyordu , adet düzeniniz?...
düzensiz adet görenlerde olabiliyor ama düzenli olanlarda 9, güne kadar risk olmaz diye düşünüyorum
Kendimi bildim bileli 28günde bir adet olurum... Rabbim ol dedi oldu... simdi 2.bebk istiyorum insallah bundada bir mucize yasarim... allah isteyen herkese nasip etsin

adet sonrası nadir de olsa gebe kalan kadınlar var

yeni evli arkadasım eşinin cocuk arzusuna yenik düştü ve yalnızca bir kez korunmadan ilişkiye girmişler adetin hemen sonrasında

o da kesin tutmaz diyordu sözde kocasına uyanıklık yapacak ama tuttu :)

şimdi dogurmak üzere

biz 1,5 yıl bebek istedik nerdeyse kullanmadığım ilaç geçirmediğim operasyon neredeyse kalmadıki ,gittiğim bütün drlar yumurtlama tarihi olarak adetin 14-17 günleri arasında olduğunu söylediğinden hep öyle denk getirdik ama olmadı:110: 1,5 yılın sonunda artık o kadar yorulmuştumki olacaksa olur artık dra felan gitmiycem dedim.ilaç kullanmayıda bıraktım:KK34:5 ay sonra hamile olduğumu öğrendim:KK68:Kontrole gittiğimde 3 haftalık olduğunu söyledi ama benim adetim 3 hafta önce bitmişti zaten :KK57: yumurtlama hesaplarını boşuna yapmışım ben 1.5 yıl onu anladım.adet bitiminden hemen sonra birliktelik olmuştu o zaman hamile kalmışım anlayacağınız.22 haftalık hamileyim ve meleğime gün sayıyorum :rolleyes:Hala şaşkınım ama olabiliyor bu durumlar :KK25:

nasıl oldu detaylandırır mısınız? döngünüz kaç gündü, kanamanız kaç gündü kaçıncı günilişki oldu?
düzenliydi adetlerm. öğleden çmce adet bıttı dıye dus aldım aksam 7 gıbı ılıskı oldu zaten o ay tek ilişkiydi eşim butun ay sehır dısındaydı 1 gunlugune gelp gıtmıstı yanı gun kesın.belkıde 3-4 gun sonra yum. oldu ama içerrde haır sperm vardı dölledı bılemem tabıı

Evet arkadaşlar konu eski ama var mi adetten hemen sonra yada 2-3gun.sonra hamile kalanlar.Benim hemen 2+3gun sonra goğüslerde hassaaiyet başliyor sonra ağriyor.Ona gore iliski yasadim bat 12-13temmuz takvime gore.

Bende adet bitimi hamile kalanlardanim... maleseft ama kalbi durdu kurtajla alindi ☹️. Adet bitimi hamile kalanlarin erkek olur diyordu dogru mu acaba? 🤔

Mrb hamilelik oldumu cinsiyeti ne bende şu an aynı soruya cvp ariyorum...

kızlar adetim bittikten 2 gün sonra ilişki oldu şimdi adetime 3 gün var pembe damla kan geldi başkada yok ama erken gebelik testi yaptım negatif çıktı :KK43: keşke olsa erken gebelik testi yanılsa :KK17:

5aylık evliyim kızım hala adetim biter bitmez yaptık ama dışına bıraktı yanlışlıkla da sıvıyı biraz içine girdi zevk suyundan hamile kalan var mı yada ben hamilemiyim ki bileniniz var mı ?

X