korkmaz seravita seramik tencere-tava seti kullanan var mı???

orchidea

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2008
4.390
7
merhabalar arkadaşlar.

bugünlerde seramik taban araştırmasına girdim.

korkmaz natura serisi ile ilgili pek çok yorum bulmama rağmen çok daha görsel olan seravita ile ilgili yorum bulamadım.

var mı kullanan???

benim beğendiğim takım bu:

6c6824c1da90e99284320ddc5a1eb95d.jpg

aynen bende vok tava alıcam seramikmi döküm mü alsam kıararsız kaldım.emsanın $TAVA.jpg $dökme.jpg biri korkmazın seramik hangisi daha iyi ve kullanışlı

ben de wok alacağım ama önce bi seramik takıma karar vereyim dedim.

ne ilginçtir ki çok güzel renkleri olan bu seriyi kullanan yok.

Arkadaşlar,
bu ürün doğal seramik kaplama değil, bildiğiniz ''non-stick'' yani rengi ile oynanmış teflon. Firma ürün etiketinde resmen bizimle dalga geçiyor. Ürünün ingilizce tarafında ''non-stick'' yazarken tam karşısında ki Türkçe kısıma ''seramik'' yazmışlar. Bu kadar da olmaz.Tüketiciyi ne yerine koyduklarına siz karar verin. Birazcık ingilizce bilen birisi bile ''non-stick'' kelimesinin seramik anlamına gelmeyeceğini bilir. Pes yani....Bu zihniyet ile satışa sunulan bir ürünü alıp evinize sokup güvenle kullanabilecekseniz.....ben başka bir şey demiyorum...

merhabalar arkadaşlar.

bugünlerde seramik taban araştırmasına girdim.

korkmaz natura serisi ile ilgili pek çok yorum bulmama rağmen çok daha görsel olan seravita ile ilgili yorum bulamadım.

var mı kullanan???

benim beğendiğim takım bu:

6c6824c1da90e99284320ddc5a1eb95d.jpg

Şu soruları sordunuz mu? :

1)Bulaşık Makinasında yıkanabiliyor mu?
2)Etiketinde niçin teflonlarda kullanılan ''non-stick'' yazıyor?
3)Seramik kaplaması %100 doğal mı ve kaç yıl garanti verebiliyorlar?
4)Dünyaca kabul görmüş hangi sağlık kurumundan sağlık belgesine sahip? Sonuçta çoluk çocuğumuza kendimize sevdiklerimize bunlarla yemek pişireceğiz?
5)Nerede üretilmiş? Hangi kalite kontrollerine tabi tutulmuş? Sakın çin malı olmasın?

bence serevita gerçek seramik değil diye düşünüyorum...andora1 arkadaşımız bayağı bilgili bu konuda çokda güzel açıklıyor.bilg ekranından bile anlaşılıyor sanki gerçek seramik olmadığı fiyatıda uygun ayrıca bence de rengi le oynanmış teflon bunlar.
dikkat edin gerçek seramik olan setler çok pahalı..seravita 4 ürün 174.00 tl ama normalde gerçek bir seramik tancere tek başına 60 tl lardan başlıyor

X