Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Bayanlarda saç ekimi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Canım isim vermem doğru olurmu bilmiyorum ? Ama ben Antalya da kalem implant tekniği kullanan bir Dr beye yaptırdım.. İnan çok araştırdım ve görüşmeler yaptım ... Kesinlikle çok memnun kaldım .. Hem ekimden hem de hizmetten .. Eğer düşünürsen başka bir yere bakmadan gönül rahatlığı ile gidebilirsin...ben deki sorum saç dökülmem sonrasında devam etti .. Eğer ekilenler çıkmasaydı çok daha belli olacaktı tepem...

canım ben bu tekniği ilk kez duydum fue tekniği gibimi biraz bahsedebilirmisin ekim kac saat sürüyor agrı oluyor mu ve mevcut saclar kesiliyor mu? ben suan calışıyorum 2 haftalık izinde ektirsem işe döndüğümde insanlar anlar mı? yardımcı olursan cok sevinirim artık hayattan nefret ediyorum lütfen yardım et:KK43:

canım ben bu tekniği ilk kez duydum fue tekniği gibimi biraz bahsedebilirmisin ekim kac saat sürüyor agrı oluyor mu ve mevcut saclar kesiliyor mu? ben suan calışıyorum 2 haftalık izinde ektirsem işe döndüğümde insanlar anlar mı? yardımcı olursan cok sevinirim artık hayattan nefret ediyorum lütfen yardım et:KK43:

Canım zaten fue tekniği bu da... Ben cuma yaptırdım pzt işe gittim saç kesilmiyor .. Kalem gibi bir aletle içine kıl kökü yerleştirip onu ekiyorlar ... Saç arkadan alınan yer kesiliyor onuda üstteki saçlar kapattığı için sorun olmuyor ... Ekilen kısımlar da saçı kesmiyorlar... Ağrı hissetmedim .. Hiçbir yan etki olmadı.. Bilmiyorum benim için çok konforluydu canım .. İstediğin soruya cevap veririm .. DÇ dökülmen yok ve seyrellik varsa bence yaptır .. Dr ismi h... D... Antalya .. Netten bir araştır istersen

Canım zaten fue tekniği bu da... Ben cuma yaptırdım pzt işe gittim saç kesilmiyor .. Kalem gibi bir aletle içine kıl kökü yerleştirip onu ekiyorlar ... Saç arkadan alınan yer kesiliyor onuda üstteki saçlar kapattığı için sorun olmuyor ... Ekilen kısımlar da saçı kesmiyorlar... Ağrı hissetmedim .. Hiçbir yan etki olmadı.. Bilmiyorum benim için çok konforluydu canım .. İstediğin soruya cevap veririm .. DÇ dökülmen yok ve seyrellik varsa bence yaptır .. Dr ismi h... D... Antalya .. Netten bir araştır istersen

canım cok tesekkür ederim bilgi icin bende 1 yıldır sac dökülmesi var avuc avuc sac dökülüyor ondan dolayı üst kısım baya acıldı ama sac dökülmem hala durmadı dökülüyor artık sac kalmadı yani ne zaman kesilcek dökülme bilmiyorum aslında sac dökülmesi dursa ozaman ektirmek daha dogru olur diye düşünüyorum cünkü şimdi ektirirsem ekilen saclar tekrar dökülcek off ya napcam bilmiyorum:KK43:

Canım isim vermem doğru olurmu bilmiyorum ? Ama ben Antalya da kalem implant tekniği kullanan bir Dr beye yaptırdım.. İnan çok araştırdım ve görüşmeler yaptım ... Kesinlikle çok memnun kaldım .. Hem ekimden hem de hizmetten .. Eğer düşünürsen başka bir yere bakmadan gönül rahatlığı ile gidebilirsin...ben deki sorum saç dökülmem sonrasında devam etti .. Eğer ekilenler çıkmasaydı çok daha belli olacaktı tepem...

Peri 1 inan sen de benim için umut ışığı olacaksızn, işim dolayısıyla ntalyaya sık sık gidiyorum, eğer memnun kaldıysan ve gerçekten tavsiye edersen seninle konuşmak ve kime yaptırdığını öğrenmek isterim. Cevabın için çok teşekkür ederim.

Peri 1 özel mesaj gönderemiyorum sana ama doktroun adını alabilirsem çok sevineceğim. Tekniğini biraz anlatabilrsen ben de aynı zamanda ankara da aynı şekilde yapan yer var mı ona bakmak istiyorum. İnan bu durum beni çok üzüyor ve biran önce bir çözüm bulmak istiyorum. İnşallah etkili olur

Peri merhaba....pek coğumuz benzer sorunları yaşamamıza karşın sanırım bu dökülme ve çözüm arayışları konusunda en tecrübelimiz sensin ..bizimle olumlu olumsuz deneyimlerini paylaşıyorsun saç ekimi deneyimlerini paylaşımın içinde teşekkürler ,aslında hepsi için. ...genel dökülmenin zaman zaman devam ettiğini yazılarından anlıyorum.. peki ekilen saçların döküldü mü peri? döküldüyse yüzde kaç kayıp vardır..
bende düşünüyorum ..ama mesaj atamıyorum belki bana doktorun adını özelden yazarsın...çok mutlu olurum...hepimize acil şifalar....

Peri merhaba....pek coğumuz benzer sorunları yaşamamıza karşın sanırım bu dökülme ve çözüm arayışları konusunda en tecrübelimiz sensin ..bizimle olumlu olumsuz deneyimlerini paylaşıyorsun saç ekimi deneyimlerini paylaşımın içinde teşekkürler ,aslında hepsi için. ...genel dökülmenin zaman zaman devam ettiğini yazılarından anlıyorum.. peki ekilen saçların döküldü mü peri? döküldüyse yüzde kaç kayıp vardır..
bende düşünüyorum ..ama mesaj atamıyorum belki bana doktorun adını özelden yazarsın...çok mutlu olurum...hepimize acil şifalar....

Canım mesajı geç gördüm kusura bakma... Sanırım Dr ismi yazmam sorun olmaz diye düşünüyorum . Hakan doğanay aspendos hastanesi.. Ben çok memnun kaldım ... Ekilen saçlar dökülmedi canım ... Onlar olmasaydı çok daha kötü olurdu.. Sorun şu ki ... Ben saç ekimi yaptırdığım zamanlarda dökülmem halen devam ediyordu . Normalde dökülme varken Ekim yapmıyorlar ... Ama ben dökülmeyi stresin tetiklediğini düşündüğüm için ısrarcı davrandım.. İyiki ektirmişim.. Hernekadar halen fiber kullansamda en azından çok seyrelmedi... Bayanlarda Ekim yapan çok merkez yok.. Yapanlarda saçı traşladuktan sonra Ekim yaparız diyorlar .
O zaman da peruk takmak gerekiyor ... Bu merkeze ait bayan ekim videoları you tube da var isteraeniz bir göz atın.

Canım mesajı geç gördüm kusura bakma... Sanırım Dr ismi yazmam sorun olmaz diye düşünüyorum . Hakan doğanay aspendos hastanesi.. Ben çok memnun kaldım ... Ekilen saçlar dökülmedi canım ... Onlar olmasaydı çok daha kötü olurdu.. Sorun şu ki ... Ben saç ekimi yaptırdığım zamanlarda dökülmem halen devam ediyordu . Normalde dökülme varken Ekim yapmıyorlar ... Ama ben dökülmeyi stresin tetiklediğini düşündüğüm için ısrarcı davrandım.. İyiki ektirmişim.. Hernekadar halen fiber kullansamda en azından çok seyrelmedi... Bayanlarda Ekim yapan çok merkez yok.. Yapanlarda saçı traşladuktan sonra Ekim yaparız diyorlar .
O zaman da peruk takmak gerekiyor ... Bu merkeze ait bayan ekim videoları you tube da var isteraeniz bir göz atın.
cok teşekkürler peri..
bayanlarda saç ekimi için hep olumsuz fikirler mevcut tabii saç dökülmesinin cinside önemli bende bir araştırayım bakim. nasıl ndur diyeceğiz bu dökülmeye inan kabusum oldu..ömümüzdeki ay sonu evleniyorum..çocuk düşündükçe saçlarım aklıma geliyor düşünemiyorum bile anne olmayı.... sağol canım....

bende mezoterapiyi düşünüyorum ama işe yaramazsa insan üzülür onca masraftan sonra olumsuz sonuç olursa,saç ekimide hiç aklıma gelmiyor değil güvenilir olduğunu bildikten sonra ben de burdan kalkıp antalyaya kadar gidebilirim saçları kadınlar için çok önemli ...

kızlar ekim sırasında enseden alınan saclar sonra tekrar cıkıyor mu yoksa oradaki saclar birdaha cıkmıyor mu?

kızlar ekim sırasında enseden alınan saclar sonra tekrar cıkıyor mu yoksa oradaki saclar birdaha cıkmıyor mu?

canım enseden alınan saç kökleri yukarı ekiliyor nihayetinde. yani
enseden alınan yerde tekrar çıkmaz. alınmayı aralıklı yaptıkları için belirgin seyrelme olmuyor. o yüzden ekim yapacak hekim ensede yeterli saç olup olmadığına bakarak ekime karar veriyor. ensede yeterli saç yoksa
ekim yapılmıyor...

enseden alınan yerde tekrar çıkmaz. alınmayı aralıklı yaptıkları için belirgin seyrelme olmuyor. o yüzden ekim yapacak hekim ensede yeterli saç olup olmadığına bakarak ekime karar veriyor. ensede yeterli saç yoksa
ekim yapılmıyor...

anladım canım tesekkür ederim

ekim yapılmıyor...
dün tavsiyen üzerine videoyu izledim ...(Aspendos dr)anestezi uygulanıyor sanırım.. yoksa o iğne epey can yakar. .birde yaptıran kişinin saçları maşallah gayet iyiydi..o bile yaptırdıysa dedim vay halimeee...ama cok iyi oldu sağol..

dün tavsiyen üzerine videoyu izledim ...(Aspendos dr)anestezi uygulanıyor sanırım.. yoksa o iğne epey can yakar. .birde yaptıran kişinin saçları maşallah gayet iyiydi..o bile yaptırdıysa dedim vay halimeee...ama cok iyi oldu sağol..

Merhaba canlarım bayanlarda saç ekimi işlemleri çok zor çünkü çalışansa bu dahada zor bir forum takip ediyorum forumda saç ekimi yaptıranların öncesi sonrası resimleri var o kadar kolay görünümlü değil ama saç ekimi öncesi iğne vuruluyor ama daha sonra hissetmiyorsun arkadan alıp nereye ekilecekse oraya ekiyorlar.

Merhaba canlarım bayanlarda saç ekimi işlemleri çok zor çünkü çalışansa bu dahada zor bir forum takip ediyorum forumda saç ekimi yaptıranların öncesi sonrası resimleri var o kadar kolay görünümlü değil ama saç ekimi öncesi iğne vuruluyor ama daha sonra hissetmiyorsun arkadan alıp nereye ekilecekse oraya ekiyorlar.

evet biraz zor ama daha önce de yazmış olabilirim bilmiyorum dr tuğrul maral var hem estetik cerrahi hem de saç ekimi yapıyor. estetik konusunda çok iyiydi bir arkadaşımda kafasının önündeki seyreklikleri kapatmak için saç ekimi yaptırdı ve gayet memnun kaldı kesinlikle tavsiye ederim gidin konuşun kendisiyle

Arkadaşlar saç ekimi yaptıranların tarafsız bir şekilde düşüncelerini yazdığı bir site buldum girip bakmak isteyenler için paylaşim dedim benim işime yaradı size de yarar umarım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar saç ektiren olmadımı hala lütfen paylaşın Serdar gökrem nasıl herkes memnunmu yada başka varmı tavsiye ama bizzat yaptıran veya yaptıranı görenler özellikle yazsın lütfeeeeen

verdiğiniz bilgiler çok yardımcı oldu tesekkurler. ayrıca ekstra bilgi isterseniz söyle bir sey buldum belki yardımcı olur size de. ben özellikle Fue yöntemini düşünmüştüm saç problemim için. o yuzden o konuda araştırma yaptım.
umarım problemimizi çözeriz kızlar:KK34:

küçük FUE operasyonları geçirmek mümkün olabilir fakat her doktorun ve her kliniğin FUE yöntemi ile böyle küçük bir operasyonu yapabileceğiniz söylemek pek mantıklı değil.

selam arkadaşlar kendisi saç ektiren veya çevresinizde saç ektiren bayan var mı? araştırdığım kadarıyla kadınlarda ekilen saçlar pek tutmuyormuş..
benimde önlerim çok seyreldi dışarı çıkamıcam yakında:KK43:
Selamlar ben de bu konuyu araştırmıstım. şöyle bir sey buldum umarım seni de rahatlatır.

Kadınların saç ekimi yaptırmasında hiç bir sorun yok ancak erkeklerin saç ektirmesinden birazcık daha zor ve bu sebeple daha dikkatli olunması gereken bir süreç olduğu için doktor ve klinik seçimi yapılırken her zaman tavsiye ettiğimiz gibi detaylı bir araştırma sürecinin ardından karar verilmelidir."

Umarım soruna cevap veriyordur :)

X