Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Bayanlarda saç ekimi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
izmirde saç ekimi yapan,bayanlar için tabi yer biliyormusunuz.
Saç ekimi doktor seçimi için şöyle bir seyler buldum umarım işini görür. danısmalık olarak da bayaa iyiler.

saç ekimi yaptırmaya karar vermeden önce yapmanız gerekenlerin bir kısmından bahsedeceğim. Öncelikle saçınızın dökülme sebebinin genetik mi yoksa başka bir sebepten mi olduğunu öğrenmek için bir dermatoloğa gidip muayene olmanızı tavsiye ederim. Eğer saç dökülmenizi engelleyebilecek bir tedavi yöntemi önerilirse öncelikle bu şekilde ilerlemeyi denemeniz sizin için en iyisi olacaktır.

Eğer saç ekimi yaptırmanız gerektiği sonucuna ulaşırsanız öncelikle bizim sitemiz gibi bir çok konuda size yardımcı olabilecek, kaynak oluşturabilecek forum, haber içeren siteleri gezmenizi, konuyu daha önceden denemiş olanlarla tartışmanızı tavsiye ederim. Kaynakların güvenilirliğini test ederken reklam olarak görülebilecek her türlü noktada güvenilirliğinden şüphe etmeniz gerekiyor ki internet ortamında bir çok site, forum, kullanıcı bu şekilde sizleri kendisinin kliniği veya saç ekimi merkezine yönlendirmeye çalışacaktır.Özellikle forumlarda saç ekimi öncesi ve saç ekimi sonrası fotoğraflarını yayınlayan ve her türlü detayı verebilen kullanıcıların yorumlarına güvenmenizi tavsiye ederim.

Bizler de saç ekimi yaptırmadan önce benzer süreçleri yaşadık ve yanlış yönlendirmeler sonucunda 4 defa saç ekimi yaptırmak durumunda kalan arkadaşımız bile oldu. Bu yüzden bu konuda dikkatli olmanız gerçekten çok önemli.

Tüm bunları yaptıktan sonra yine aklınızda kalan tüm soruları bize gönderebilir ve uzun zamandır yaşadığımız tecrübelerden faydalanabilirsiniz. saç ekimi forumlarında reklamsız yazan, öneride bulunan çok az kaynak bulunduğu için tekrardan söylemek gerekirse, her türlü güvenilirliği sorgulamanız gerekiyor. Örneğin biri istanbulda saç ekimini nerde yaptırayım diye soruyorsa ve ona sadece şu saç ekimi kliniğinde yaptır şöyle güzel, böyle güzel şeklindeki yaklaşımlara kesinlikle şüphe ile yaklaşın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım zaten fue tekniği bu da... Ben cuma yaptırdım pzt işe gittim saç kesilmiyor .. Kalem gibi bir aletle içine kıl kökü yerleştirip onu ekiyorlar ... Saç arkadan alınan yer kesiliyor onuda üstteki saçlar kapattığı için sorun olmuyor ... Ekilen kısımlar da saçı kesmiyorlar... Ağrı hissetmedim .. Hiçbir yan etki olmadı.. Bilmiyorum benim için çok konforluydu canım .. İstediğin soruya cevap veririm .. DÇ dökülmen yok ve seyrellik varsa bence yaptır .. Dr ismi h... D... Antalya .. Netten bir araştır istersen
. Cnm inan bilgi ve deneyimlerine çok ihtiyacım var. Mesajımı alınca iletişime geçebilir misin? Bu haftasonu görüşmeye gidicem kafamda o kadar çok soru işareti var ki:KK43:

Nasıl yardımcı olabilirim . Elimden geldiğince
Sen hakan doğanaya sıklaştırma ekimi yaptırmıştın yanılmıyorsam, yanlışım varsa düzelt lütfen. Benim saçlarım tepelerden çok seyreldi ve döküldü yarın istdan hakan doğanayla görüşmeye antalyaya gidicem kısmetse. İlk Endişem operasyon sonrası çok ödem kanama morarma oluyor mu yani işe kaç gün sonra gitmeliyimki kimse anlamasın.ikinci olarak ekilen saçların ne kadarı tuttu sende ve şok dökülme evresi yaşadın mı, yaşadıysan ne zaman yaşadın ve dökülenlerin yerine yeni saçlar geldi mi? En büyük endişemse sıklaştırma ekimleri kafadaki mevcut saç köklerine zarar verip onları da dökebiliyormuş, sende böle birşey oldu mu? Biliyorum çok soru sordum ama yarın gidicem heyecan dorukta ve senden başka bilgi alabileceğim kimse yok. Bir de sen ekim için gittiğinde ne durumdaydın, topic kullanmadan çıkabiliyor muydun, bariz açıklıkların var mıydı? Ben de daha ziyade seyreklikler var çünkü. Donör bölge ense oluyor yanılmıyorsam ensemde saç var ama inceler. Ekim için donör bölge saçları kalın mı olmalı?

Sen hakan doğanaya sıklaştırma ekimi yaptırmıştın yanılmıyorsam, yanlışım varsa düzelt lütfen. Benim saçlarım tepelerden çok seyreldi ve döküldü yarın istdan hakan doğanayla görüşmeye antalyaya gidicem kısmetse. İlk Endişem operasyon sonrası çok ödem kanama morarma oluyor mu yani işe kaç gün sonra gitmeliyimki kimse anlamasın.ikinci olarak ekilen saçların ne kadarı tuttu sende ve şok dökülme evresi yaşadın mı, yaşadıysan ne zaman yaşadın ve dökülenlerin yerine yeni saçlar geldi mi? En büyük endişemse sıklaştırma ekimleri kafadaki mevcut saç köklerine zarar verip onları da dökebiliyormuş, sende böle birşey oldu mu? Biliyorum çok soru sordum ama yarın gidicem heyecan dorukta ve senden başka bilgi alabileceğim kimse yok. Bir de sen ekim için gittiğinde ne durumdaydın, topic kullanmadan çıkabiliyor muydun, bariz açıklıkların var mıydı? Ben de daha ziyade seyreklikler var çünkü. Donör bölge ense oluyor yanılmıyorsam ensemde saç var ama inceler. Ekim için donör bölge saçları kalın mı olmalı?

Ekim cuma günü yapıldı pzt işe başladım. Ben gitmeden önce topik kullanıyordum malasef halende kullanıyorum :KK43: çünkü Ekim'den sonra dökülmelerin devam etti.. Bu aralar yine dökülmem hat safhada:KK43:((
Ekilen saçların ne kadarı tuttu bilmiyorum ama tuttu. Tek sorun benim dökülmelerimin devam etmeseydi muhtemel ön çizgim kapanmış olacak tı olmadı maalesef ...
Bariz açıklık derken ben güneş altında saç derim görünüyordu .. Onun dışında çok kötü değildi. Ama ben psikolojik olarak çok kötü etkilendim .. Halen de kötüyüm sadece çok takmamaya çalışıyorum ... Şu kadarını söyleyebilirim Ekim için en iyi tercih hakan bey. Gönül rahatlığı ile gidebilirsin...

Ekim cuma günü yapıldı pzt işe başladım. Ben gitmeden önce topik kullanıyordum malasef halende kullanıyorum :KK43: çünkü Ekim'den sonra dökülmelerin devam etti.. Bu aralar yine dökülmem hat safhada:KK43:((
Ekilen saçların ne kadarı tuttu bilmiyorum ama tuttu. Tek sorun benim dökülmelerimin devam etmeseydi muhtemel ön çizgim kapanmış olacak tı olmadı maalesef ...
Bariz açıklık derken ben güneş altında saç derim görünüyordu .. Onun dışında çok kötü değildi. Ama ben psikolojik olarak çok kötü etkilendim .. Halen de kötüyüm sadece çok takmamaya çalışıyorum ... Şu kadarını söyleyebilirim Ekim için en iyi tercih hakan bey. Gönül rahatlığı ile gidebilirsin...
. Saol cnm cevabın için. Peki günde ortalama kaç tel dökülüyor ve dökülmenin sebebi belli mi yani androgenetik alopesi mi yoksa telogen effilium mu?Ailenin yaşını almış bayanlarında da aynı sorun var mı yani genetik mi yoksa stres kaynaklı mı? Destek tedavi uyguluyor musun? (Prp, lazer ya da minoxidil gibi) Ben de çok çektim bu dertten ve araştırdım. Bilgi paylaşımında bulunup yardımcı olabilmek adına soruyorum. Ya düşününce kimbilir ne çok para verdin ekim için ne stres sıkıntı yaşadın aslında yalnızca güneşte belli olan bir dökülmen varsa iyi bir ekimle boş alanlar kolaylıkla kapanmalıydı ve topik kullanmana gerek olmamalıydı die düşünüyorum. Ya da ben ekimden çok şey bekliyorum zannedersem işte bu yüzden hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum.Ne bilim kafasının dörtte üçü kel olan erkeklerin bile enseden alınan greftlerle tamamen saçlı görünüme kavuşturabiliyorlar.

Dini açıdan lütfen araştırın bayanların saç ekimi için ne diyorlar acaba kadınların saç ekimi günah mı diye lütfen araştırın hataya düşmeyin derim Dini açıdan yaklaşın saç ekimi için

Selam anladigim kadariyla sen sac ektirdin. Nasil oldu bir gelisme varmi?? Benimde pco nedeniyle cok fazla dökuldu saclarim. Sac ekimi düsunuyorum almanyada yasiyirumm ve doktorum sac ekimini pek önermedi ama benim okadar fazlaki denemeye deger diye düsunuyorum. Cvp yazarsan sevinirim

. Saol cnm cevabın için. Peki günde ortalama kaç tel dökülüyor ve dökülmenin sebebi belli mi yani androgenetik alopesi mi yoksa telogen effilium mu?Ailenin yaşını almış bayanlarında da aynı sorun var mı yani genetik mi yoksa stres kaynaklı mı? Destek tedavi uyguluyor musun? (Prp, lazer ya da minoxidil gibi) Ben de çok çektim bu dertten ve araştırdım. Bilgi paylaşımında bulunup yardımcı olabilmek adına soruyorum. Ya düşününce kimbilir ne çok para verdin ekim için ne stres sıkıntı yaşadın aslında yalnızca güneşte belli olan bir dökülmen varsa iyi bir ekimle boş alanlar kolaylıkla kapanmalıydı ve topik kullanmana gerek olmamalıydı die düşünüyorum. Ya da ben ekimden çok şey bekliyorum zannedersem işte bu yüzden hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum.Ne bilim kafasının dörtte üçü kel olan erkeklerin bile enseden alınan greftlerle tamamen saçlı görünüme kavuşturabiliyorlar.
Merhaba arkadaşlar,
Benim saç dökülmem 2012 yılında başladı birdenbire çok şiddetli bir biçimde ve halada aynı şiddette devam ediyor. Artık kullandığım fiber bile ters ışık altında gözükebiliyor ve 3 senede bu hale geldiyse aynı şiddetli dökülmeyle bir iki sene içerisinde insan içine çıkamayacak hale geliceğimi düşünüyorum o yüzden de şimdiden alabileceğim önlemleri düşünüyorum. Bunlardan biri de tabiki saç ekimi. Maalesef internetten yaptığım araştırmalarda sadece burayı buldum burada da sadece bir arkadaşımız saç ektirmiş. Başka ektiren arkadaşlarımız varsa lütfen bizimle paylaşabilirler mi ya da doktora gidip bilgi alan.
Economist sen gecen sene antalyaya gidicem demiştin noldu ekim yaptırdın mı?

Merhaba arkadaşlar,
Eski bir saç ekimi asistanı olarak şuanda meltem hastanesinde bulunan ekibi tavsiye edebilirim. Ancak şunu belirteyim ki eğer üst bölgede açıklığınız varsa ve saçlarınızı düzleştirmeyi seviyorsanız, saç ekimi yaptırmanızı önermem. Bu hayalinizdeki saçlara kavuşmanız için yeterli olmayacaktır. Bunun yerine prp saç tedavisini öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.

Haftasonu annem Ankara'ya gelecek ve önerebileceğiniz doktor varsa bu sırada randevu alıp saç ekimi için bir veya birkaç doktorla görüşmek istiyor. Lütfen bilen söylerse sevinirim

merhaba kızlar. bende de birkaç yıldır devam eden erkek tipi saç dökülmesi var. Adana' da yaşıyorum ve burada doktor önerisi olan var mı?
ve galiba Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanları işlerinde daha uzman oluyorlar.
Sizler ne önerirsiniz?

Arkadaslar Saç ekimi yaptırmak istiyorum. Başarılı olur mu ? Deneyimi olan varsa paylasir misiniz :110:

Selam hanımlar, Ben saç ekimi için Mega Hair Trans da Gülten Ünveren hanımefendiye ekim yaptırdım. Herşey çok güzel geçti. İlk sadece erkeklere saç ekimi yapılıyor diye bilirdim. fakat bayanlara da oluyormuş. Hiç düşünmeden ekim yaptırmaya karar verdim. Ve İstanbulda Mega Hair Transda Gülten Hanımı buldum. Mükemmel bir hanımefendi. Bayanlara tavsiye ederim. Fue tekniğiyle saç ekimim yapıldı. Hiçde acı olmuyor ne işlem yapılırken nede daha sonrasında. Gülten Hanımın elide hafifmiş onuda anladım tabi. :) Kendisi çok bilgili bir hanımefendi kendinizi ona teslime derken hiç terettüt etmiyorsunuz. Şahsen ben öyle yaptım. Bence farklı yerlere yaptırmadan önce Gülten Hanımla görüşün derim. İnanın bilgisiyle ve cana yakınlığıyla sizide etkileyecektir... Şuan beklemekteyim bakalım en yakında saçlarıma kavuşacağım :)
14481915_606461816192968_4270268782091813057_o.jpg
14481984_606462419526241_73316015585094354_o.jpg

Eklentiler

• 14481915_606461816192968_4270268782091813057_o.jpg
    14481915_606461816192968_4270268782091813057_o.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 290
  • 14481984_606462419526241_73316015585094354_o.jpg
    14481984_606462419526241_73316015585094354_o.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 265
Selam hanımlar, Ben saç ekimi için Mega Hair Trans da Gülten Ünveren hanımefendiye ekim yaptırdım. Herşey çok güzel geçti. İlk sadece erkeklere saç ekimi yapılıyor diye bilirdim. fakat bayanlara da oluyormuş. Hiç düşünmeden ekim yaptırmaya karar verdim. Ve İstanbulda Mega Hair Transda Gülten Hanımı buldum. Mükemmel bir hanımefendi. Bayanlara tavsiye ederim. Fue tekniğiyle saç ekimim yapıldı. Hiçde acı olmuyor ne işlem yapılırken nede daha sonrasında. Gülten Hanımın elide hafifmiş onuda anladım tabi. :) Kendisi çok bilgili bir hanımefendi kendinizi ona teslime derken hiç terettüt etmiyorsunuz. Şahsen ben öyle yaptım. Bence farklı yerlere yaptırmadan önce Gülten Hanımla görüşün derim. İnanın bilgisiyle ve cana yakınlığıyla sizide etkileyecektir... Şuan beklemekteyim bakalım en yakında saçlarıma kavuşacağım :)
Eki Görüntüle 1894754 Eki Görüntüle 1894755

mezoterapi yaptirdim arkadaslar fakat daha iyi bir sonuc icin minoxil ile birlikte uygulandi. bana doktorum on seanstan sonrada yılda 3-4 kere uygulamaya devam ediyor. malesef bir çogumuz icin maliyetli bir uygulama biliyorum. eger yaptiramiyorsaniz minoxili en az 3 ay duzenli sekilde kullanmanizi tavsiye ederim.

mezoterapi yaptirdim arkadaslar fakat daha iyi bir sonuc icin minoxil ile birlikte uygulandi. bana doktorum on seanstan sonrada yılda 3-4 kere uygulamaya devam ediyor. malesef bir çogumuz icin maliyetli bir uygulama biliyorum. eger yaptiramiyorsaniz minoxili en az 3 ay duzenli sekilde kullanmanizi tavsiye ederim.
Canim merhaba, mezoterapideb istedigin sonucu aldin mo acaba? Bende düşünüyorum ama saçlari arttirmayacagini söylediler. Yardinlmci olursan cok sevinirim. Cidden cok zor durumdayim

X