Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Bayanlarda saç ekimi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
burrcan malesef izmirde doktor bilmiyorum. bizde nerelerden bulduk baksana. pimpirikli olunca insan.

bnil hafta sonunu 23 nisanla birleştirdik soluğu ankarada teyzemde aldık. cumartesi için randevu almıştık doktordan ve başladık mezoterapiye,
10 günde bir 10 defa olcakmış toplamda.canım ama kişiye göre değişiyormuş bu sayı, eşimde muayne oldu 5 nisana gün aldı , onunda şakaklara saç ekimi yapacak, ben bir hafta önceden saçların iyice açıldı demeye başladım soktum aklına :KK14: sonra bir 10 gün sonra onun kontrol ve yıkaması için tekrar gidecez. geriye kalıyor 7 seans kızlar ne yapacam bilmiyorum.
Canimm dr. Serdar Görkemle bende konustum ama saclarimi arttoramiycagink sadece olanlari koruyabilecegini söyledi. Senin işleminin sonucu ne oldu acaba? Saclarin ne durumda ?

Ben geçtiğimiz yaz kaş ve saç ekimi yaptırabileceğim bir yer arıyordum. Araştırma yaparken birçok doktorla tanıştım. Bunlardan bir tanesi Dr. Ahmet Ayık oldu. Aşama aşama tüm detaylardan bahsetmesiyle kararımı ondan yana verdim. Neredeyse yarım yılı geride bırakıyoruz, şok dökülme evresi de geçti. Yeni saçlarımın diğer saçlarımın içine karışacağı zamanı heyecanla bekliyorum. Bir de saçların daha sağlıklı gelmesi için ekimden sonra 2 kez mezoterapi uyguladık. Kendisini tavsiye edebilirim. Bağdat caddesinde kliniği var. Okan üniversitesi hastanesi ve acıbadem polikliniğinde de işlemleri gerçekleştiriyor

Ben geçtiğimiz yaz kaş ve saç ekimi yaptırabileceğim bir yer arıyordum. Araştırma yaparken birçok doktorla tanıştım. Bunlardan bir tanesi Dr. Ahmet Ayık oldu. Aşama aşama tüm detaylardan bahsetmesiyle kararımı ondan yana verdim. Neredeyse yarım yılı geride bırakıyoruz, şok dökülme evresi de geçti. Yeni saçlarımın diğer saçlarımın içine karışacağı zamanı heyecanla bekliyorum. Bir de saçların daha sağlıklı gelmesi için ekimden sonra 2 kez mezoterapi uyguladık. Kendisini tavsiye edebilirim. Bağdat caddesinde kliniği var. Okan üniversitesi hastanesi ve acıbadem polikliniğinde de işlemleri gerçekleştiriyor
Merhaba dr bey saç ekimine nası karar veriyo? Yani her türlü dökülmede ekim yapıyo mu? Altta yatan sebebi bulmadıkça ekilenler de dökülür diye biliyorum da. sizin ki neye bağlıydı?

Merhaba dr bey saç ekimine nası karar veriyo? Yani her türlü dökülmede ekim yapıyo mu? Altta yatan sebebi bulmadıkça ekilenler de dökülür diye biliyorum da. sizin ki neye bağlıydı?
Dökülmenin nedenlerini belirlemek için kan tahlilleri yapılıyor. Genetik faktörler sorgulanıyor. Benim problemim öndeki saç çizgimin gerilemesiydi. Saç çizgimi yeniden tasarlayınca alnımdaki açıklık kapanmış oldu. Aradan uzun zaman geçti tabi şu an kulak arkası yapabiliyorum. Saç bakım ürünlerimi kullanmaya hala devam ediyorum, mezoterapi seanslarımı da 1 yıl boyunca devam ettirdim. Önemli olan dökülmenin durmuş olmasıydı, bunu görüşünce hekiminizle beraber belirleyip ortak karar veriyorsunuz

X