Elektrikli Süpürgeler pratik süpürgelerden en iyisi hangisi

mavilikte

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2011
78
3
merhaba
benım kenvoo sarjlı supurgem var ve canavar gıbı cekıyo ama kullanımızor hep egılmak lazım bıde ucu kucuk oyuzden zor oluyor
bıde sulu suprgem var arzum oda super cekıyo ama kullanımı zor onu yıkaması tasıması bıde sesı yuksek cıkıyor
karfurda pratık supurgelerden gordum
kablolu ve saplı olanlardan
ama hangısını alacağıma karar veremedım en ıyı kablolu saplı pratık supurge hangısı ben fantomu begendım gıbı 90 tl fıyatıda ıyı fişe sokturup cekış gücünede baktırdım oda iyiydi ama kararsız kaldım en ıyısı hangısı kızlar alıp memnun kaldıgınız bısey varmı

Fantom kullananlardan memnun olduklarını duydum.Ben fantomun pratik süpürgesini 50 tlye almıştım arkadaşıma.

bizim de işyerine geçen gün arnicanın dik süpürgesini aldık (merlin). bir sitede çok övüyorlardı onu seçtik. laminat parkede denediğimiz için çok başarılı geldi ama halı performansını bilemem.
bunun özelliği sapı var ve eğilmiyorsun ama istersen sapı çıkıyor normal el süpürgesi oluyor. fakat şarjsız yani kablolu.
bir de ben hepa filtre olayını anlamadım. yıkanıyor mu ne yapılıyor bilmiyorum.

fantomu kayınvalideme hediye aldık ve çok memnun olduğunu söylüyor. 60 milyona aldık üstelik de. fantom p1500 hamarat.

X