Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Kizlar çok korkuyorum sag kasığım ağrıyor sancılı kanamam devam sanırım kayip gitti yavrularım ağlamaktan helak oldum..
Tuvalet harici hic ayağa kalkma.uzan ve hafif ayakların yukarıda şekilde yat.iğne yarin öğleye kalmaz kanamanı kesecek inş. Kırmızı ve 1 pet dolacak şekilde olmustu benimde.iğne pembeye ve leke sekline dönüştürmustu.Allah in izni ile hamilesin inş canım. Bol dua et.insan bi tek kendi basina geliyor diye düşünüp çok ağlıyor ama inan %90 herkeste az yada çok olabiliyor.burada bi ablamda 12. Haftasına kadar sürekli adet gibi geldi.sonra kesilmiş ti.Rabbim YARDIMCINIZ olsun.dualarimda hepimizi aniyorum

Tuvalet harici hic ayağa kalkma.uzan ve hafif ayakların yukarıda şekilde yat.iğne yarin öğleye kalmaz kanamanı kesecek inş. Kırmızı ve 1 pet dolacak şekilde olmustu benimde.iğne pembeye ve leke sekline dönüştürmustu.Allah in izni ile hamilesin inş canım. Bol dua et.insan bi tek kendi basina geliyor diye düşünüp çok ağlıyor ama inan %90 herkeste az yada çok olabiliyor.burada bi ablamda 12. Haftasına kadar sürekli adet gibi geldi.sonra kesilmiş ti.Rabbim YARDIMCINIZ olsun.dualarimda hepimizi aniyorum
Bak ela Bilge neler yazmış ozzygmr ne olur ferah tut kendini ne olur insalah ard ardangüzel haberleri vercez

Kizlar çok korkuyorum sag kasığım ağrıyor sancılı kanamyapvam sanırım kayip gitti yavrularım ağlamaktan helak oldum..
Merhaba cok konusmalara katilamiyorum ama elimden geldigince taakip etmeye calisiyorum ne olur stres yapma dicem ama elinde degil biliyorum benimde kanamam kasik agrilariyla basladi ve iki gun kanama oldu ama bebekler tutunmus beni birakmadilar doktor cok panik oldugumu soyledi stres yuzunden de olabiliyor dedi. Biliyorum ki korkularimiz bebeklerimizi elimize saglikla alana kadar gecmicek bebeklertim 8 haftalik oldu her wc gittigim her kusmada zorlamadan oturu birsey olur mu diye syrekli kontrol ediyorum kendimi ne olur guzel dusununben beklerime isim taktim onlar benim fasulyelerim sureklinseviyorum sonuc almadanda surekli sevdim ne olur guzel dusun seni anliyorum o kadar kani gordukten sonra ne yapmacagini bilememistirsin nasi hastaneye gittigimi biliyorum hastaneyi yiktim resmen doktor geciktigi icin sonra bir egneyle ve fitille kestiler. Kanama kesilmiyuo panik yapma iceride pihtisi duruyo onun gitmesi bile iki gun surdu o kan nerdeyse bende 4 yada 5 gunde gitti ve bitene kadaeda sancim oldu sancin devam ettiginde panik yapna lutfen elindem geldigince anlatmaya calistim umarim birazda olsa yardimci olurum sana

Cnm oyle güzel yazmışsinki okudukça içim ferahladı inşallah yavrularım benimledir dualarinizi eksik etnediginiz içinde Allah razı olsun..

Merhaba cok konusmalara katilamiyorum ama elimden geldigince taakip etmeye calisiyorum ne olur stres yapma dicem ama elinde degil biliyorum benimde kanamam kasik agrilariyla basladi ve iki gun kanama oldu ama bebekler tutunmus beni birakmadilar doktor cok panik oldugumu soyledi stres yuzunden de olabiliyor dedi. Biliyorum ki korkularimiz bebeklerimizi elimize saglikla alana kadar gecmicek bebeklertim 8 haftalik oldu her wc gittigim her kusmada zorlamadan oturu birsey olur mu diye syrekli kontrol ediyorum kendimi ne olur guzel dusununben beklerime isim taktim onlar benim fasulyelerim sureklinseviyorum sonuc almadanda surekli sevdim ne olur guzel dusun seni anliyorum o kadar kani gordukten sonra ne yapmacagini bilememistirsin nasi hastaneye gittigimi biliyorum hastaneyi yiktim resmen doktor geciktigi icin sonra bir egneyle ve fitille kestiler. Kanama kesilmiyuo panik yapma iceride pihtisi duruyo onun gitmesi bile iki gun surdu o kan nerdeyse bende 4 yada 5 gunde gitti ve bitene kadaeda sancim oldu sancin devam ettiginde panik yapna lutfen elindem geldigince anlatmaya calistim umarim birazda olsa yardimci olurum sana

Canım yazdıklarını yüksek sesle okudum çok iyi anlatmışsın Allah razı olsun inşallah güzel haberler alırım tüm bekleyenlerle birlikte..Sende Rabbim in izni ile sağlıkla kucağına al inşallah cnm..

Arkadaslar merhaba ben iki kez tup denedim ikiside negatif mallesef simdi ucuncuyu denicem erbil beyden memnunmusunuz yardim lutfen

Günaydın kızlar aksam 2 de uyandım bidaha 6.30uyku tutmadı eşimle ne olur cuma gününün suyu hürmetine dualarınızı esirgemeyin bizden7 buçuk yine uyandım 1 saat arada 47 sonucu gördüm ama benim okadar yükselenemez sanırım popom açıkta kalmış olabilir

Arkadaslar merhaba ben iki kez tup denedim ikiside negatif mallesef simdi ucuncuyu denicem erbil beyden memnunmusunuz yardim lutfen
Bende 1.5 yıl içinde 3 tüp bi aşılama 1 laparoskopi 1 histeroskopi denedim Erbil'e beye cok güvendim burdan buldum bahceci cok kaliteli biyer labavuatar ben sonuc ne olursa olsun cok memnun kaldım Rabbim hepimize pozitifi göstersin

kızlar günaydın nasılsınız,asyacım bugun isaalhh güzel bi sonuc cıkacak dualarımız seninle...:) ozzygmr isaalhh hersey yoluna girecek canım buradaki arkadaslar anlatmıss,isaalhh bebişini bisey olmaycak.. isaalhh kesilmeyeye baslamıstır kanamann.. hayırlı haberlerini bekliyoruzz..

canım benim ilk deneme olcak transfer asamasındayım erbil hoca hakketten müükeel bi hoca, insan psıko. çok iyi anlıyor.. kurumda cok iyi labaratuar bu isin en onemilisi, erbil hoca bir ay yumu. toplama yapıp vucudu dinlendirip 2. ayda transfer yapıyo. ama biz çok sevdik hocamızı , elinden geleni yapıyo gerisi allhtan artık ...bende mersinden geliyorum, hic bi yerde denemeden ist. a geldim tedavi gordum allah nasıp ederse aralkta bebişi koycaklar :)
labaratuarda çok onemli türkiyenin en iyi lab. burda var , umarım yardımcı olabilmisimdir.saglıcakla kal :)

benim de Erbil beyde bir denemem oldu düşükle sonuçlandı ama neticede 6 hafta hamilelik duygusunu yaşadım bir önceki denemem başka bir yerde idi o negatifle sonuçlandı erbil bey o denemeyi hiç yaşanmamış say bu ilk denememiz olacak demişti çok iyi bir doktor ancak çok yoğun ama laboratuvarları çok iyi dondurulmuşlardan iyi sonuç alıyor kendine güveniyor tabi özel bir merkez olduğu için özelliklede kürtaj yada diğer testlere gerek duyulduğunda maddi olarak sarstı beni

Kanı ve
Cnm günaydın hiç uyuymadım ayaklar hafif yukarı yattım ama daha iyiyim kanamam durmuş şükür inşallah yavrum-larım benimledir bugün senden de müthiş l haberler bekliyoruz hayırlısıyla :)
Kanı verdim geldim 2 saat içinde cıkcak insalah bu arada eve geldim tuvalete girdim kocaman jel parçası kahve siyah topal olmuş böle olan oldumu hiç bide belim ortası yanıyor

Cnm günaydın hiç uyuymadım ayaklar hafif yukarı yattım ama daha iyiyim kanamam durmuş şükür inşallah yavrum-larım benimledir bugün senden de müthiş l haberler bekliyoruz hayırlısıyla :)
Cok sevindim kesilmesine ikimizinde insalah güZel olucak Ogün hissediyordun bugün varnı benle ilgili bişey dikat et kendine can arkadasım kader yoldaşım

X