Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Benim de bazen, 2 ya da 3 kere oldu, kahve de degil boyle bildigin siyahlik oluyo jelin icinde, saniyorum normal.

Bir de dunden beri anormal belim agriyo kizlar, insallah normaldir. Dusuk mu yapicam acaba diye dun oturup agladim 2 saat. Kocami da delirttim resmen, adam en son bebegi de beni de birakip kacacak.

Merve
canım bel ağrıları normall .. onu kafana takmaa. bende de hala ara ara kasık ağrısı oluyor. canını sıkma a. bebişin sana sarılmış büyüyyor :) ahaha Alalh iyiliğini versin.. demişitr hamile kalsa der kalmasa derrt :KK1::KK1::KK1::KK1: şaka biyana sağlıklı olunda başka bişiyin önemi yok. oda azıcık anlayış gstersin canımm.... ben eşime diyorum kaç aydır iğneler drlarla uğraşıyorum şimdi sıra sende sen benimle uğraşş :KK1::KK1::KK1: :21: senin sonraki kontrol ne zmandı mervettin.. Alalhın izni ile bu sefer kalp atışımı duyacaksınııızz :emir_bebek:

Benim de bazen, 2 ya da 3 kere oldu, kahve de degil boyle bildigin siyahlik oluyo jelin icinde, saniyorum normal.

Bir de dunden beri anormal belim agriyo kizlar, insallah normaldir. Dusuk mu yapicam acaba diye dun oturup agladim 2 saat. Kocami da delirttim resmen, adam en son bebegi de beni de birakip kacacak.

Merve

Ağzını hayra aç yahuuu. Bunların hepsi normal arkanızdan yastığınızı eksik etmeyin kızlar. Baş ağrıları olacak. Tiksinmeler, bulantılar...

Biz bu günlerin gelmesini bekledik. Şimdi oturuo katlanıcaz. Kocalarda bize...:KK53:

canım bel ağrıları normall .. onu kafana takmaa. bende de hala ara ara kasık ağrısı oluyor. canını sıkma a. bebişin sana sarılmış büyüyyor :) ahaha Alalh iyiliğini versin.. demişitr hamile kalsa der kalmasa derrt :KK1::KK1::KK1::KK1: şaka biyana sağlıklı olunda başka bişiyin önemi yok. oda azıcık anlayış gstersin canımm.... ben eşime diyorum kaç aydır iğneler drlarla uğraşıyorum şimdi sıra sende sen benimle uğraşş :KK1::KK1::KK1: :21: senin sonraki kontrol ne zmandı mervettin.. Alalhın izni ile bu sefer kalp atışımı duyacaksınııızz :emir_bebek:

Cok da seviyorum kocami, sacmasapan kapris yapiyorum sonra da icim parcalaniyor, adam bir dedigimi iki etmiyo, gozumun icine bakiyo resmen ama yine de bana yaranamiyo :)

Persembe tam 6 haftalik oluyo, bilmemki duyar miyim sence kalp atisini???

Merve

Cok da seviyorum kocami, sacmasapan kapris yapiyorum sonra da icim parcalaniyor, adam bir dedigimi iki etmiyo, gozumun icine bakiyo resmen ama yine de bana yaranamiyo :)

Merve
eee hormonlar canım yaa... ne yapacağımız belli olmaz bu durumda :) çok zor bi süreçten geçtikk .. tutunacakmı tutumayacamı ? vs. vss.. emeklerimiz çok büyük.. oyüzden bu kaygılar çok normal.. bendede oluyor. amaa eşim okadar anlayışlı kii idare ediyor bni.. Allah ondan razı olsun... internettten okuduğum kadarı ile 6. haftada kalp atışı duyulabiliyormuş canım.. inşallah gittiğinde duyacaksınız ozman rahatlayacaksın hayırlısı ilee.. :KK49:

Merve

6. haftada kalp atışını gösterdi ama dinletmedi. Sanırım daha çok küçük ve alt muayeneden gördüğü için olabilir. 2 hafta sonra duümbedümdüm duyduk çok şükür...

Kızlar 9. ay sultansınız. (gitti 1,5 ayınız)

Bunu iyi değerlendirin.

Eşler bu dönemde hanımları ile geçici rol değişikliği yaşıyorlar. Ev ile sizle ayrıca ilgileniyorlar...

Allah onlardan razı olsun...

Bunu iyi değerlendirin.

Eşler bu dönemde hanımları ile geçici rol değişikliği yaşıyorlar. Ev ile sizle ayrıca ilgileniyorlar...

ne çabuk bitti 1,5 ay yaaaaaa :KK1::KK1: hiç biş ianlamadım. o 1,5 ayda sultan deildim son 1 haftadır sultanım :KK1::KK1::KK1: acaba çocuk olunca ne olacak.. kaçacak yer ararlarmı.. :KK53:

Bunu iyi değerlendirin.

Aynen oyle Yasocum, Allah ondan bin kere razi olsun, o benim herseyim.

Bi de bizde 3 tane kopek var, onlarla da ilgileniyo :))

Merve

Bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim arkadaşım kafam çok karışık çok endişe ediyorum daha şimdiden ya olmazsa başka sorun çıkarsa diye ben vanda öğretmenim ailem ist anadolu yakasında erbil by mesafe olarak uzak sanırım gidip gelmem zor olacak gibi..
Acıbadem de Opr dktor Halit Fırat Erden de düşünüyorum netten araştırıyorum bu doktorla ilgili bilgin var mı canım sen hangi hastanede tedavi oldun.eşimle kesin karar verdik aşılama olacağım ama doğru ve güvenilir ekiple birlikte olmak istiyorum:KK43: Doktor muayeneleri o çatal benim psikolojim bozdu beni çok yordu bu sürece hazır olmalıyım ama nasıl::KK43:
Merhaba.İst yakin canım ya.bende bursa dan gelip gideceğim kismetse.buradaki ark heyecanları ve bebisleri ile umutla gidicem.gel bizde beraber başlayalım

Merhaba.İst yakin canım ya.bende bursa dan gelip gideceğim kismetse.buradaki ark heyecanları ve bebisleri ile umutla gidicem.gel bizde beraber başlayalım

Merhaba canım Ben Haziranın 23 dk görüşmeye gideceğim Dkt Erbil by tedavimi karar verdim hayırlısı olsun canım inş.Sen ne zaman başlamayı düşünüyorsun!

ilk görüşme için ödeme almadılar bi sonraki muayne için 300 tl aldılar şuan ilaçlar tahliller 900 tl civarında.. tabii bunları iyiki erkenden tespit edilmiş rahatsızlıklarım diyorum ve hiç gözümde yok inan. henüz bi tedaviye başlamadık ama gerekirse 10,000 tl olsun evlatlarıma kavuşayım sağlıkla hayırlısıyla başka bir şey istemem Rabbimden... dermansız dert vermesin yeterki... otelde filan kalmana bence lüzum yok otobüsle 1 2 saatte ulaşırsınki.. :) iett çok rahat

Merhaba canım otobüsle çok zor olur.Ama haklısın sonu güzel bitsin de ne olursa olsun tüm bu telaşı yorgunluğu endişeyi unutturur.Benim de korkum farklı sağlık sorunlarıyla karşılaşmam::::::::::::KK43:

Merhaba canım Ben Haziranın 23 dk görüşmeye gideceğim Dkt Erbil by tedavimi karar verdim hayırlısı olsun canım inş.Sen ne zaman başlamayı düşünüyorsun!
Bende 21 nde,cumartesi günü görüşmeye gideceğim kismetse.ama muayene olup ramazan sonrası başlamak istiyrm.inş Rabbi m yüzünüzü güldürür bizlerin de.

Bende 21 nde,cumartesi günü görüşmeye gideceğim kismetse.ama muayene olup ramazan sonrası başlamak istiyrm.inş Rabbi m yüzünüzü güldürür bizlerin de.

İnş canım bu süreci en iyi şekilde birlikte atlatırız ben 21 haziran da ist gileceğim pzt görüşmeye gideceğim anlatırsın dk görüşmeni ve izlenilecek süreci.

Tedavisi yeni başlayacak arkadaşlar benim tedavimden elimde hiç açılmamış 4 kutu menopur kalmıştır. Şayet lazım olursa uygun fiyattan verebilir. Bu ilacn yerine doktorunuz menegon yada yazabilir. İkiside eş değerli ilaç. (ERBİL BEY SÖYLEMİŞTİ)

canım menopur ne! hangi tedavi için vermişti doktor!Alşılama için ise herkese veriyormu!

:KK1::KK1::KK6: bizee ancak öyle :I) kuzenimin nişanı var ay sonu oynamadan nasıl durucam bilmiyorum :KK1::KK1: canım sen hiç aşerdinmi ilk aylarda.. eş,im dün diyorki ne alıyım canının ne istiyoo.. istemiyorum bişey diyorum istesinn diyo :KK1::KK1:

Canım ben ilk öğrenmeden önce aşerdim. Gece yarısı burnuma nasıl kızarmış ekmek kokusu geliyor anlatamam. Ama böyle sobanın üstüne kızaran cinsten. İşin aksi evde ekmek yok ve o an için aşerme diye konduramıyoruz. Sonra reklamda pizza görünce saat 1 de pizza yemiştim. İkinci olarak da portakallı kek koktu burnuma. Koçişde portakal bulamamış gitmiş ama portakallı pop kek almış canım benim. Böyle uzar giderrrr... Ama ilk ekmek kızartması. Sonra ekşiler... Tatlı delisi ben nadir yemek zorunda kalırrsam yiyiyorum. Başta çok sevdiğim ve içine düşüne kadar yediğim hiç birşeyi şuanda yiyemiyorum...

ne çabuk bitti 1,5 ay yaaaaaa :KK1::KK1: hiç biş ianlamadım. o 1,5 ayda sultan deildim son 1 haftadır sultanım :KK1::KK1::KK1: acaba çocuk olunca ne olacak.. kaçacak yer ararlarmı.. :KK53:

Yok canım kaçmazlar. Sonuç da onlarda hayaller kuruyorlar ve bu bebeği istiyorlar. Belkide bizden kaçıracaklar. Yaa bu sefer sıra bende ben yıkıycam...:KK1:

X