eyüp ekici???

Balinayakafaatandelihamsi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2011
5.084
421
kızlar ayrıntılı ultrason için eyüp ekici'ye giden var mı?? nasıl bir doktor?? hasta ile diyaloğu nasıl?? ultrasonu 2 boyutlu mu ? ücreti ne kadar?? bu konuda bana yardımcı olabilir misinz???

ne kadar çok sordum di mi :):):) hepinize şimdiden teşekkür ederim :)

ben de gittim. Alanında iyi bir dr. olduğunu duyduğumdan ve dr.umun Eyüp Bey iyi bir dr.dur demesiyle gittim. çok şükür sıkıntı çıkmadı.Ancak çok hızlı bakıyor- sanırım sıkıntılılar üzerinde duruyormuş- Tanıdıgım giden bir çok kişi öyle söylüyor. Başka dr.lara giden arkdaşlarımın ayrıntılı daha uzun sürmüş, kimisi cd vermiş, sayfa sayfa raporlar.. bunlar senin için önemli mi bilmiyorum.

350 tl 2012 fiyatı.

ben de gittim. Alanında iyi bir dr. olduğunu duyduğumdan ve dr.umun Eyüp Bey iyi bir dr.dur demesiyle gittim. çok şükür sıkıntı çıkmadı.Ancak çok hızlı bakıyor- sanırım sıkıntılılar üzerinde duruyormuş- Tanıdıgım giden bir çok kişi öyle söylüyor. Başka dr.lara giden arkdaşlarımın ayrıntılı daha uzun sürmüş, kimisi cd vermiş, sayfa sayfa raporlar.. bunlar senin için önemli mi bilmiyorum.

350 tl 2012 fiyatı.

teşekkürler canım.. bende gittim evet alanında çok ii bir doktor ve insanı çok rahatlatıyor :):)

bizden de eşim doktor olrduğu için 240 TL aldı ama nomal fiyatı 350 Tl imiş.. gidecek arkadaşlara duyurulur ve tavsiye ediilir :)

X