Lekeler, Çiller Bıyık bölgesinde kararma

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
teşekkür ederim..yani dr.kartal da öyle mi?
ben avr.yakasındayım..:44:

evet cnm Kartal/soğanlık da..
doktoru aratabilir araştırabilirsin..
dalında iyi bi doktor hastası bol
sen avrp yakasında araştır istersen mutlaka bulursun doğru bi dr

benim de bıyık bölgemde senelerdir karartı var, hafifledi epeyce ama yine var..elmacık kemiklerimin üzerinde falan da var..expigment falan kullandım..
ama aynen senin şikayetin gibi, bıyık var gibi..
hele dudak üstü tüyler hafif uzayınca, daha bir kötü görünüyor sanki..:KK14:
benimki de mantardır diye umutlandım..

sir ağdayla aldırıyordum bıraktım,:KK14: iplikle aldırıyorum ama pek değişen bişey yok tabiii...

benim de bıyık bölgemde senelerdir karartı var, hafifledi epeyce ama yine var..elmacık kemiklerimin üzerinde falan da var..expigment falan kullandım..
ama aynen senin şikayetin gibi, bıyık var gibi..
hele dudak üstü tüyler hafif uzayınca, daha bir kötü görünüyor sanki..:KK14:
benimki de mantardır diye umutlandım..

sir ağdayla aldırıyordum bıraktım,:KK14: iplikle aldırıyorum ama pek değişen bişey yok tabiii...

cnm benim kremlerimde iltihap için krem mantar için krem vazalin ve expigment var 4 krem karışımı

bu arada normalde tedavim 1 aylık kür krem bolca baya var zaten nemlendirici sürer gibi sürüp yediriyorum
dr mantar mı değil mi anlamak için 10 günlük bi tedavi süreci verdi sanırsam, çünki tedaviye cevap verdi demekki mantarmış güneş lekeleri çiller hakkında bilgim yok..
Geçmezse diye ödümde kopmadı değil
çünki burda bi çok şey okudum lazerle lekelerden kurtulamayanlar
aktarın 60 liralık leke sorumu kakalamaya çalışması
yok yüzünün soyulup yaralar oluşması çok canlarının acıması gibi..

soyulma pullanma şeklinde var bende acı yok

hepsi de var evde, karıştırıp yaparmışım senin ilacından..:KK52::KK52::KK52:

sana gözün aydın diyeyim... gelişmeleri alırız tekrar..

aman aman sakın!:)
çok teşekkürler yüzüm böyle buruş buruş olunca teyzemde bolca dalga geçti yaşlandın bak tez vakitte gibi yemek yerken dudaklarımı kımıldatamıyorum geriliyolar biraz :)
resimlerlede gözlemlerimlede yardımcı olmaya çalışıcam..

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.sabırsızlılaniyodum size yazabilmek için.bıyık bölgemde kararma vardı.arkadaşlarim pala remzi ismini takmışlardi o derece.psikolojim bozuldu resmen.sürekli buranın takipçisiydim ama hiç bi ürüne güvenemedim.özel bi hastahanede dermatolloji ye gittim iki hafta önce.üç krem yazdı eczacınin karışim hazırlayıp vereceğini söyledi.isimlerini özellikle aldım eczacidan (coresatin , azelderm,expigment, ) bu üçü .iki hafta oldu ve bariz değişiklik var arkadaşlar mutlaka deneyin diyorum .kesin çözüm değil iz kalabilir dedi doktorum.ama büyük fark oldu.çok şükür.güneş kremi olarak daylong kullanıyorum beraberinde.sonucu görünce paylaşmak istedim.lütfen bi doktora gidip uygunsa bunları alın.çok umutsuz başladım.ama arkadaşlarım bile fark etti kısa sürede.doktorum iki ay kullanmamı söyledi.henüz ikinci hafta.

İz kalabılır demesıne ragmen ıyı cesaretli davranmıssın.. Aynı sorun bende de var korkuyorum daha kotu olmasından acıkcası.. Suan uresal forte kullanıyorum geceleri.. dermatologa gostermem lazım ona gore devam edecegim uresal da doktor tavsıyesı kendısı cıllerı ıcın kullanıyormus banada onerdı aldım bakalım ne olacak gunduz sureklı gunes koruyucu kullanmam gerekıyormus ve bunu yenı oğrendımm

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.sabırsızlılaniyodum size yazabilmek için.bıyık bölgemde kararma vardı.arkadaşlarim pala remzi ismini takmışlardi o derece.psikolojim bozuldu resmen.sürekli buranın takipçisiydim ama hiç bi ürüne güvenemedim.özel bi hastahanede dermatolloji ye gittim iki hafta önce.üç krem yazdı eczacınin karışim hazırlayıp vereceğini söyledi.isimlerini özellikle aldım eczacidan (coresatin , azelderm,expigment, ) bu üçü .iki hafta oldu ve bariz değişiklik var arkadaşlar mutlaka deneyin diyorum .kesin çözüm değil iz kalabilir dedi doktorum.ama büyük fark oldu.çok şükür.güneş kremi olarak daylong kullanıyorum beraberinde.sonucu görünce paylaşmak istedim.lütfen bi doktora gidip uygunsa bunları alın.çok umutsuz başladım.ama arkadaşlarım bile fark etti kısa sürede.doktorum iki ay kullanmamı söyledi.henüz ikinci hafta.
kesinlikle dr kontrolünde olmalı evett.
Kulakdan dolma bilgilere olmuyo o işler:KK34:
İz kalabılır demesıne ragmen ıyı cesaretli davranmıssın.. Aynı sorun bende de var korkuyorum daha kotu olmasından acıkcası.. Suan uresal forte kullanıyorum geceleri.. dermatologa gostermem lazım ona gore devam edecegim uresal da doktor tavsıyesı kendısı cıllerı ıcın kullanıyormus banada onerdı aldım bakalım ne olacak gunduz sureklı gunes koruyucu kullanmam gerekıyormus ve bunu yenı oğrendımm

Umarım geçer tatlım

Konum hortlamışken tekrar yazim

Benim güneşle aram iyi değil
2 yıl önce bu kremle tamamen kurtulmuştum güneş görünce yüzüm tekrar lekelenme oluyo zaman zaman.
Tekrar dr gidicem
Yüzümü çok iyi korumam lazım ki lekelenme olmasın.

Birde ben sivilce tedavisinde gitmiştim dr ozaman kireç gibi (yine bir karışım) vermişti onunda çok faydası oluyo
Çilt rengini açıyo,lekelerin renklerini açıyo

Tekrar gidince dr'a bilgileri aktarıcam.

Benim lekelerim bence tamamen güneşe dayalı..:KK31: güneşide pek seviyom ben ya

Ansee marka %100 bitkisel güneş koruyucuyu öneririm.Yaz kış kullanmalısın.
Ayrıca diğer cilt sorunlarındada hızlı ve kesin çözüm elde edersin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar benımde bıyık bölgemde kararma var sir ağdadan kaynaklı.. Çok kotu duruyor ben kendımı kötu hıssedıyorum ..sanki herkes bıyıklarım varmıs ona bakıyormus gıbı hıssedıyorum dun lazere basladım çokda acı cektım:KK43: bıyık bölgemede yaptırıyorum bide uzmanım soskın parıs in leke gidericinbi losyonuu verdı gecelerı kullanıyorum bugun ıkıncı guu.. Daha once kullanan varmı ? Yada soskın ın urunlerını duyan ?

Ve artık uresal forte kullanmıyorum :KK43: yontemımı degıstırdım

aynı sorun bendede var sir ağdadan dolayı diyorlaR ve yaz aylarında cildim güneş görmeye başladığı anda daha belirgin oluyor bikaç gündür başladı bile iyi bir koruyucu kullanmamız gerekiyor her dışarı çıktığmızda ama tamamen geçircek formüller varsa bende merakla cvp bekliyorum.

bıyık lekesınden ben usta oldum artık okadar arastırmam ve denemem oldukı ama gecmesı cok zor hala ugrasıyorum kesınlıkle 50 faktör gunes kremı almalısınız solante pigmente tavsıye ederım 70 tl gıbı fıyatı var ama onu kullanmazsanız dahada artacaktır

Kızlar benımde bıyık bölgemde kararma var sir ağdadan kaynaklı.. Çok kotu duruyor ben kendımı kötu hıssedıyorum ..sanki herkes bıyıklarım varmıs ona bakıyormus gıbı hıssedıyorum dun lazere basladım çokda acı cektım:KK43: bıyık bölgemede yaptırıyorum bide uzmanım soskın parıs in leke gidericinbi losyonuu verdı gecelerı kullanıyorum bugun ıkıncı guu.. Daha once kullanan varmı ? Yada soskın ın urunlerını duyan ?

mrb bende 2 yıldır bıyıklı dolasıyorum sosyal hayatımı bıle etkıledı cok kötu duruma geldım en sonunda özel bır klınıge gıttım cünkü devlet hastanelerındekı doktorların ılaclarına guvenmedım ve gecrmedıde, şuanda lazere basladım nd:yag isimli yazında kullanılabılen bır lazer hem leke hem epılasyon için, ayrıca obagı ürünlerini tavsıye ettı doktor ve serumunu kullanıyorum 1 haftadır inanılmaz fark var 210 tl fıyatı ama ben bütün paramı pulumu verecek kadar kötü durumdayım şuan için en azından ınsanların yüzüne bakabılecek hale geldım eger bir sorun olursa özelden yazar yardımcı olurum

aynı duygular içerisindeyim
Kalıcı çözüm arıyorum bakalım..:KK31:

Yaklaşık2haftadır soskın parısın leke giderici losyonunu kullanıyorum.. Kendimi şimdi biraz daha iyi hissediyorum.. Renginde bir değişim var iyi yönde lazere de başladım 1.seansa girdim sadece koklerın tamamı bıtınce daha iyi olacagını dusunuyorum..

Yaklaşık2haftadır soskın parısın leke giderici losyonunu kullanıyorum.. Kendimi şimdi biraz daha iyi hissediyorum.. Renginde bir değişim var iyi yönde lazere de başladım 1.seansa girdim sadece koklerın tamamı bıtınce daha iyi olacagını dusunuyorum..

bende nd:yag lazere basladım hem bıyık lekem hem epilasyon için 3 seans gıttım ama aslında bir degısımde görmeedım hangı ılacı kullansam daha beter koyulasıyor sanırım yakısyor cıldı kızarınca daha cırkınlesıyor cok caresız kaldım ölene kadar bu lekeyle gezecegım sanırım

Bi fotografını gonderebılırmısın son halının merak ettım bnde jelli sistemle yaptırıyorum lazeri.. Bende bi dökülme goremıyorum çok az bıyıklı gezıyorum yaa.. Sadece bıraz sabredıcem bakalım..

X