Saç Rengi ve Saç Boyama iştee loreal çikolata karamel saçlarım kızlar :)

candannn

O BENİM DÜNYAMMM
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
473
3
daha öncede konu açmıştım ve istediğim saç rengine kavuştum sizlerede fikir olsun istiyorum nasıl olmuş :) $SDC13432 (2).jpg $SDC13441.jpg $SDC13444.jpg $Adsız.jpg

Son düzenleme:
bayıldımmm:KK16:hatta oda arkadaşım boyanın ismini aldı bende onu boyucam:KK70::KK52:

bende çok beğendim önceki saç rengin neydi, hangi rengin üzrine boyadın? yani tenin beyaz gözlerinde renkli mi bende düşünüyorum böle sıcak renkler? o nedenle bu kadar soru sordum canım

$SDC13312.jpg önceki saç rengim koyu kızıldı sonra altın karamele boyadım saçım böyle oldu hiç beğenmedim ve şu anki haline boyadım.yok kaşm gözüm kara ama açık tenliyim gayette güzel yakıştı sende öyle isen tavsiye ederim canım

loreal casting'e mi boyadınız? casting renkleri güzel ama kalıcı olsaydı daha iyi olurdu...amonyaksız olduğu için kalıcı değil hemen akıyor malesef. ben sıcak çikolataya boyamıştım zeminim bal köpüğüydü, birkaç hafta sonra hiç boyanmamış gibi eski rengine dönmüştü...

loreal casting'e mi boyadınız? casting renkleri güzel ama kalıcı olsaydı daha iyi olurdu...amonyaksız olduğu için kalıcı değil hemen akıyor malesef. ben sıcak çikolataya boyamıştım zeminim bal köpüğüydü, birkaç hafta sonra hiç boyanmamış gibi eski rengine dönmüştü...

evt casting ilk defa denedim akarsa yine boyarım çünkü çok beğendim

ACİLLLLL YARDIM LÜTFENNNN

arkadaşlar ben kara kaşlı kara gözlü esmerim haziranda akrabamın düğünü var saçlarım şu an kahverengi fakat ben karamele takmış durumdayım yine de karar veremiyorum lütfen bana yardım edin sizce saçlarımı ne renk yapmalıyım (siyah demeyin :) ) aşağıda birkaç resim ekleyecem lütfen...

Fotolardaki kara kaşlı kara gözlü oğlan sen misin,,, şaka tabi. esmere bu renkleri çok yakıştırıyorum.

ilk resim ve 3.4 resim çok güzel ama ben buğday ve beyaz tenlilere daha çok yakışdırıyorum bu rengi esmerlerde sanki oksijenli suyla açılmış gibi duruyor karamel koyu karamel daha iyi durabilir ama bu resimler açık kalır yanında bence pınar altuğ gibi çikolata kahve boyasanız daha güzel olur çünkü kara kaç kara göz denmiş karamele takdım demişsiniz en azından sıcak çikolata boyayın akınca karamel gibi olur zaten

ACİLLLLL YARDIM LÜTFENNNN

arkadaşlar ben kara kaşlı kara gözlü esmerim haziranda akrabamın düğünü var saçlarım şu an kahverengi fakat ben karamele takmış durumdayım yine de karar veremiyorum lütfen bana yardım edin sizce saçlarımı ne renk yapmalıyım (siyah demeyin :) ) aşağıda birkaç resim ekleyecem lütfen...

zaten siyah boyadınızmı dönüşü çok zor bi cazibeside kalmaz siyah olunca gösderişli olan renk dediğim gibi sıcak çikolata çikolata kahve renkleridir sizde araşdırın bende biraz ekliyim fikir olsun

Eki Görüntüle 386487 Eki Görüntüle 386488 $35051012435222004.jpg Eki Görüntüle 386491 Eki Görüntüle 386492 $KOLEST~2.JPG Eki Görüntüle 386494 $Nevacolor-Tup-Sac-Boyasi-6-35-Cikolata-Karamel__37887615_0.jpg

bu eklediklerim çikolata kahve ve sıcak çikolata saç renkleri daha canlı ve karamel gibi zaten boya akınca kötü oluyor rengi haberiniz olsun turuncu gibi olur zamanla o yüzden biraz koyu tonda boyayın diyorum genede siz bilirsiniz

saçlarınızın rengi çok güzel olmuş ve çok canlı duruyor bende boyamak istiyorum da cesaret edemiyorum En Büyük KK

X