Organik Bulaşık Makinesi Deterjanı!

teşekkür ederim cnm.koltuk altı roll on markası URTEKRAM ben aloe veralısını aldım başka çeşitleride vardı 19 tl fiyatı.klar ı gittiğim organik dükkanıda tavsiye etti şu aptal şey bitsin bende ondan alcam,bende temiz koyuyorum zaten yıkanmış gibi ama temiz tavada bile beyaz leke bırakıyor bi daha onları elde yıkıyorum çok uğraştırıyor hele bu halsizlikle zor:KK49:

benimde bulasik makinemi yenilemem lazim ya off,
Allah kolaylik versin.
Bende tavsiye ettigin urunu deniycem cnm.

Arkadaslar,
Klar marka deterjani nerelerden temin ediyorsunuz?
Bilgilendiriseniz cook sevinirim.

arkadaşlar,bahsi geçen ürünler, kullandığımız büyük markalardan çok mu pahalı? örnekleme yapabilir misiniz? bir de nerelerde satılıyor bu ürünler? ben niye hiç bir yerde görmüyorum? çok pahalı,lüks yerler mi ki!!! :/

arkadaşlar,bahsi geçen ürünler, kullandığımız büyük markalardan çok mu pahalı? örnekleme yapabilir misiniz? bir de nerelerde satılıyor bu ürünler? ben niye hiç bir yerde görmüyorum? çok pahalı,lüks yerler mi ki!!! :/

Bu urunler ya organik pazarlarda ya da internetlerde satiliyor.
Ben kendi deterjanimi tesadufen Joker cocuk magazasinda gordum aldim.Memnun kaldim ama bide Klar markayi denemek istiyorum.
Olee migroslarda falan satilmiyor.
Fiyatlar hemen hemen ayni.

Son düzenleme:
çook teşekkür ederim :) fiyatları farklı değilse araştırmaya başlayayım,ben de kendime alış veriş yapabileceğim yerler bulayım :)) sevindirici :))

bende bu konuya yeni yeni ilgi duymaya başladım zararın neresinden dönsek kar değil mi :))
çok duyulmuş diye amway e yönelmiştim ama kimyasal diyorsunuz onuda.. diğerlerini duymamıştım açıkçası. birde bu konulara özen gösteren bir arkadaşım var oda mikrotem kullanıyor ve öneriyordu. duyan var mı aranızda?

bende bu konuya yeni yeni ilgi duymaya başladım zararın neresinden dönsek kar değil mi :))
çok duyulmuş diye amway e yönelmiştim ama kimyasal diyorsunuz onuda.. diğerlerini duymamıştım açıkçası. birde bu konulara özen gösteren bir arkadaşım var oda mikrotem kullanıyor ve öneriyordu. duyan var mı aranızda?

Merhaba in_ay,

Mikrotem'i hic duymamistim.Ben su siralar Klar markaya taktim.Alinmasi zor olan ECO organic sertifikali bir urun.Eski organik deterjanimin bitmesini bekliyorum.Biter bitmez siparis vericem.Ya da organik semt pazarlarinda da satiliyormus.Oralardan temin edicem.
Evet zararin neresinden donseniz kardir.Tebrik ederim.
Sevgiler.

Son düzenleme:
amway ve türevleri de bana artık cazip gelmiyor.forever live diye bir marka var aloe veralı ürünleri var bilen bilir...masum zannedip uzun zaman kullandım en son diş macunun arkasına baktığımda sls ,(sodium laurith sulphate) varmış...florid yok güya o bir aldatmaca..
şimdi yeni birşey keşfettim ve bırakacağımı da sanmıyorum..
çünkü bu markanın ürünlerinde alkol,hayvansal katkı,silikon,florid,aluminyum vs zararlı kimyasalların hiçbiri yok..hata bazılarında parfüm bile yok.. adı naturalive, internetten sipariş verdik.
kampanyalı ürünler vardı 3 adet alınca 4. yü ücretsiz gönderiyorlar baya ekonomik oldu..

*bulaşık deterjanı (daha önce evde de yaptım aynı içerikle ama iyi yıkamadı pek)
şampuan
*stick deodorant
pişik kremi
el kremi
*diş macunu
saç kremi aldım.işaretlileri şiddetle tavsiye ederim.saç kreminden memnun değilim kötü kokuyor ve açmadı saçımı.belki sadece bakım yapmak için iyidir bilemiyorum birtek onu beğenmedim.
stick deodorantın etkisi 3 günmüş ve gerçekten iyi koruyor.erkekler için ideal. ben eşime deodorant beğendiremezdim çünkü bunu tuttu neyse ki..
diğerleri olmasa da olur ama bulaşık makinası deterjanı arayışım bitti buna çok seviniyorum.bir çay kaşığı yetiyor çok güzel....
şimdi evimde değilim bileşenlerini de yazardım bakıp..daha sonra ayrıntılı yazarım...

Son düzenleme:
arkadaslar ben de dogaldan yanayım dolayısıyla bitkisel ürünler kullanıyorum.
kimyasalsız organik ECO sertifikalı, helal sertifikalı hayvansal madde icermeyen ersag adında bir firmanın ürünlerini kullanıyorum.

ben de zamanında cok araştırma yapan birisi olarak sunları soyleyebilirim:

mikrotem e mail atıp iceriklerinde kullandıkları etken madde olan bitkinin adını istedim cevap gelmedi ısrar ettiğimde de paylaşamayacaklarını belirttiler ????????????????

biobelinda ya mail attım sonuc mikrotemle aynı ????????????????????

ersag a mail attım hic umudum yoktu dönüş yaptılar ve etken madde olarak Ritha bitkisini kullandıklarını ve patentinin kendilerinde olduğunu söylediler sonra ürünlerini iceriklerini inceletme fırsatı sagladılar ve ben tam olarak emin oldum

Amway keza aynı şekilde kimyasal icerikli ürünlerle dolu ve ABD ürünleri....

yani kısacası demek istiyorumki arkadaslar cogu firmalar insanların bitkisel zaaflarını kullanarak ürün satıp üye yapıyorlar oysaki ürünleri hep kimyasal ve ABD ürünleri...

alacagımız her ne ürün ya da marka olursa olsun mutlaka arkasını cevirip bakalım yabancı ise almayalım Turk firması olmasına özen gösterelim aynı zamanda kaliteli ve sertifikalı oluşuna da bakalım.icindekiler kısmını da inceledikten sonra emin olalım...

saglıgımız gittikten sonra bir daha geri dönmeyebilir...

Ersag urunlerini gunayder arkadasimiz disinda kullanip memnun kalan var mi?
Bu arada verdigin bilgiler icin tesekkurler gunayder.

evet bende merak ediyorum ersag ürünlerini nerden temin ediyorsunuz market net vs?
birde hangi rürnlerinden memnun kaldınız?

Arkadaşlar merhaba
farkındayım insan önyargılarını aşamıyor ben de başlangıclarda sizler gibiydim ama nasılki marketten de bir ürünü alıp denemeden karar veremiyoruz bu da onun gibi bir şey yani denemeden maalesefki anlaşılamıyor.

ürünün 100.000 i aşan üye kullanıcı sayısı var.tüm Avrupa birliği üyelerinde satılıyor ve oralarda Türkiye den daha cok talep görüyor cünkü temizlik ürünlerinde kullanılan fosfat cogu ülkede resmen yasaklanmış.

O kadar cok ürünü inceleyip firmalarıyla görüştüm ki artık konunun uzmanı olabilirim o derece yani.zaten branşım biyoloji olduğu icin icerik analizlerini cok iyi yapabiliyorum.

Ersağ, gücünü Ritha adlı bitkiden alıyor ve hic bir firma acıklamazken Ersağ etken maddesini acıklıyor.Ritha bitkisinin gücünü araştırıp inceleyebilirsiniz.
nasıl reklam yapılır bilmiyorum inanın reklam da yapmıyorum amacım benim gibi doğaldan yana bitkisel icerikli ürünler kullanmak isteyen kişilere ulaşıp herkesi bilgilendirebilmek.

tekrar slm cnm ersag ürünlerini nerden alıyorsun bunun cevabını alamadım

evet bende merak ediyorum ersag ürünlerini nerden temin ediyorsunuz market net vs?
birde hangi rürnlerinden memnun kaldınız?

merhaba
Ersağ ürünleri doğrudan satış yöntemiyle satılır.
coğunlukla ürünlerden memnun kalınır şimdiye kadar memnun kalmayanını görmedim acıkcası
sonrasında bireysel olarak indirimli almak icin ücretsiz üye olunur vs...

koskoca KK da kullanan cok fazladır ama yorum yapmıyorlar nedenini ben de anlamış değilim

Ben bugun evimin hemen yaninda organic urunler satan bir dukkan gordum.Klar marka vardi.Ustume para almadigim icin alwmadim.Ersagi sordum.Getirtmek istiyorum arastircam dedi.Fakat yarin klari alip denemek istiyorum.Sonucta alinmasi cok zor olan ECO sertifikasi bulunuyor.Gelismeleri yazarim.

Ben bugun evimin hemen yaninda organic urunler satan bir dukkan gordum.Klar marka vardi.Ustume para almadigim icin alwmadim.Ersagi sordum.Getirtmek istiyorum arastircam dedi.Fakat yarin klari alip denemek istiyorum.Sonucta alinmasi cok zor olan ECO sertifikasi bulunuyor.Gelismeleri yazarim.

eğer istanbuldaysa o organik dükkanın adını yazabilir misin acaba?

X