Elektrikli Mutfak Aletleri homend mark çaycı

ceren26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2010
493
73
kızlar aranızda homend çaycı kullanan varmı.almayı düşünüyorum çok hoşuma gitti ama yeni bi marka ya tereddütte kaldım.bende tefalin çaycısı var illallah ettim daha bi sene oldu alalı servisten eve giremedi mübarek.bi parçasını tamire gönderiyorum başka bi parçası bozuk gönderiyorlar eve.kbu arada sakın ama sakın tefalden almayın allah nazaran bi bozulursa tamir ettirecem diye sinir krizleri geçirirsiniz.herşeyinede para alırlar garanti dışı diye

bende çaycı alıcam aklımda tefal vardı ama yorumu görünce vazgeçtim. homend de bende çok sık denk geldim özellikle teknosa media mark gibi mağazaların orta standlarında hiç eksik olmuyor. burdaki bazı arkadaşlarda korkmaz ve arzumu tavsiye etmişler ama direk model belirtmemişler kararsız kaldım :KK14:

yaaa ben de geçenlerde aldım homendin ütüsünü, memnunum gayet. çok şık ürünleri var. bir de çay makineleri de çok başarılı görünüyor. bişey dikkatimi çekti sizde okuyunca baktım, anneler günü için çaycılarında özel seri çıkarmışlar. sitelerinde var.

$homendçaycı.JPG $homendçaycılar.jpg

Ben de sabahtan beri netten araştırıyorum. Homend 1709 modelini çok beğendim. Tefal Tea Expert ile bu model arasında kaldım. Homend daha önce hiç kullanmadım, ama netten araştırdığım kadarıyla olumlu yorumlar var. Hangisini alsam acaba?

Ben de sabahtan beri netten araştırıyorum. Homend 1709 modelini çok beğendim. Tefal Tea Expert ile bu model arasında kaldım. Homend daha önce hiç kullanmadım, ama netten araştırdığım kadarıyla olumlu yorumlar var. Hangisini alsam acaba?

Valla arkadaşlar Homend'e karar verdim. Umarım pişman olmam. Çok hızlı bir karar oldu. Napalım en kötü karar kararsızlıktan iyidir.

ben tefal aldım kızlar bir internet sitesinde cok memnunum tavsiye ederim:
Tefal BJ 201141 MYTEA Çay Makinesi - Ürün Kategorileri

Son düzenleyen: Moderatör:

Nasıl? Memnun kaldınız mı acaba? :) Ben de düşünüyorumda aynı modelin siyah olanını. Eksileri artıları yönünde bilgi verirseniz sevinirim

X