greyfurt suyu

alzen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2012
1.013
33
arkadaşlar annem inatla her sabah greyfurt suyu içmemi öneriyor zayıflamaya yardım ediyormuş ama ben anlamadım nette araştırdım yalan olduğunu yazıyor 4 gündür içiyorum 56.5 dan 54.9 a düştüm ama bunun son zamanlarda yaşadığım ağır tempodanmı yoksa greyfurt suyundan mı olduğunu anlayamadım sadece greyfurt suyu içmiyorum sabah aç karnına yeşil çay ve iki bardak su da içiyorum merak ettim hangisinden olabilir sonuçta kötü bişi değil ama ilaç kullanırken içilmemesi gerektiğini duymuştum bilgisi olan varsa beni aydınlatabilirmi acaba şimdiden teşekkürler:)

evet canım greyfurt cidden işe yarayan birşey.ayrıca ille suyunu içmen gerekmiyor,sabahları bir tane yesen de olur. ancak kişinin düzenli olarak kullandığı bir ilaç varsa önerilmiyor,sanırım greyfurt ilacın emilimini engelliyormuş.ama bildiğim kadarıyla bu her ilaç için de geçerli değil,kalp,damar ve tansiyon ilaçları için geçerli.

evet canım greyfurt cidden işe yarayan birşey.ayrıca ille suyunu içmen gerekmiyor,sabahları bir tane yesen de olur. ancak kişinin düzenli olarak kullandığı bir ilaç varsa önerilmiyor,sanırım greyfurt ilacın emilimini engelliyormuş.ama bildiğim kadarıyla bu her ilaç için de geçerli değil,kalp,damar ve tansiyon ilaçları için geçerli.

anladım canım ama birçok sitede zayıflamaya etkisi olmadığını yazmış ama bir iki sitede özel greyfurt diyetleri var çok iddialı neyse ne zararı olacak dimi bir ilaç kullanmadığıma göre sorun yok greyfurt suyuna devam vitamin olarakta çok iyi aç karnına yenmesi içmesinden daha zor o yüzden suyunu içmeyi tercih ediyorum tadını da seviyorum teşekkürler :))

hayattaki herşeyin etkisi biraz da bizim kafamıza bağlı canım,etkisini görüyorum diyorsun,öyleyse sadece emin ol.olumsuz bilgileri takma,greyfurt zaten çok faydalı,dediğin gibi tadı da güzel.etkisini mutlaka göreceksin.mevsimi geçmeden yiyelim :) dolapta greyfurt vardı,kalkıp ben de sıkayım,canım çekti valla :KK52:

hayattaki herşeyin etkisi biraz da bizim kafamıza bağlı canım,etkisini görüyorum diyorsun,öyleyse sadece emin ol.olumsuz bilgileri takma,greyfurt zaten çok faydalı,dediğin gibi tadı da güzel.etkisini mutlaka göreceksin.mevsimi geçmeden yiyelim :) dolapta greyfurt vardı,kalkıp ben de sıkayım,canım çekti valla :KK52:

afiyet olsun:))))

bende tv de bir programda duymustum, her sabah yenmesi cok iyiymis.. her sabah olmasada ara ara yiyorum, üzerine tatlandirici ve tarcin serpilmesi tavsiye edilmisti.. tadi bana aci geldigi icin bol tarcin dökerek yiyorum.. kani temizleme, zayiflatma, agiz kokusunu giderme,.. vs bircok faydalari varmis.. zararindan bahsedilmemisti...düzenli ilac kullananlara tavsiye edilmedigini bende okudum cok sasirdim, dikkat etmek gerekiyor

greyfurt yağların yakımını hızlandırp metabolizmayı güçlendiriyomus ben kısın sürekli içtim hatta çok yağlı yemeklerden sonra yarım greyfurt yedim bence hem vitaminleriyle hem de yağları kırıcı etkisiyle ben faydasını gördüm :)

portakal soyar gibi soyup tek tek dış zarlarından ayırıryorum o zman cok güzel oluyor tadı birde sıkıp değilde bu şekilde yemenizi tavsiye ediyorum.ağızı buran tadın dış zarından kaynaklandıgının farkına varacaksınız

Son düzenleme:
portakal soyar gibi soyup tek tek dış zarlarından ayırıryorum o zman cok güzel oluyor tadı birde sıkıp değilde bu şekilde yemenizi tavsiye ediyorum.ağızı buran tadın darından kaynaklandıgının farkına varacaksınız

evet hafif tuz da ekleyerek harika oluyor :)

o zaman doğru yoldayız ben bir şeyi farkettim kızlar vermesemde almıyorum bu bile çok iyi benim için çünkü çok hızlı kilo alan bir yapım var ben devam ediyorum aslında gün içinde de yesem daha çok faydasını görürüm ama mevsimi geçmeye başladı stok mu yapsam:)))

merhaba arkadaşlar bende diyetisyene giden bi arkadaştan öğrendim bir maden suyunun içine bir tane greyfurt sıkıyormuşsun ben deniyorum tavsiye derim.

merhaba arkadaşlar bende diyetisyene giden bi arkadaştan öğrendim bir maden suyunun içine bir tane greyfurt sıkıyormuşsun ben deniyorum tavsiye derim.

ben de her sabah uyanır uyanmaz bır bardak greyfurt suyu ıcıyorum ve cok hosuma gıdıyor umarım zayıflamaya da yardımcı olur :)

aslında ben de bu formule inanmayanlardandım. ama geçenlerde tv.de Taylan Kümelinin yaptığı açıklamayı duyunca başlamaya karar verdim. zayıflamaya yardımcıdır, kilo verdiğinizi göreceksiniz gibi cümleler kurdu. bana inanılmaz acı geliyor ama burnumu tıkayıp hoop içiyorum suyunu. katı meyve sıkacağında sıktığım için posası da püre gibi çıkıyor. onu da atmıyorum çöpe, hemencecik yiyorum. diyeceksiniz madem hem posasını hem suyunu içiyorsun, o zaman neden bütün halde yemiyorsun.. yenmiyor işte =) ağzımı buruş buruş yapmaktan anca 2 dilim yiyebiliyorum.
inşallah kilo konusunda bi faydasını görürüm. gördüğüm an buraya yazıcam =)

X