Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları tavsiye edebilceğiniz bebek arabaları

tbmtn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2012
202
10
Sevgili anneler tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Bebişime araba almam lazım karar veremiyorum. çift yönlü olmasını istiyorum ama travel sistem istemiyorum bir de çok pahalı birşey olmasın mümkünse :)) yardımlarınızı bekliyorum.

Sevgili anneler tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Bebişime araba almam lazım karar veremiyorum. çift yönlü olmasını istiyorum ama travel sistem istemiyorum bir de çok pahalı birşey olmasın mümkünse :)) yardımlarınızı bekliyorum.

aynen canım bende hangi arabadan alsam karar veremedim travel sistem bende istemiyorum ama hep çarşıda falan gezerken bebek arabalarını görüyorum çoğu kişi kraft kullanıyo ne kadar memnunlar bilemem tabi tecrübesi olanlardan yardım istiyoruzzzzz =)):emir_bebek:

pahalı bir şey olmasın diyorsan çift yönlü Kraft var, ama kullanmadım bilemem. Baby Max'in de çift yönlüleri var. Tek yönlüde en hafif ve ucuz olarak Chicco'nun 0.6 diye bir modeli var, hani en hafif olanı ama küçük bebeğe değil de şöyle yaşına yakın bebeklere daha bir uygun, ben onu tatile falan giderken yanımıza alacağımız yedek araba olsun diye almıştım, ilkel,rahatsız ve sevimsiz bir şey, ama çok hafif:) Çift yönlüde ısrarlı değilsen Chicco Liteway'e bir bak bence, hem renkleri hem modeli güzel.

pahalı bir şey olmasın diyorsan çift yönlü Kraft var, ama kullanmadım bilemem. Baby Max'in de çift yönlüleri var. Tek yönlüde en hafif ve ucuz olarak Chicco'nun 0.6 diye bir modeli var, hani en hafif olanı ama küçük bebeğe değil de şöyle yaşına yakın bebeklere daha bir uygun, ben onu tatile falan giderken yanımıza alacağımız yedek araba olsun diye almıştım, ilkel,rahatsız ve sevimsiz bir şey, ama çok hafif:) Çift yönlüde ısrarlı değilsen Chicco Liteway'e bir bak bence, hem renkleri hem modeli güzel.
ben aldım hayatım bebısım dogmadan baby max cok da hosuma gıttı dogrusu $SAM_1968.jpg nasıl sence ?? 279 du 220 ye aldımm

Merhaba...
Çift yönlü değil ama travel sistem olarak kraft horn travel sistem siyah renk bebek arabası aldık.
İlk 1 sene arabanın iskeletinin üzerine anakucağı monte ediliyor ve bebeğin yönü size dönük olarak kullanabiliyorsunuz.
Zaten 1 sene sonrada bebeğin gezerken etrafı seyretmesinde bi sorun olmayacağını düşünerek çift yön olmamasını fazla kafaya takmadım.
En önemliside katlandığında çok fazla yer kaplamıyor ve ağırlığı sadece 7.6 kg.

Merhaba...
Çift yönlü değil ama travel sistem olarak kraft horn travel sistem siyah renk bebek arabası aldık.
İlk 1 sene arabanın iskeletinin üzerine anakucağı monte ediliyor ve bebeğin yönü size dönük olarak kullanabiliyorsunuz.
Zaten 1 sene sonrada bebeğin gezerken etrafı seyretmesinde bi sorun olmayacağını düşünerek çift yön olmamasını fazla kafaya takmadım.
En önemliside katlandığında çok fazla yer kaplamıyor ve ağırlığı sadece 7.6 kg.
mrb,canım sen de bu arabayı kulllanıyormuşsun.sana bişey sorcam da.bu anakucağını yönü öne bakacak şekilde arabaya monte etmek istiyorum.ama yapamadık bi türlü.bebeğimiz 15.ayında.sen kullanabiliyor musun.nasıl monte ediliyor acaba.uzun yola çıkmıştık bi türlü monte edemedik

cnm bebek arabası konusu yıllarca konuşsakta tam olarak mutlu bir sonuca varamayacağımız bir konu.

şimdi anneler ne ister: bebeğim ilk 6 ay bana doğru baksın durup eğilip ben ona bakmaya çalışmiyim
hafif olsun bebeğimle kendi başıma dışarı çıktığımda ordan oraya kolayca taşıyim
tek elle kapatabileceğim birşey olsun bebeğim kucağımdayken birde onunla uğraşmiyim
pahalı olmasın aile bütçemi sarsmasın
antibakteriyel ve terletmeyen olsun bebeğim rahat etsin
tekerlekleri orta boy olsun hem yazın rahat sürülsün hemde kışın karda çamurda rahat sürim
anakucağı ve arabakoltuğu takım olsun en azından hem uyumlu hemde foksyonel olsun
arabanın önünde bardak yiyecek konacak bölüm olsun ama o arabayla birleşik olsun fazladan bir aparat taşımayayım

cvp veriyorum hepsi bir arada yok. ama en öncelikli olarak hafif olmasına bakmalısın. kolay kapanması da önemli. iç kılıfı yıkanabiliyor olsa iyi olur. yazlık kıslık alabiliyorsan yazlık baston bebek arabası kışlık daha sağlam ve ağır bir araba almanı öneririm. ama imkanın yoksa ile iyi bir araba bu özelliklerin en çoğunu taşıyan bir araba almanı öneririm. çünkü çocuğun birkaç yıl kullanacak bunu tabi sende ucuza kaçıp yollarda arabayla tek başına cebelleşirken bulma kendini. şimdiden Allah başışlasın analı babalı büyütsün minişini.

googleda ilk sırada burası geldi almak isteyenlere umarım faydası olur maclaren techno xt bebek arabaları içinde en mantıklısı gibi geldi bize Bebek Arabası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli Yorumlar | Bebekler Ne Yer En tatlı Bebekler Bebek Sağlığı Bebek Gelişimi

Son düzenleyen: Moderatör:
urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/kanz-lux-cift-yonlu-bebek-arabasi-puset-doping-64239587

Verdiğim ürünü inceleyebilirsin. Eğer travel sistem almayacak olsaydım bunu kesinlikle alırdım. Kanz marka 189 TL. Fazlasıyla kullanışlı geldi bana.

urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/kanz-lux-cift-yonlu-bebek-arabasi-puset-doping-64239587

Verdiğim ürünü inceleyebilirsin. Eğer travel sistem almayacak olsaydım bunu kesinlikle alırdım. Kanz marka 189 TL. Fazlasıyla kullanışlı geldi bana.

...

urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/kanz-650-atlantis-cift-yonlu-bebek-arabasi-2012-61148111

Bi diğeri de kanz atlantis. Gerçekten çok kullanışlı videoda da anlatıyor zaten.

travel sistem bebekken çok rahat ama çok ağır oluyor.mutlaka arabanın ağırlığın ve kullanımına bak derim ben hafif olanlar daha kullanışlı oluyor.macleren baston pusetler güzel ama diğerlerine göre daha pahalı

$SUNNY-BABY-SB-700-ULTIMA-TRAVEL-VIP-BEBEK-ARABA__54781469_0.jpg
kızlar bende bu var ben memnunum ama heryere kendı aracımızla gıttıgım ıcın pusetı harıc arabası neredeyse hıc kullanılmadı ısteyen olursa satabılırım cuzı bır fiyata

kızlar birkaç gündür ben de bebek arabalarını araştırıyorum ve graco mirage marka travel sistemin birçok ürüne göre iyi olduğuna karar verdim.özellikle travel sistemde şikayet konusu olan ağırlık bu irinde yok 7 kg puseti, 3,5 kg da ana kucağı hem çok hafif hem de kumaşı kaliteli geldi.içinin çocuğun rahatına göre döşenmiş olması güzel.yakından incelemedim.hafta sonu bakmayı planlıyorum.siz de inceleyin isterseniz.internette de en uygun fiyeti webvitrini.com da buldum.bir yerde incelerim internetten alırım diye planlıyorum.

arabanın hem hafif olması hemde kolay kapanır olması çok önemli o yüzden bayağı araştırdım . hatta bu işin içinde ki bir arkadaşıma sorduğumda bana sadece Chicco Simplicity Plus Travel Sistem önerdi. gercekten bastondan bile daha hafif. 1 sene sonra baston kullanırım diyenler özellikle baksın derim. fiyatıda ikili hali 500 civarı .

en büyük tavsiyem hangi marka alırsan al internete bakmadan alma derim ben chicco travel sistem aldım. "anne lutfen" die bi siteden cok ucuza geldi..

X