Saç Rengi ve Saç Boyama Esmer Mi?? Sarişin Mi??

dark princess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
25
0
ben esmerim ama esmerlikten cok sıkıldığım icin birazda sarışın olmak istiyorum ama erkek arkadaşım esmer kalmamı söylüyor sizce esmer mi kalıım yoksa sarışın olıım mı?? erkek arkadaşım sarışın daha cok dikkat cekiceğimi düşündüğü icin sarı istemiyor diye düşünüyorum.esmer tene acık karamel saç yakışmaz mı ???fisfisfis

ben esmerim ama esmerlikten cok sıkıldığım icin birazda sarışın olmak istiyorum ama erkek arkadaşım esmer kalmamı söylüyor sizce esmer mi kalıım yoksa sarışın olıım mı?? erkek arkadaşım sarışın daha cok dikkat cekiceğimi düşündüğü icin sarı istemiyor diye düşünüyorum.esmer tene acık karamel saç yakışmaz mı ???fisfisfis

bence karamel güzel olur hem koyu renkten yavas yavas rengini acınca daha kolay alısırsın

bence karamelin üzerine röfle ya da balyaj yaptır.örnek:petek dinçözhem çok havalı duruyor,hemde çok parlak.Demet akalının saçı gibi basit bir saç olmasın sakın canım.insanlar değişiklik isterler tabi haklısın.denemelisin...ama yaşını daha büyük gösterebilir bunuda hesaba katmalısın.yinede ben dene derim.çok iyi bir kuaför bulmalısın,buda çoook önemli bir faktör.

ay sonunda yaptım karamel üzerine sarı röfle süper oldu kaşlarımın rengini de açtım hemde tüy sarartıcıyla saçımı da kendim boyadım süper ötesi oldu ay maşallah :smiley-cool:

bana sorarsan benim arkadaşım esmer ve simsiyah saçları vardı
ben ona önce kahve tonlarına boyat biraz rengi açılsın dedim sonrada
küllü kumral röfle yaptır dedim öyle yaptırdı gören saçını nerde yaptırdığını hangi renk olduğunu soruyor o kadar güzel olduki kimse yaptırmasın diye farklı renkler söylüyor

ya benim de size bi sorum olacak ben esmerim fakat saçlarıma kızıl balyaj attırmayı düşünüorum sizce nasıl olur sarı çok çirkin olur die düşünüorum yardımcı olursanız sevinirima.s.

ya benim de size bi sorum olacak ben esmerim fakat saçlarıma kızıl balyaj attırmayı düşünüorum sizce nasıl olur sarı çok çirkin olur die düşünüorum yardımcı olursanız sevinirima.s.

bence kesinlikle kirmizi yaptirma ya nebilim gerci sevk meselesi ama bence artik siyah sacin üzerine kirmizi balyaj cok klasik oldu cok kiside görüyorum degisk biseyler dene derim

ben beyaz tenliyim...ama buna rağmen kumral saçı kendime yakıştıramadım..
çünkü göz rengim bal rengiyle kahverengi arası birşey
yani açık renk saçlara göre biraz koyu düşen bir renk

saçımı siyaha boyadım kendimi daha iyi hissettim...doğal rengim de siyahtı zaten..
hem koyu renk saçla tenimi beyazlığı daha vurgulandı...açık renk soldurmuştu beni..ozona batmış çıkmış gibi göstermişti

saç rengini değiştirmek isteyen arkadaşlar için belki bir fikir olabilir diye yazdım
bence özünüz neyse ondan çok uzağa gitmeyin hem sürekli rötüş ister uğraştırır hem de yakışmaz

sadece ten rengine bakarak karar vermeyin..göz rengi de çok önemli...baya beyaz olmama rağmen kumral bile olmadı..düşünün yani

ben beyaz tenliyim...ama buna rağmen kumral saçı kendime yakıştıramadım..
çünkü göz rengim bal rengiyle kahverengi arası birşey
yani açık renk saçlara göre biraz koyu düşen bir renk

saçımı siyaha boyadım kendimi daha iyi hissettim...doğal rengim de siyahtı zaten..
hem koyu renk saçla tenimi beyazlığı daha vurgulandı...açık renk soldurmuştu beni..ozona batmış çıkmış gibi göstermişti

saç rengini değiştirmek isteyen arkadaşlar için belki bir fikir olabilir diye yazdım
bence özünüz neyse ondan çok uzağa gitmeyin hem sürekli rötüş ister uğraştırır hem de yakışmaz

sadece ten rengine bakarak karar vermeyin..göz rengi de çok önemli...baya beyaz olmama rağmen kumral bile olmadı..düşünün yani

çok beyazlara hep koyu saç iyi gitmiştir zaten,tenlerini ve yüzlerini çok güzel vurguluyor.

kızlar ben de aynı dark princess gibi koyu kestane olan saçlarımı sarı yapmaya özeniyorum bu aralar,valla dark princess senden cesaret aldım ,sanırım ben de yapacağım bişeyler.ay sıkıldım valla 22 yıldr aynadan aynı tipe bakmaktan...jeyyar

benim yukarıda tarif ettiğim saç rengi bilmem bilirmisiniz türkan şorayın saçları hep kömür gibi siyahtır sadece tek bir filminde rengi farklıdır oda filmin adını unuttum ama hatırlarsınız çirkin betty gibi bir filmi var onun ediz hunla sekreter olarak başluyor işe işte o filmdeki saç rengi eğer siyah saçıysanız ama beyaz tenliyseniz bu renk çok güzel hatırlayan varmı

Ya ben de saçımdan artık çoook sıkıldım.:çok üzgünüm:
Benim de tenim koyu ve saçlarım simsiyah. Gözlerimse çok açık bir ela.
Böyle oluncada gözlerim çok parlıyo.

Kuaförlere soruyorum, zaten senin saçına açık olmaz deyip renklerin en koyu tonlarını tavsiye ediyorlar.Çok üzgünüm çoook

Yani bende tutup ta sarı saç istemiyorum ki zaten. biraz tenimi açsın birazda gözlerimi daha güzel göstersin yeter.:sm_confused:

Hayır kız zenci Beyonce bile saçını çiğ sarı yapıyo.Benim tenimde öyle çok fazla koyu değil ama saçlarımı herkes siyaha boyadım sanıyor. Kara kız olmak istemiyorum artık ya yok mu bunun bir yolu?benneyaptımki

Ya ben de saçımdan artık çoook sıkıldım.:çok üzgünüm:
Benim de tenim koyu ve saçlarım simsiyah. Gözlerimse çok açık bir ela.
Böyle oluncada gözlerim çok parlıyo.

Kuaförlere soruyorum, zaten senin saçına açık olmaz deyip renklerin en koyu tonlarını tavsiye ediyorlar.Çok üzgünüm çoook

Yani bende tutup ta sarı saç istemiyorum ki zaten. biraz tenimi açsın birazda gözlerimi daha güzel göstersin yeter.:sm_confused:

Hayır kız zenci Beyonce bile saçını çiğ sarı yapıyo.Benim tenimde öyle çok fazla koyu değil ama saçlarımı herkes siyaha boyadım sanıyor. Kara kız olmak istemiyorum artık ya yok mu bunun bir yolu?benneyaptımki

büyük ihtimal senin doğal saç rengin koyu kestane (3 numara) olmalı...koyu kestane dedikleri saç rengi de siyah görünümünde bir renktir..(ben de öyleyim hatta benim siyahım soğuk tondadır beyaz parlar ve bazı açılarda maviye çalar)

senin siyahın nasıl bir siyah bilemem ama doğal saçı siyah olanlara 5 numara (açık kestane) iyi gidiyor..o da koyu renktir ama siyaha göre bir parça daha açıktır..çok koyu tonda bir kahvedir (kömür siyahından iyidir)

ten rengi ve göz rengine uyum açısından zaten doğal renginin 2 ton açığını veya 2 ton koyusunu tavsiye ediyorlar..fazla ileri gidersen mesela kendi saçından 3 ton açık istersen yakışmaz..
doğalı koyu kestane olan insana koyu kumral ın yakışma ihtimali çok düşüktür..
yakışan da var ama önceden kestiremezsin yani garantisi yok..riske girmiş olursun

denemediğim renk kalmadı bugüne kadar ama sükuneti 5 numara açık kestanenin tonlarında buldum...

şunuda yapabilirsin eğer yakışmazsa diye endişelenirsen wella koleston un
color touch yarı kalıcı boyalarıyla boya yakıştığını düşünürsen kalıcı hale getirmek için koleston perfect nüansları ile kalıcı hale getirebilirsin veya kuaförde aynı renge kalıcı olarak boyatabilirsin

Sevindim cnm senin adına ne güzel.Kızlar kaşlarınızı tüy sarartıcıyla mı açıyosunuz ne güzel ya bende deniyim ne kadar bekletiyosunuz peki kaşınızda?

X