Gelinlik Ayakkabısı Gelinlik Altına Converse Yada Sandalet olur mu sizcee ???

Giyersen olur neden olmasın ama bence gelinliğin yakışığı bu değil. Sandalet ve converse her zaman her şeyle giyilebilir, ama gelin ayakkabısı sadece gelinliğe özledir ve de insan hayatında bunu tek 1 kere tadabilir. Karar senin..

artık sen nasıl bir ayakkabı hayal ediyorsun kendin için bilemiyorum ama "yakışığı" neymiş gelinliğin altına ben çok merak ettim... illa beyaz, yüksek topuklu, üstü taşlı pırıltılı bir ayakkabı mı giyilmeli gelinliğin altına?

valla converse fikri bence süper, kendi tarzımızı da yansıtabilmeliyiz bence :KK52:

ne giyersen giy ben bunları ne zaman giydim ya diyip duruyo insan ben gelinlik resimlerime bakıp hala inanamıyorum çoğu kişide aynı şey oluyo sanırım hayal gibi geliyo olmamış gibi....düğün gününden sonrada bigün giymek lazım anlamak için :)

Öncelikle Merhaba arkadaşlar..
2 Ay sonra Düğünüm var. Yani Haziranda . Benim Boyum 1.73 olduğundan topuklu giymek istemiyorum . O yüzden aklımda güzel şık bir sandalet veya beyaz converse var :) Sizin düşüncelerinizi Alabilir miyim :) ?

Olur hem de süper olur. Ben sade spor bir ayakkabı almıştım almasaydım bunu alacaktım, çok beğendim:

$Adsız.jpg

Ama maalesef ayakkabımı aldım. Almayanlar için öneririm

gelin conversi süslü at sahibinden.com - 78758811

Buradan satın alabilirsiniz.

Son düzenleme:
X