Gelinlik Ayakkabısı Gelinlik Altına Converse Yada Sandalet olur mu sizcee ???

Meralice

Seymen💕Miray
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2012
2.910
52
29
Öncelikle Merhaba arkadaşlar..
2 Ay sonra Düğünüm var. Yani Haziranda . Benim Boyum 1.73 olduğundan topuklu giymek istemiyorum . O yüzden aklımda güzel şık bir sandalet veya beyaz converse var :) Sizin düşüncelerinizi Alabilir miyim :) ?

bende babet giymistim neden olmasin senin rahatligin onemli hem gorunmuyor bile gelinligin altindan :nazar:

Convers olmaz,yakışmaz gelinliğe be güzelim;topuksuz beyaz şık ayakkkabılar vardır,babet falan..

Çook Sağolunn :) Evet sizede katılıyorum rahatlığım çok daha önemli :) Güzel bir sandalet tarzı bişeyler bulmam lazımm :) Umarım bulurumm :)

Bunlar fikir olsun diye ekledim.Karar verirken yardımcı olabilir.

$811-111-1.JPG
$122254a.jpg
$ae292_shoes_White-Flat-Satin-Wedding-Shoes-32890-1.jpg
$düğünn2.jpg
$FIYONKLU-COK-SIK-RUGAN-BABET-4-RENK-34-39__45561132_0.jpg
$flat_wedding_shoes01.jpg
$flat-wedding-shoes.jpg
$flatwhite.jpg
$images.jpg

eğer istediğin gibi bir babet bulamazsan aklında bulunsun canım düz beyaz bir babet alıp üzerini istediğin gibi inci yada taşlarla süsleyebilirsin istersen yapıştır istersen dik nasıl olsa delikli deliksizleri var boncukların bence böyle daha çok içine siner ve kendin yaptığın için daha keyifle giyersin :KK34: şimdiden mutluluklar dilerim..:KK54:

canım bende converse giycem cok ta güzel oluyor gerçekten bi o kadarda rahat :) fotograf cekimlerindede onu kullancam dans ederkende. sadece girişte değiştirirsem değiştiririm diyorum bana kalsa gerek bile yok nasılsa görünmüyor :KK70:

Ben tercihini babetten yana kullan derim,sandalette ayagın terledikçe çıkar yada kayar.Benim boyum 1.63 ben bile babet giyicem valla yoksa nasıl dökeriz kurtlarımızı :)

canım vallahi nasıl olur bilemiyorum.ama benim 23 yaşında bi kızkardeşim var.yıllardır ayağına yapışmış bir vaziyette konverslerle geziyor:KK1:
kısmet olursa düğününde de convers giymek istiyor.hayal ediyor daha doğrusu:KK19:

valla ben babet giymedim ama acayip rahat bir ayakkabım vardı nikah için aldıgım..topugu çokda değil ama azda değil..yukardan kalınca başlayan aşagıdan biraz daralan..şirinbir ayakkabımdı.

nikahta beyaz takım giydigim için beyaz ayakkabı almıştım kendime:KK12: dedim sen bunu giy kızım sonuçta ayagımda kalıbını almıştı:KK34:

inanırmısınız hiç rahatsız olmadım ve hiç ama hiç oturmadım..gelin masası nedir bilmiyorum ben onu:KK60: zaten benm tercihim hem rahatlık hem şıklıktır her zaman için gecerli bu

Öncelikle Merhaba arkadaşlar..
2 Ay sonra Düğünüm var. Yani Haziranda . Benim Boyum 1.73 olduğundan topuklu giymek istemiyorum . O yüzden aklımda güzel şık bir sandalet veya beyaz converse var :) Sizin düşüncelerinizi Alabilir miyim :) ?

bak bir de bunlar var, düşün derim :KK1:

ben sipariş vericem mesela...

GELİN CONVERSE'LERİ | Facebook

Giyersen olur neden olmasın ama bence gelinliğin yakışığı bu değil. Sandalet ve converse her zaman her şeyle giyilebilir, ama gelin ayakkabısı sadece gelinliğe özledir ve de insan hayatında bunu tek 1 kere tadabilir. Karar senin..

X