Sezeryan doğum yapan anneler yardım :(

bende iki gün sonra hayirlisiyla insallah doguma giriyorum,
bizde sezeryana karar verdik doktorumla, cünki catim cok dar ve komplikasyonlar görünüyor,
ilk günlerden cok korkuyorum agridan falan, birde acaba apantist ameliyatiyla kiyaslayabilirmiyiz?
apantistimden ameliyat oldugumda ilk gün agri cekmistim, ikinci gün kaldirmaya calistiklarinda oturdugumda hic nefes alamamistim ilk basta
ama aradan bir hafta gectikten sonra bayagi hareketli ve cok iyi durumdaydim cok sükür.
acaba sezeryanida bununla kiyaslayabilirmiyim ki ? belki biraz sacma bir soru olacak ama ??? :KK17:

korkmayın kızlar..11 gün önce epidural sezeryan oldum..öyle ahım şahım bi ağrı olmuyor..bana novalgin verdiler onu içtim hastanede..ha sadece ilk günler yatıp kalkarken çok zorlandım,canım yandı..bir de ilk tuvalete gitmelerimde..ama dayanılmıcak bişe deil..hapşurcam ya da öksürcem die aklım çıktı buarada:) çünkü bir kere öksürecek oldum dikişlerim acıdı..ama şuan iyiyim gayet..

Canım Allah korusun hayırlısıyla sağlıcakla alıcaksın bebişini kucağına Sanda bebişine de birşey olmayacak korkma:KK54:
Anne olacaksın bebeğini kucağına alacağın ona kavuşacağın an olarak düşün doğumu.

Bak ben 3.5 yıldır bebek istiyorum ama olmuyor.Şuan bir bebeğim olması için dünyaları verirdim ama olmuyor işte şuan hamile olsam nasıl doğururum düşüneceğim en son şey olurdu.

Sen çok şanslısın anne olacaksın bunun güzelliğini düşün:KK34:

inşallah bebeğin olmuştur .. tüm içtenliğmle Allahtan bunu diliyorum senin için....

Teşekkür ederim çok şükür bebeğim oldu kızım var 15 aylık sizinde Allah bebeğinizi hayırlısıyla sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin

:)) çokkk sevindim .. Allah ona ve size sağlık sıhat versin.. Amin İnşallah bende bebeğimi kucağıma alırım ...

X