doğtaş tan bu küçük köşe sizce nasıl?

küçük odalar için çok güzel...oturma odası küçük olup köşe takımı isteyenler için idel bence...

bencede güzel ama ilerde cocuk odasi olacaksa odaya fazla gelmesin?iyi düsün sonradan her yer dolu olmasn....

çok beğendim koltuk rengi ,yastıkların deseni çok hoş sıkılmadan uzun zaman kullanabilirsin farklı yastıklarla da kullanılmaya uygun

bencede güzel ama ilerde cocuk odasi olacaksa odaya fazla gelmesin?iyi düsün sonradan her yer dolu olmasn....

gelmez die düşünüyorum tatlım yaa o kadarda küçük bir oda değil çok rahat bir oturma grubu falan alır yani oda ben zaaten bebek odası deeğilde genç odası tarzında bişey almayı düşünüyorum ilerde o yüzden çocuklarımda kullanır arkadaşları falan geldiğinde hem bebek olduğunda benimde belki odada yatmam gerekebilir o açıdanda kullanışlı olur yatak olabiliyo sandıklı bir model:)

harika bence, oturma odamdaki kanepelerin markası doğtaş 4 yıldır üstündeyiz, taş gibi sapasağlam :nazar:
çok kaliteli gerçekten, tekli berjer ile güzel olur diye düşünüyorum..

valla cnm buna benzeer bisey bende aldım doğtaştan .. doğdaş kaliteli oluyor al derim :)

X