Sol kasık ağrısı ????

nagihan_14

sana sığındım rabbim
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2012
917
26
Canlarımmm merhaba lütfen okuduktan sonra fikriniz varsa cevap yazın buna çok ihtiyacım var beni anlıyorsunuz dimi :) sol kasığımda bugün 20 dk süren ve yürümemi zorlaştıracak sancılar oldu akıntım yoğun acaba benim gibi durumu olupta hamile kaldığını öğrenen var :KK43:((( yarın doktora gidicem genel muayene olmaya korkuyorumm

yarabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın tez zamanda yüreğimizdekinden razı gelsin (amin)

O Sol kasık ağrısı günlerdir bende de var. Bazen ani bir sancı şeklinde oluyor bazen adet oluyor muşum gibi hafif hafif sızlıyor. Günüm de 10 gün geçti ama tahlillerde bişey çıkmadı. Adet söktürücü verdi doktor. Senin günün geçti mi belki o yüzden ağrıyordur. Allah gönlüne göre verir inşallah.

o sol kasık ağrısı günlerdir bende de var. Bazen ani bir sancı şeklinde oluyor bazen adet oluyor muşum gibi hafif hafif sızlıyor. Günüm de 10 gün geçti ama tahlillerde bişey çıkmadı. Adet söktürücü verdi doktor. Senin günün geçti mi belki o yüzden ağrıyordur. Allah gönlüne göre verir inşallah.

yok canım yaa adet günüm geçmedi 1 hafta var daha şimdi bile ofisin içinde gezerken hafif hafif çekiliyor resmen ne olduğunu anlayamadım ilk defa böyle bişey oluyor akşamları saat 12 bucukta yatardım şimdi saat 9-10 oluyor kalkamıyorum yerimden gözüm yatak kovalıyor eşimde fark etti ne oluyor diye inşallah amin canım :) bakalım ne olucak merak ediorum

Hayırlısı inşallah. Ama çok kafaya takma ben de senin gibi yaptım bak hala adet olamadım. Ona yorma. Günün geçerse kontrole git.

hayırlısı inşallah. Ama çok kafaya takma ben de senin gibi yaptım bak hala adet olamadım. Ona yorma. Günün geçerse kontrole git.

yarın zaten doktora gidicem bakalım ne diyecek bide ben sıgara içiyorum şimdi bir tiksinti geldi garip insan ister istemez ona yoruyor vallaa nediyim hamileyim modunda da değilim sadece takip ediyorum kendimi canım sende üzme kendini işte umut dünyası insan bir mucize bekliyor

valla canım bana kalırsa sen hamilesin allah bilir ama bence bu hamilelik belirtisi nekadar dır istiosun çocuk bence hemen bi test al yap

valla canım bana kalırsa sen hamilesin allah bilir ama bence bu hamilelik belirtisi nekadar dır istiosun çocuk bence hemen bi test al yap

canım 3 aydır istiyoruz 1 senelik evliyim inşaallaah ağızından bal damlıyor kızzz :) sen hamilemisin canım

yok tatlım kızm var benim 3 yaşında ikinciyi istiyorum ama tansiyon ve şeker hstasıyım bi türlü cesaret edemiyorum beklemedeyim anlıycan ama bnce sen test al hemen benide meraktan çatlatma bence sen hamilesin

yok tatlım kızm var benim 3 yaşında ikinciyi istiyorum ama tansiyon ve şeker hstasıyım bi türlü cesaret edemiyorum beklemedeyim anlıycan ama bnce sen test al hemen benide meraktan çatlatma bence sen hamilesin

allah bağışlasın canım benim doktor kontrolüne gidiyormusun peki çünkü tansiyon ve şeker ciddi bir durum dikkat et kendine rabbim inşaallaahh 2 . Yide tastamam nasip eder peki birşey sorucam sonucta tecrübelisin ilk hamileliğinde nasıl anladın ?

bende hamile olduğumu öğrenmeden önce kasıklarımda batma ve ağrı oluyordu özellikle sol kasığımda çok fazlaydı akıntım bir hayli fazlaydı meğer hamileymişim bu belirtiler onu gösteriyor:nazar:

göğüslerimden anladım bide çok koyu renkti idrarım bide senin gibi ilk sigaradan tiksindim sigara içince kusuyodum ha birde kasıklarıma kramp giriyodu bide çok kabızlık çekiyodum canım

bende hamile olduğumu öğrenmeden önce kasıklarımda batma ve ağrı oluyordu özellikle sol kasığımda çok fazlaydı akıntım bir hayli fazlaydı meğer hamileymişim bu belirtiler onu gösteriyor:nazar:

canım benim çok sevindimmm allah herkeze o tatlı duyguyu tattırsın aminn :d valla suan hala sürüyor ağrı sadece sol kasık diğerinde tık yok normalde adet günüm yaklaşınca karnımda her iki kasığımda ağrırdı fakat bu farklı geliyor bide sol bacağım kemiği bile sızlıyor sanki yaa oraya vurmaya başladı acabaaa???? :)

kızlar ozman bende size soryım siz daha deneyimlisiniz benden :)

bnm sat 18 mart. 10 gündür inanılmaz bel ve kasık ağrısı sağ kasığımda batma.. göğüslerim feci ağrıyor. Dokunamıyorum.. içinde minik minik bezler oluştu. damarlar çok belirginleşti..

4 gün önce erken gebelik testi yaptım negatif çıktı ama çok erken yapmışım testi tabi..

Ne yapsam bilemedim ..

göğüslerimden anladım bide çok koyu renkti idrarım bide senin gibi ilk sigaradan tiksindim sigara içince kusuyodum ha birde kasıklarıma kramp giriyodu bide çok kabızlık çekiyodum canım

benim suan göğüslerimde sadece koltuk altımda bir gerilme oldu şişme yada ağrı yok canım yaaaa...
Bağırsaklarım normal suan 2 önce kabızdım şimdi normale döndü

benim suan göğüslerimde sadece koltuk altımda bir gerilme oldu şişme yada ağrı yok canım yaaaa...
Bağırsaklarım normal suan 2 önce kabızdım şimdi normale döndü

valla herkeste aynı nolcak die bişi yok benim normaldede çok acır göğüslerim adet zamanı ama hamileyken uçları çok acıyodu herkesin hamileliği farklı olur canım bazen her hamilelikte bile aynı olmuyomuş

X