Kaliteli Biberon

BİBERONDA HANGİ MARKA?

• Ankete Katılan
    178

Muffinnn

Şans Meleğim Geliyorrrrr
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2011
3.454
5
*bpa içermeyen
*bilindik marka olmasına rağmen üretim yeri çin-prc-uzakdoğu olmadığına emin olduğunuz
*bebeğinize uygun gördüğünüz ve çevreden olumlu şeyler duyduğunuz biberon hangisi?

Bakalım annelerin tercihi ne?fikir birliğine varalım bebeğimize layık olan ürünü alalım

ben avent aldım
üretim yeri ingiltere
dr browns.a da iyi diyorlar ama bilemiyorum

emzikte de avent tercih ettim

bir de hediye emzik geldi
wee marka
üretim yeri türkiye
o da güzel görünüyor ama bilemiyorum

ayrıca medelanın da güvenilir bir marka olduğunu biliyorum
üretim yeri isviçre

Son düzenleme:
marka şi boş iş bebeğiniz almayınca en dandiğini kullanmak zorunda kalabiliyoruz,yinede ilk ayda kullancaksanız gaz yapmayan iyi olur

bide değişik uçlu biberonlar alınki birine alışıp memeyi bırakmasın ben 3 ayrı biberon kullanıyorum
dr brown
bebedor
medela sağma makiamınkini

size bi anımızı anlatayım yıllar önce kardeşim o kadar huysuz bi bebekti ki en kaliteli emzikleri aldık eczaneden silikonu kauçuğu hiç birini almadı susmadı da
en son babam bigün mahalle bakkalından çok ucuza dandik bi emzik aldı onunla sustu:KK1: hemde aldı bi gün kaybettik hemen bakkalın yolunu tuttuk bu bebeklerin ne yapacağı belli olmuyor valla:KK9:

marka şi boş iş bebeğiniz almayınca en dandiğini kullanmak zorunda kalabiliyoruz,yinede ilk ayda kullancaksanız gaz yapmayan iyi olur

bide değişik uçlu biberonlar alınki birine alışıp memeyi bırakmasın ben 3 ayrı biberon kullanıyorum
dr brown
bebedor
medela sağma makiamınkini

VALLA ÇİN MALI OLMASIN DA NE OLURSA OLSUN.MARKALI OLUP DA ÇİN DE ÜRETİLEN DE VAR HEM DE ADI BAYA BİLİNDİK BİR MARKA(C....O) AMA ALMIŞKEN SAĞLIĞA EN ZARARSIZINI ALMAK LAZIM.AVENTİN Aldığı Ödüller : 2000 yılı Medikal Tasarım Mükemmellik ödülü
Kalite Belgeleri : EN 14350 , TC. Sağlık Bakanlığı Hıfzısıhha ve LGC (İngiliz Devlet Laboratuvarı) Testleri VAR.SAĞLIKLI DA .GEÇEN SENE ECZANELERDEN BPA LI BİBERONLAR TOPLATILDI.YAKINIMIN EŞİ ECZACI ORDAN BİLİYORUM.BİLE BİLE BPA LI YA DA ÇİN MALINI BEBEĞE DAYAMAK İÇİME SİNMEZ

benim oğluş 4 ay sağarak içti sütü. gaz sıkıntısı olmasın diye avent in kolik önleyici yavaş akış biberonunu kullandım tavsiye ederim,

Ben sut sagma makinem avent diye biberonlari da avent aldim.
Emzigi nuk aldim, tasarim odulu falan var ve alman markasi.
Kizim henuz dogmadigi icin test etme sansim olmadi, ama cok tercih edilen guvenilir markalar oldugunu dusunuyorum.

VALLA ÇİN MALI OLMASIN DA NE OLURSA OLSUN.MARKALI OLUP DA ÇİN DE ÜRETİLEN DE VAR HEM DE ADI BAYA BİLİNDİK BİR MARKA(C....O) AMA ALMIŞKEN SAĞLIĞA EN ZARARSIZINI ALMAK LAZIM.AVENTİN Aldığı Ödüller : 2000 yılı Medikal Tasarım Mükemmellik ödülü
Kalite Belgeleri : EN 14350 , TC. Sağlık Bakanlığı Hıfzısıhha ve LGC (İngiliz Devlet Laboratuvarı) Testleri VAR.SAĞLIKLI DA .GEÇEN SENE ECZANELERDEN BPA LI BİBERONLAR TOPLATILDI.YAKINIMIN EŞİ ECZACI ORDAN BİLİYORUM.BİLE BİLE BPA LI YA DA ÇİN MALINI BEBEĞE DAYAMAK İÇİME SİNMEZ

kimse gidip en kötüsünü almaz ki bende en iyisini aldım kendimce ama bebek almadı mı yapcak bişi yok,hele kolik bebekler emziksiz hiç olmuyo

Oğlumda avent kulladım, tercihim yine bu yönde. Sağma makinesini de avent manual almayı düşünüyorum.

Oğlumda avent kulladım, tercihim yine bu yönde. Sağma makinesini de avent manual almayı düşünüyorum.

canım sağma makinesi kesin kullanılıyor mu?KARARSIZ KALDIM.BİR DE ELEKTRİKSİZ ELLE KULLANILAN SAĞMA MAKİNESİ KULLANIŞLI MI YOKSA ELEKTRİKLİ GİBİ DEĞİL Mİ?

ben avent aldım
üretim yeri ingiltere
dr browns.a da iyi diyorlar ama bilemiyorum

emzikte de avent tercih ettim

bir de hediye emzik geldi
wee marka
üretim yeri türkiye
o da güzel görünüyor ama bilemiyorum

ayrıca medelanın da güvenilir bir marka olduğunu biliyorum
üretim yeri isviçre

Medela ha :44: ben isviçre'de yaşıyorum daha bakmamıştım biberonlara bunu duyduğum iyi oldu yarın çarşıya iner bakarım medela nasıl bir ürünmüş ilk bebiş olunca acemilik yaşıyoruz :KK9: Tşkler canım paylaşımın için...

kilar bu anketi yapmaniz cok iyi olmus ben arastirmadan almistim..
DR BROWNS biberon almistim gaz yapmayanlardan kutusuna bi baktimki ci mali yaziyor..bebek arabamda oyle bi dunya para verip CHICCO aldim ilk uc harfindende anlasilacagi gibi cin mali

kilar bu anketi yapmaniz cok iyi olmus ben arastirmadan almistim..
Dr browns biberon almistim gaz yapmayanlardan kutusuna bi baktimki ci mali yaziyor..bebek arabamda oyle bi dunya para verip chıcco aldim ilk uc harfindende anlasilacagi gibi cin mali

dr browns aldım ama cam olanını.made ın amerıca yazıyor benimkinde.2. Olarak avent alcam yedek

benim aldigim biberon cam degildi ama bebek magazasindan almistim yani onlara guvenmistim o yuzden hic incelemek aklima gelmedi ama emzigi NUK kullandim iyiydi AVENTide iyi diye biliyorum kuzenim kullaniyordu..

Ya kizlar bunlar nekadar guzel heyecanlar o gunleri ozledim
bu gunlerin tadini cikarin bol bol fotograf cekilin hamilelik coook farkli bi duygu Allah herkese yasatsin bu duyguyu insallah

Bebeklerinizi saglikla kucaginiza alirsiniz insallah...

nukun cam biberonlarını ve emziğini kullandım.
wee markasını da kullandım emzikte.
şu an kreşte biberonlarımız kırıldığı için wee nin biberonlarını kullanıyorum.

süt sağma makinem avent manueldi,emziklerimiz,biberonlarımız,hatta biraz büyüyünce suluklarımız,saklama kaplarımız hepsi aventti çokta memnun kaldım

bebek doğmadan önce nuk un bir bieronunu ve emziğini almıştım falakt oğlum kabul etmedi,benim meme ucuma en uygun yapı avent emzikte vardıı ona geçtim ve iyiki geçmişim çok sağlamlığı,kalitesi herşeyiyle içim çok rahat kullandım

ikinci oğlumda da aventten vazgeçmeyi düşünmüyorum

burda bebeğinde tercihi çok önemli bunu da atlamayalım arkadaşlar isteyince yapacak bişey kalmıyor

Selam, 4 yaşında bir kızım var biraz deneyimli sayılırım:) benim kızım 1 yaşına kadar hiçbir biberonu almadı. bebedor, dr.brown, nuby, nuk denedim olmadı. 1 yaşında nuby doğal dokunuş biberonu denedim onu aldı. ve 2,5 yaşına kadar bırakmadı bu biberondan sonra dr.browen da kullandım bebedor da. kaliteleri konusunda tüm markalar için şunu söyleyebilirim markalı ürün alın. bildiğiniz tanıdığınız markaları tercih edin. en azından herhangi bri sorun yaşadığınızda muhatap bulabilrisiniz.
dr.brown biberonu doğumdan itibaren kullanabilrisiniz. bu arada 2000 yılında medikal tasarım mükemmellik ödülü kazanan dr.brown biberondur.
ancak tabi şunu unutmamak gerekir biberonları ve emzikleri siz istediğiniz marka alırsanız alın bebişler seçiyor. :2:

bizimde biberonda emzikte awent. hem biz çok memnunuz, hem ingiliz malı, hemde chicco çok pahalı ve çinde üretiliyor diye duydum. çinmallarına güvenmiyorum.

X