Hamile Olduğunu Belirtilere Takılmadan Sadece Hissedip Pozitifi Görenler Var mı ?

Günüm geçmeden kendimi aynada karnımı severken gördüm deliriyorum diye düşünmedim :)
ilk hamileliğimde de aynısı olmuştu kendimi hamile gibi hissetmiştim :)

Ben de hamile olduğumu hissediyordum. Yediğime içtiğime dikkat etmeye başlamıştım. Eşime ''ya hamileysem bu zararlı yiyemem şu ağır kaldırmam'' diyip duruyodum. Eşimde bu kadar kaptırma sonra çok üzüleceksin diyodu:) O ay saçımı boyattıracaktım kuaför ''hamilelerde zararlı'' dedi boyatmadım. İdrar testi yaptım negatif çıktı ama ben erken davrandığım için olduğunu hissettim üzülmedim. Bir gün sonra bidaha yaptım pozitif ti sevindim ama çok fazla şaşırmadım. Kan tahlilinde değerlere doktor ne var ne yok diyemem dedi ama ben bir sonraki tahlilimi hamileliğime emin olmak için değilde sanki bebeğimi ispatlamak için yapmıştım. Bebeğimin içimde olduğuna o kadar emindim ki sonuçlar sadece kanıttı:)
Ben hissettim diğer annelerinde hissettiğine inanıyorum.

Günüm geçmeden kendimi aynada karnımı severken gördüm deliriyorum diye düşünmedim :)
ilk hamileliğimde de aynısı olmuştu kendimi hamile gibi hissetmiştim :)
:KK9::KK9::KK9::KK9: süpersin canım tebrik ederim sorunsuz 9 ay geçirmeni ev sağlıklı evladını vaktinde kucağına almayı dilerim :KK49::emir_bebek::nazar::KK19:

Ben de hamile olduğumu hissediyordum. Yediğime içtiğime dikkat etmeye başlamıştım. Eşime ''ya hamileysem bu zararlı yiyemem şu ağır kaldırmam'' diyip duruyodum. Eşimde bu kadar kaptırma sonra çok üzüleceksin diyodu:) O ay saçımı boyattıracaktım kuaför ''hamilelerde zararlı'' dedi boyatmadım. İdrar testi yaptım negatif çıktı ama ben erken davrandığım için olduğunu hissettim üzülmedim. Bir gün sonra bidaha yaptım pozitif ti sevindim ama çok fazla şaşırmadım. Kan tahlilinde değerlere doktor ne var ne yok diyemem dedi ama ben bir sonraki tahlilimi hamileliğime emin olmak için değilde sanki bebeğimi ispatlamak için yapmıştım. Bebeğimin içimde olduğuna o kadar emindim ki sonuçlar sadece kanıttı:)
Ben hissettim diğer annelerinde hissettiğine inanıyorum.
evet bu his mutlaka hepimizde vardır :KK31::KK49::emir_bebek::nazar: tebrikler kocaman :KK16::KK16::KK16: sağlıklı evladını vaktinde kucağına almak nasip olsun inşallah sıkıntısız gebelik geçirmen dileğiyle :KK49::emir_bebek::nazar::KK54::KK54::KK54:

yaşadıklarınız ne güzel... yazdıklarınızı gözyaşları içinde okuyorum, çünkü bende hamile kalamayanlardanım:KK14:

BEn de böyle bebek istiyorum.sağlıklı ve hayırlı bir şekilde... İçim yanıyor isyan etmiyorum. Allah bilir vereceği zamanı .....

yaşadıklarınız ne güzel... yazdıklarınızı gözyaşları içinde okuyorum, çünkü bende hamile kalamayanlardanım:KK14:
çok teşekkürler tatlım canımm benim seni çok iyi anlıyorumm :KK5::KK5::KK5: inanki yaşamayan bilemez :KK50: ama sabrın sonu selamet tatlım buna eminiz sonuçta hepimizin ayrı ayrı imtihanı var bizlerde bebek özlemi çekip sonunda muradımıza ereceğiz çok dua edeceğim müjdeni bizlere de bildir heyecanla bekleyeceğim :KK19::KK54:

BEn de böyle bebek istiyorum.sağlıklı ve hayırlı bir şekilde... İçim yanıyor isyan etmiyorum. Allah bilir vereceği zamanı .....
canım benim aynen sağlıklı-hayırlı evlat dilesin Rabbim hepimize olacak tatlım yolun sonunda hepimizi anne olmak bekliyor :KK49::emir_bebek::nazar: sabır ve dua ile inşallah olacak mutlaka müjdeni ilet bizlere hep duamda olacaksın :KK19::KK54:

Selam kızlar :KK3:

yaa dün gece içimi bir his kapladı :KK31: sanki bebeğim rahme yerleşti :KK49::KK31: bu bir hayal mi diye de düşündüm tabiki :44: ama hissettiğime yormak istiyorum :KK52:

şimdi aramızdaki tüm hamişlere soruyorumm :KK28:

gerçekten bebeğinizi hissettiniz mi :KK52: :KK49:

hiç bir belirtilere takılmadan sadece annelik hissi o huzur veren müthiş his oldu mu hepinizde :KK9:

ben geçen ay ilk tüp bebek tedavimi yaptırdım ve test günüm yaklaştıkça negatifi hissettim :KK25: ve test günümden 2 gün evvel gördüm negatifi :KK14:

bu ay dr um umutluydu yumurtan gayet güzel gelişmiş değerlendirin uygun günleri :KK31: hamile olma ihtimalin yüksek dedi :KK31: yani bu ay inşallah diyorummm bebeğim benimledir :KK49: vee 2. tüp bebek tedavime gerek bile kalmaz inşallah Rabbim kimseye evlat hasreti yaşatmasın :KK5: hepimizin gönlünce olsun :KK16:
Konuyu acali uzun zaman olmus belki bu yazimi gormeyeceksiniz ama yinede yazmak istedim:KK68:simdi bebisiniz 4 yada 5 yaşında olmustur :) hatta 2.bebisiniz bile olmus olabilir:emir_bebek: ama sizin yazini okuyunca anlamsizca mutlu oldum ne bileyim cok pozitifti yazdiklariniz :KK16:sonlara dogru gebeliginizi paylasmissiniz coook mutlu oldum:super: :)) simdi bende ayni sizin durumunuzdayim bende gebelik istiyorum dualariniza beni ve benim gibi isteyen herkesi alir misiniz :dua:

merhaba aranıza yenı katıldım 5 eylulde kımyasal gebelık le dusuk yaptım doktorum 1 adet donemınden sonra hamıle olabılırsın dedı bu arada sureklı bel agrım mevcut gecmek bılmeyen ve 4 gun once ıcımı bı hıs kapladı hamıle olabılırım dıye belki psikolojıktır ama paylasmak ıstedım adetıme 4 gun kaldı :)

X