Hamile Olduğunu Belirtilere Takılmadan Sadece Hissedip Pozitifi Görenler Var mı ?

sifaa

Mucize Prenseslerim
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2009
11.309
137
Selam kızlar :KK3:

yaa dün gece içimi bir his kapladı :KK31: sanki bebeğim rahme yerleşti :KK49::KK31: bu bir hayal mi diye de düşündüm tabiki :44: ama hissettiğime yormak istiyorum :KK52:

şimdi aramızdaki tüm hamişlere soruyorumm :KK28:

gerçekten bebeğinizi hissettiniz mi :KK52: :KK49:

hiç bir belirtilere takılmadan sadece annelik hissi o huzur veren müthiş his oldu mu hepinizde :KK9:

ben geçen ay ilk tüp bebek tedavimi yaptırdım ve test günüm yaklaştıkça negatifi hissettim :KK25: ve test günümden 2 gün evvel gördüm negatifi :KK14:

bu ay dr um umutluydu yumurtan gayet güzel gelişmiş değerlendirin uygun günleri :KK31: hamile olma ihtimalin yüksek dedi :KK31: yani bu ay inşallah diyorummm bebeğim benimledir :KK49: vee 2. tüp bebek tedavime gerek bile kalmaz inşallah Rabbim kimseye evlat hasreti yaşatmasın :KK5: hepimizin gönlünce olsun :KK16:

hiçbir belirtim olmadı benim sadece kendimi şartlamıştım adet günüm gelince test yapıcam diye yaptım ve çıktı
ama hiçbişey hissetmedim belki yoğunlaşmadığım içindir bilmiyorum
ama ben hamile kalacığımı hiç düşünmediğim ay hamile kalmıştım

Bende hiçbir belirti olmadan hamile olduğumu hissetmiştim..Hatta henüz adet günüm olmadan hamileymişim gibi hareketlerime dikkat etmeye bile başlamıştım:KK1: Adet günüm 4 gün geçince test yapmıştım ve pozitif çıkmıştı..Umarım sen de hamilesindir..Allah gönlüne göre versin..

hiçbir belirtim olmadı benim sadece kendimi şartlamıştım adet günüm gelince test yapıcam diye yaptım ve çıktı
ama hiçbişey hissetmedim belki yoğunlaşmadığım içindir bilmiyorum
ama ben hamile kalacığımı hiç düşünmediğim ay hamile kalmıştım
canım bence bi his olmuş gibi adet günü test yapmana iten bi his :KK52::KK31:

Bende hiçbir belirti olmadan hamile olduğumu hissetmiştim..Hatta henüz adet günüm olmadan hamileymişim gibi hareketlerime dikkat etmeye bile başlamıştım:KK1: Adet günüm 4 gün geçince test yapmıştım ve pozitif çıkmıştı..Umarım sen de hamilesindir..Allah gönlüne göre versin..
bence sende hissettin yaa dikkatli hareketleri her zaman yapmıyoruz ki :KK15::KK31:

kızlar ikinizide tebrik ederim inşallah sıkıntısız gebelik yaşayıp hayırlı ve sağlıklı bebklerinizi kucaklarınıza almakta nasip olur inşallah :KK49::emir_bebek::nazar::KK16:

o güzel dualarınız için aminn diyorum inşş mucize bebeğimi gerçekten hissetmişimdir :KK31::KK16:

bilmem belkide olmuştur :))
benim kızım 3 yaşında şimdi kardeş istiyoruz ona
inşallah olurda hissedersem yazarrım :))

Benim kalbi tertemiz nur arkadaşımmm :KK19::nazar::nazar::nazar::KK19:
İnşallah hayırlısıyla bebeğin seninledir canım şifam :emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

bilmem belkide olmuştur :))
benim kızım 3 yaşında şimdi kardeş istiyoruz ona
inşallah olurda hissedersem yazarrım :))
herkesin gönlünde 1 kız 1 erkek evlat vardır :KK31: maşallah ALLAH bağışlasın cici bir kızın varmış inşallah Rabbim dilerse hayırlı sağlıklı erkek evladın olur inşallah :emir_bebek::nazar: inşallah canım Rabbim çok bekletmesin bekliyorum tüm belirti ve hislerini :KK19::KK16:

:KK54:
Bat kaç şifam?
İnşallah 9 ay gelmeyecek o bat allahın izniyle..:KK49:
sat 25 mart yani bata 7-8 gün var :KK34: inşallah canım Rabbim hepimize nasip etsin şu özlemle beklediğimiz müjdeleri vermeyi :KK49::KK52:

allahım inşallah hhissetğin şeyi versin enkısa zamanda inşallh vardır bebiş ama yanlış anlama tedavıden ötürü belki içindeki umuda görede o düşünceye varmış olabilrsin inşallah rabbim gönlüne göre versin

:KK54:
Bat kaç şifam?
İnşallah 9 ay gelmeyecek o bat allahın izniyle..:KK49:
sat 25 mart yani bata 7-8 gün var :KK34: inşallah canım Rabbim hepimize nasip etsin şu özlemle beklediğimiz müjdeleri vermeyi :KK49::KK52:

allahım inşallah hhissetğin şeyi versin enkısa zamanda inşallh vardır bebiş ama yanlış anlama tedavıden ötürü belki içindeki umuda görede o düşünceye varmış olabilrsin inşallah rabbim gönlüne göre versin
aminn canım aminn inşallah yanılmam hissiyatımda :KK31: haklısın tabi tedavi etkiside var tabi ama işte umutsuz yaşanmıyor be canımmm :KK31: :KK16:

ben adet günümde hissetmiştim olmam gereken günün sabahı o hisle uyandım eşimin başının etini yedim dır dır gidip test yaptıralım diye en sonunda gittik ve 3 haftalık hamile olduğumu öğrenmiştim ama 2 gün sonra kanamam başladı . kimyasal gebelikmiş. hayırlısı olsun inşallah meleğin seninledir

ben adet günümde hissetmiştim olmam gereken günün sabahı o hisle uyandım eşimin başının etini yedim dır dır gidip test yaptıralım diye en sonunda gittik ve 3 haftalık hamile olduğumu öğrenmiştim ama 2 gün sonra kanamam başladı . kimyasal gebelikmiş. hayırlısı olsun inşallah meleğin seninledir
canım benim geçmiş olsun :KK5: inşallah Rabbim çok bekletmeden bebeğini nasip etsin kucağına almayı sağlıklıca :KK19: evet bende bu hisse çok inanıyorum :KK52: ve bunu kanıtlamak için açtım konuyu :KK15: inşallah hepimiz hislerimizde yanılmayız :KK49::KK31:

herkesin gönlünde 1 kız 1 erkek evlat vardır :KK31: maşallah ALLAH bağışlasın cici bir kızın varmış inşallah Rabbim dilerse hayırlı sağlıklı erkek evladın olur inşallah :emir_bebek::nazar: inşallah canım Rabbim çok bekletmesin bekliyorum tüm belirti ve hislerini :KK19::KK16:

teşekkürederim canım amin
ama inan cinsiyeti mühim değil kız olsa fena olmaz yani :))
sağlılı olsunda benim tek derdim o
inşallah rabbim nasib ederde hissedersem muhakkak yazıcam :))

teşekkürederim canım amin
ama inan cinsiyeti mühim değil kız olsa fena olmaz yani :))
sağlılı olsunda benim tek derdim o
inşallah rabbim nasib ederde hissedersem muhakkak yazıcam :))
haklısın ne gelirse Rabbimden , Rabbim neylerse güzel eyler :KK31: hayırlı-sağlıklı olsunlarda evlatlarımız :emir_bebek::nazar: teşekkürler canım güzel haberlerini bekliyeceğim :KK54:

haklısın ne gelirse Rabbimden , Rabbim neylerse güzel eyler :KK31: hayırlı-sağlıklı olsunlarda evlatlarımız :emir_bebek::nazar: teşekkürler canım güzel haberlerini bekliyeceğim :KK54:

inşallah önce sen yazarsın kızlar hislerim doğru çıktı diye :))9
rabbim tüm anne olmak isteyenlere yaşatsın bu duyguyu

X