Çok Korkuyorum Ya Kansersem :(

ay Allah korusun canım kitle filan olabiliyor bazen gidip muayene ol hemen. benim çoğu arkadaşımda olmuştu yaygın bişi yani hemen kötüye yorma

yag bezesi olur hemen kanseri niye getiriyorsun aklına git doktora hemen kontrol ettir boylede kuruntu yapma kendine

Kızlar sol Göğsümde Küçük Boncuk Gibi bi Sertlik Var dokununca ağrıyor Eğer Göğüs Kansersem :KK43:

Bu kadar kolay telaşlanmana gerek yok. Yapman gereken en kısa zamanda bir doktora gidip muayene olman. Ama acele et. Erken teşhis her zaman önemlidir. Ayrıca memedeki kistlerin ağrı yapmadığını biliyorum eğer yanlış bilmiyorsam. Ama sen en kısa zamanda doktora git.

korkma canım,,fibrokisttir..bende de var..
önce bende aynı senin gibi korkmuştum..hemen genel cerraha gittim,ultrasonografi çekildi
fibrokist çıktı..içim rahat etsin diye düşünüp, sende bir cerraha görün

geçmiş olsun

Bence de hemen panik yapma olumsuz düşünme doktora git hemen ama tabii ki...Yağ bezesi oluyo ayrıca iyi huylu kitleler de oluyo genelde o şekilde...Sakin olmaya bak bişey çıkmaz inşallah canım:KK34:

Kızlar Böyle Göğüs Ucunun Üstünde Oyuncak Tabanca Boncukları Olurya O Büyüklükte Boncul 2 Gündür Fark Ettim dokununca Sızlıyor Haziranda 19 Olucam İşte Yaşımda Okadar Büyük Deyil Hayatımda İlkez Korkuyorum :KK43:

yaşın çok genç,bahsettiğin korktuğun gibi birşey olmaz, ama annenin dediği gibi dr.gidin

Öncelikle hemen akliniza kötüyü getirmeyin, sakin olun ve hemen bir doktora basvurun.
Allah korusun kötü birsey ciksa dahi tip o kadar ilerlediki korkmaniza hic gerek yok.
Yüreginizi ferah tutun, yüce rabbim yardimciniz olsun..:KK34:

Öncelikle hemen akliniza kötüyü getirmeyin, sakin olun ve hemen bir doktora basvurun.
Allah korusun kötü birsey ciksa dahi tip o kadar ilerlediki korkmaniza hic gerek yok.
Yüreginizi ferah tutun, yüce rabbim yardimciniz olsun..:KK34:

Çok Teşekkür Ederim Umarım Kötü bişi Çıkmaz Amaliyat Şart olmaz :KK43:

Yaşınız daha küçük
İnşallah korkmanızı gerektirecek bir durum çıkmaz ortaya
En kısa sürede muhakkak doktora gidin muayene olun içiniz rahatlasın
Rabbim yardımcınız olsun

X