Çok Korkuyorum Ya Kansersem :(

korkma canım,,fibrokisttir..bende de var..
önce bende aynı senin gibi korkmuştum..hemen genel cerraha gittim,ultrasonografi çekildi
fibrokist çıktı..içim rahat etsin diye düşünüp, sende bir cerraha görün

geçmiş olsun

Canım Peki Geçtimi Tedavi Filan Yani İlaçmı Kullandın ?

canım senin yaşlarında aynı sorunu bende yaşadım benimde ailede göğüs kanseri olan olunca bende epey korktum tabi. bir çok doktora gittim beze olduğunu söylediler zaten ağrı yapıyorsa korkulcak bir şey yokmuş. ileriki yaşlarda eğer altında kötü huylu beze falan çıkarsa onu görmeyi engelleyebilir dedi tek sakıncası bu. en sonunda bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine üsküdar kızılaya gittim. yaşlı bi doktor vardı adını hatırlamıyorum. bana bitkisel bir ilaç verdi. yeşildi kapsülleri. o ilacı kullanınca hemen geçti. dahada kullanmadım arada bir yine çıkıyor ama ozamanki gibi ağrı yapmıyor. hem benimki öyle bilye kadar değil erik kadar birşeydi. kafana takma zaten takmadığındada geçtiğini farkedeceksin.

hemen telaşlanma.kansere gelene kadar bissürü şey var kist mist.bende bi kez gitmiştim kontrol amaçlı ağrı vardı gögüslerimde.adet öncesi olan normal bişiymiş.kendi kendime gülmüştüm hatta

Kızlar sol Göğsümde Küçük Boncuk Gibi bi Sertlik Var dokununca ağrıyor Eğer Göğüs Kansersem :KK43:

hemen olumsuz düşünme ben 18 yaşımdan beri uğraşıyorum kitlelerle..yaklaşık 20 tane kitlem var boynumda göğsümde koltuk altlarımda..3 kez ameliyat oldum ama hepsi temiz çıktı çok şükür..yaşımında etkisi vardır tabii..risk grubu yaş içindeysen zaten kontrollerini yaptırmalısın değilsende artık farkettiğine göre bi uzmana gözükmelisin..şimdiden çok geçmiş olsun

X