Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu yaz için pike takımı mı,yatak örtüsü mü alsam?

ruholmez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2012
480
2
arakadaşlar kızımın odası için ikisinden birini seçmek zorundayım.Yatak örtüleri var onlar pike niyetine kullanıyorlar mı?Birde seçme şansınız olsa hangisi?
teşekkürler...

Bence pike takımı daha kullanışlı .Ben olsam pike takımı alırım çok güzel renkleri var cıvıl cıvıl.

yatak odası onun altınada yorgan sermek gerekiyor annem yorganı alır dı yazın onla yatardı kardeşim
ama ben hep yorganla yattğım için hiç fark etmez :)

çift kullanımlı olanlardan kullanıyorum
yazın çıkar yorganı pike olsun
kışın geçir yorganı uyku seti
bence çok kullanışlı rahat ayrı ayrı para vermeye ne gerek var
ha bi de çift taraflı olanları da var

sağolun kızlar,bazen çok kararsız olabiliyorum.Hele az bildiğim konularda.Yatak odam için çift kullanımlı pike takımı almıştım çok rahat ettim.zaten pratik şeyler bana uyar.yalnız içine yorgan koyduğumda toplandı.o şekil kullanamadım.yazın pike olsun kışın battaniye tam bana göre.
pike alcam .halısı desenli pembe üstünde barbi kızlar var.çok sade şeyler görmedim.çizgili bi şey serdim boğuyor,koyu renkti.beyaz alsam çiçekli oda nevresim gibi duracak.nasıl gider ki bilemedim.renk ve desen olarak.
bu konuda fikri olan varsa süper pazartesi alıcam,canlarım benim:))))))

Bir arkadaşın da dediğin gibi çift kullanışlı olanlarından almanı öneririm.
Daha pratik.

Bende kararsizim ya tacin lisansli urunlerinden dusunuyorum yatak ortusu mu alsam pike mi cok guzel seyler var sungwr bob sirinler fln model tanam ama yatak ortusu pike arasinda kararsizim

X