3 ayda 20 kilo verdim... Hala da devam ediyorum.

kötü bişey yapıyorum ama çevremdekilerin bundan haberi yok :/ bi hafta önce tartıda 77 gördüm:KK53: çalıştığım yerde firmacı bi arkadaşımın tavsiyesiyle zayıflama hapı kullanmaya başladım:KK17:şuan 73.2 kiloyum.

bende sağlıklı beslenmek istiyorum ama olmuyor malesef. sorunda şu kimsenin yediğinde içtiğinde gözüm yok ama bu bana çok engel oluyor. ne zaman özensem sebze meyve ve bi çok şey alsam. evdekiler de yiyiyor.ve bnm düzenim bozuluyor. söyleyemiyorumda yemeyin bnm aldıklarımı diyet yapıyorum diye:KK5: o yüzden sağlıklı diyet yapabilmem için ya tek başıma yaşamam lazım yada evlenmem lazım:KK31: ikiside olmayacağına göre sağlıksız yönden devam edeyim dedim.:KK55:

bravo super
bende 50 ye ınebılmek ıcın 1 aydr dıyetet spor yapıorm
yag cok az yıorm peynır sut ygrt hepsı lıght

gunde 1 saat spor
ama cok zor werıorm 3 kg kadar gıttı
57 falanım suan ama meyve falan alan yıorm dukan dyetı yapmıorm

bıraz tuyo werrmısın vucudun yag yakmasıyla ılgılı

yanı gec satte yıorm ben bısıler mesela 12 de
ama gece 3 4 ten once uyuyan bırı degılım bunun etkısı olabılırmı

Aslinda gec saatte yememek lazim, o olay kilo kaybetmeyi cok yavaslatir, 8'den sonra cok hafif seyler tuketilmeli, ama eger gec yatiyorsaniz hafif seyler yiyin.

13 nisanda başlamıştım , bugün tartıldım 4 kilo vermişim :))

Bence super. Ilk basladiginda cok hizli verirsin, sonra duraklayacak ama sakin yilma. Ben de yarindan itibaren yeniden basliyorum.

kötü bişey yapıyorum ama çevremdekilerin bundan haberi yok :/ bi hafta önce tartıda 77 gördüm:KK53: çalıştığım yerde firmacı bi arkadaşımın tavsiyesiyle zayıflama hapı kullanmaya başladım:KK17:şuan 73.2 kiloyum.

bende sağlıklı beslenmek istiyorum ama olmuyor malesef. sorunda şu kimsenin yediğinde içtiğinde gözüm yok ama bu bana çok engel oluyor. ne zaman özensem sebze meyve ve bi çok şey alsam. evdekiler de yiyiyor.ve bnm düzenim bozuluyor. söyleyemiyorumda yemeyin bnm aldıklarımı diyet yapıyorum diye:KK5: o yüzden sağlıklı diyet yapabilmem için ya tek başıma yaşamam lazım yada evlenmem lazım:KK31: ikiside olmayacağına göre sağlıksız yönden devam edeyim dedim.:KK55:
Metabolizmani bozarsin haplarla. Ben evliyim, ama kendime yaptiklarimi ayri yaparim kimse yemez.

cok guzel kılo wermıssın bayıldım cok ıyı gorunuyosun bır kac kg daha werrsen tam super olur

ıyıkı yapmıssın:21:

tebrik ederim incecik olmuşsun benimde 10 kilo vermem gerekiyo inşallah vericem sen sürekli sebze ve proteinmi tükettin

insallah kızlar hepimiz istedıgımız kıloya duserız 3 gunum 1 kılo verdım bıle
çok mutluyum ama zorlandıgının farkındayım 73 kıloyla bsladım 60 kıloya dusene kadar devam edıcem sonrada bı bebek dusunuyorum ugras lazın emeksız yemek olmuyor

Selam arkadaslar bende araniza yeni katildim. Sizlerle diyet seruvenimi paylasmak istiyorum. Ben Paris'te yasayan 49 kilo olan citi piti biseydim. Evlenip Kanada'nin kuzeyine yerlestim. Abur cubura olan ilgim ve fast-food'a olan duskunlugumden dolayi 2 ayda 58 kilo oldum. Sonra hamile kaldim, hamileligimden sonra da 76 kiloya ciktim. Boyun 156. O yaz tatile gittigimde herkes bana 'yazik ne hale gelmis' deyince acikcasi uzuldum. Ama fazla da umursamadim. Kanadaya geri dondugumde, esime beni begeniyor musun? Diye sordugum bir gun seni cok seviyorum ama artik seni eskisi kadar seksi ve cekici bulmuyorum, dedi. Cok etkilendim. Birkac gun sonra kitapcida gezerken 'Dukan Diyeti' kitabi karsimda duruyordu. Bu diyeti paristeyken duymustum. Kitabi aldim, emzirmem de bitmisti artik. 2 gunde butun kitabi okudum. Markete gittim. Alisverisimi yaptim. Ve diyete 21 agustosta basladim. Diyetin ilk iki haftasinda 4 kilo verdim bile. Bunun yani sira 'bootcamp' denilen bir spor var, ve inanilmaz yag yakan bir durum. O siniflara katildim. Burada sizler leslie ile 3 mil'den bahsediyorsunuz ya, bootcamp onun bin kati zorlugundaydi. Bootcamp ile cok inceldim. Sonra spor salonuna haftada 4 defa duzenli gitmeye devam ettim. Gitmedigim zamanlarda evdeki kosu bandiyla kostum. Diyet ve spor esliginde, hem cok hizli kilo verdim, hem vucudumu yavas yavas sekle sokmaya basladim. Simdi diyete hala devam ediyorum. Amacim 52 olmak. Ve popo bolgesini tamamen eritmek. Spora son hiz devam ediyorum. Yemeklerime gelince, karbonhidrat, seker, tuz, yag bunlari hic almiyorum. Gunde 2 tatli kasigi yag aliyorum sadece. Yemeklerim protein ve sebze agirlikli. Meyvede yemiyorum icindeki sekerden dolayi. Bol bol su iciyorum. Eti, sutu, yogurdu, peyniri hepsinin yag orani 0. Kitapta dukan diyorki, vucuda yag vermesseniz, vucut kendi yagini yakar ve bu sekilde kilo variminiz hizlanir. Dukana baslamak insanda aliskanlik yapiyor. Birakamiyorsunuz. Ara sira kendime odulde veriyorum. Hamburger yiyorum. Yoksa cekilmez bir hal alir.
Buraya gelismeleri... Herseyi yazacagim... Umarim son 5 kiloyuda veririm.

hayran kaldımmm :KK43:

Bence super. Ilk basladiginda cok hizli verirsin, sonra duraklayacak ama sakin yilma. Ben de yarindan itibaren yeniden basliyorum.

Metabolizmani bozarsin haplarla. Ben evliyim, ama kendime yaptiklarimi ayri yaparim kimse yemez.

sakın ilaç kullanma bende ilaç kullandım cok kötü bişey yaa gerckten metebolizmam bozuldu bağırsak parazitimidir nedir ondan oldu hep cok sağlıksız yaa bende bugün başladım benle dukana başlamak isteyen warsa konuşalımm :13:

Tebrik ederim... Azim gercekten cok önemli.. İnsallah daha almazsınız..
Hem arada öyle kacamaklar olur. Sonucta incecik insanlarda hamburger, cikolata, pizza yiyorlardır değil mi? :KK1: Önemli olan birdaha ki öğünde onu dengelemek.. :KK31:

tamam tatlım hadi başlayalım bende kendime arkadaş arıyorum böyle tek olmuyo :KK43: ben 60 olsam yine razıyımm

X